CENZMEDIA
21.6.2019
Kategorie: Společnost

Mediální lynč, tyranie a totalita liberálních demokratů

Loading...
Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

Když jsem dnes četl zprávy nabyl jsem dojmu, že tu dívku snad znásilnil Okamura. Dostal pan Hamáček úpal? Na ČT již týden lynčují pana Semína, ale určitě jej do svého prostoru nepozvou. Pan Soukup to udělal. Kádrování lidí trvá…

Neuvěřitelný lynč zažívají lidé s jiným názorem od těch “hodných” médií, která mají asi ten jediný patent na pravdu a morálku. Dehonestovat, mediálně lynčovat, kádrovat, ostrakizovat,onálepkovat a poplivat. To je špinavý styl veřejnoprávních médií námi placených. Smutné.

Pan Okamura si dovolil upozornit na otřesný případ znásilněné mladé dívky v obci Lukavec africkým migrantem, který se hned ráno v Německu po propuštění z vězení a dvou letech páchání kriminality a neúspěšného čekání na azyl rozhodl poctít svou návštěvou naši zemi. Protože jel načerno, tak jej z vlaku vysadili, což se stalo osudné pro mladou dívku, kterou v poli znásilni.

Otřesný případ, ale já již nechci a nemohu psát tyto nechutnosti, ale budu psát za mě o jiných. Že na to pan Okamura poukázal je zcela v pořádku a to byl jeden “obohacující” migrant a byl tu pár hodin, ale to,co předvedl Český rozhlas, tak to je odpad. Redaktorka Zdeňka Trachtová namísto, aby ten odporný čin odsoudila a projevila soucítění se znásilněnou dívkou, tak deset minut za veřejné peníze útočila na Tomia Okamuru a celou SPD. Hanba a zvrácená morálka.

Pan Hamáček již jedná a komentáři na Okamurově facebooku se již zabývá policie. Prý jsou odporné. Možná ano, ale daleko odpornější než slova jsou kriminální činy mnohých z imigrantů a to jak o tom veřejnoprávní média chtějí mlčet a z každého, kdo o tom napíše udělají nácka, xenofoba, homofoba,sexistu, rasistu, antisemitu, nebo antijudaistu..Pan Kalousek si prý bude pana Okamury nadosmrti vážit, když odstoupí. Myslím pane Kalousku, že pan Okamura o konkrétně váš respekt nestojí a můj by jste nezískal, ani kdyby jste odstoupil už konečně vy, ale to nehrozí, že by jste se odtrhl od toho korýtka.

Podle ubohých výroků o panu Václavu Klausovi chytil pan Kalousek myslím úpal. Myslím, že ho chytil i pan Hamáček, který spojil své budoucí účinkování ve Vládě s nezvolením pana novináře, překladatele, spisovatele a devítinásobného otce Michala Semína do Rady ČTK. Vyjímečně si zakonspiruji jak teď dostane Vláda šach mat.

Věřím, že A.B. promluvil ke svým poslancům a dokonce i věřím, že ho v této straně jednoho muže i poslechnou a pana Semína nepodpoří, narozdíl od Trikolóry Václava Klause mladšího, který pana Semína zná již jako ředitel PORGu a jsou přátelé. Tak si říkám, kdyby teď všichni ti pseudodemokraté ze Sněmovny, všichni ti Kalouskové, Fialové, Bartošové, Gazdíci a Rakušané, kteří respektují jen vlastní názory v tajném hlasování volili v určitém nenápadném a propočítaném počtu pro pana Semína a potom to hoděj na ANO. Nechci být paranoik, ale věřím, že jsou toho v zájmu té své morálky a pravdy schopni. To bude hnůj až na něj budou plivat a vědět, že to byli oni. Hahaha. Je pan Hamáček moudrý pán a politik?

Ale to byla jen teorie a zpět do reality. Realita je taková, že v Událostech již týden dehonestují pana Semína, ale do veřejného vysílání ho nepozvají ani jednou, aby se vyjádřil a ukázal jaké on je to příšerné “zlo”. Barandov, ač není placen z našich daní to naštěstí včera večer udělal za ČT.

Pan Semín promluvil o mediálním lynči, který na něj některá ( i ta veřejnoprávní) média uspořádala. “Nelze se bránit”.“Začalo to tou demonstrací na Václaváku, když pan Minář na mou adresu použil takové zvláštní slovo konspirátor”. Pan Semín dále řekl, že dostal mediální nálepku a mediální obraz, který jej má diskvalifikovat a tato nálepka si už žije vlastním životem.”Pikantní je to, že když jsem byl u těch výslechů, když ta STB mě odůvodňovala výslechy tím, že já rozvracím socialismus, tak to bylo na férovku, to byl opravdu můj úmysl.” “A když si dnes o sobě čtu, to co jsem, jaké mám názory, tak já se v tom vůbec nepoznávám.”

“Mě jde o to, aby se lidé mohli svobodně vyjadřovat.” “Hlásat svoje názory bez toho, že by byli perzekuovaní.” “Kádrování ale stále trvá.”“Mediální obraz je v dnešním Světě důležitější než reálný člověk.” “Víte ono když bučí Václavské náměstí moje jméno, tak si uvědomíte, že možná deset lidí z těch osmdesáti tisíc ode mě něco četlo, ale teď v tuto chvíli, protože prostě demonstrují mě zkádrují a zařadili mě mezi lidi se špatným kádrovým profilem a tak se prostě stádovitě bučí.” “Kavárna je vycukaná z představy, že by tam mohl být někdo jiný než z toho hlavního názorového proudu.”

“V čím zájmu se tato kampaň vede?” Pan Semín dále poukázal na to, že veřejnoprávní média jsou zprivatizovaná určitou monolitní skupinou a ta tam uplatňuje svůj vliv a to slovo veřejnoprávní je pouze fasáda a krycí označení. Mám bohužel stejný dojem už několik let. Pan Semín odmítá genderové ideologie, homosňatky, či adopci dětí homosexuály a liberalismus považuje za sprosté slovo, ač mluvil velmi moudře a klidně. “Liberalismus dnes nehájí svobodu, ale je tyranský a totalitní.”

“Koukej bejt liberál, nebo dostaneš přes držku.”….(Ladislav Jakl)

Na závěr bych chtěl popřát všem demonstrantům, i těm, kteří pojedou až z jižní Moravy v těch klimatizovaných autobusech organizovaně na výlet do Prahy. Šťastnou cestu a ať se Vám v Praze líbí a pořádně si zabučte. Máte na to samozřejmě právo.

Snad to neskončí jako v tom Únoru 1948, když také nespokojení lidé zaplnili Václavák jak včera poznamenal pan prezident Miloš Zeman. Snad ne.

Poslední větou jen k nechutným výrokům pana Kalouska k panu Klausovi.

Pane Kalousku Orel mouchy nelapá.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 390,11 Kč
Vybráno 26.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 799 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.