CENZMEDIA
21.6.2019
Kategorie: Společnost

Mediální lynč, tyranie a totalita liberálních demokratů

Sdílejte článek:

PATRIK JUDA

Když jsem dnes četl zprávy nabyl jsem dojmu, že tu dívku snad znásilnil Okamura. Dostal pan Hamáček úpal? Na ČT již týden lynčují pana Semína, ale určitě jej do svého prostoru nepozvou. Pan Soukup to udělal. Kádrování lidí trvá…

Neuvěřitelný lynč zažívají lidé s jiným názorem od těch “hodných” médií, která mají asi ten jediný patent na pravdu a morálku. Dehonestovat, mediálně lynčovat, kádrovat, ostrakizovat,onálepkovat a poplivat. To je špinavý styl veřejnoprávních médií námi placených. Smutné.

Pan Okamura si dovolil upozornit na otřesný případ znásilněné mladé dívky v obci Lukavec africkým migrantem, který se hned ráno v Německu po propuštění z vězení a dvou letech páchání kriminality a neúspěšného čekání na azyl rozhodl poctít svou návštěvou naši zemi. Protože jel načerno, tak jej z vlaku vysadili, což se stalo osudné pro mladou dívku, kterou v poli znásilni.

Otřesný případ, ale já již nechci a nemohu psát tyto nechutnosti, ale budu psát za mě o jiných. Že na to pan Okamura poukázal je zcela v pořádku a to byl jeden “obohacující” migrant a byl tu pár hodin, ale to,co předvedl Český rozhlas, tak to je odpad. Redaktorka Zdeňka Trachtová namísto, aby ten odporný čin odsoudila a projevila soucítění se znásilněnou dívkou, tak deset minut za veřejné peníze útočila na Tomia Okamuru a celou SPD. Hanba a zvrácená morálka.

Pan Hamáček již jedná a komentáři na Okamurově facebooku se již zabývá policie. Prý jsou odporné. Možná ano, ale daleko odpornější než slova jsou kriminální činy mnohých z imigrantů a to jak o tom veřejnoprávní média chtějí mlčet a z každého, kdo o tom napíše udělají nácka, xenofoba, homofoba,sexistu, rasistu, antisemitu, nebo antijudaistu..Pan Kalousek si prý bude pana Okamury nadosmrti vážit, když odstoupí. Myslím pane Kalousku, že pan Okamura o konkrétně váš respekt nestojí a můj by jste nezískal, ani kdyby jste odstoupil už konečně vy, ale to nehrozí, že by jste se odtrhl od toho korýtka.

Podle ubohých výroků o panu Václavu Klausovi chytil pan Kalousek myslím úpal. Myslím, že ho chytil i pan Hamáček, který spojil své budoucí účinkování ve Vládě s nezvolením pana novináře, překladatele, spisovatele a devítinásobného otce Michala Semína do Rady ČTK. Vyjímečně si zakonspiruji jak teď dostane Vláda šach mat.

Věřím, že A.B. promluvil ke svým poslancům a dokonce i věřím, že ho v této straně jednoho muže i poslechnou a pana Semína nepodpoří, narozdíl od Trikolóry Václava Klause mladšího, který pana Semína zná již jako ředitel PORGu a jsou přátelé. Tak si říkám, kdyby teď všichni ti pseudodemokraté ze Sněmovny, všichni ti Kalouskové, Fialové, Bartošové, Gazdíci a Rakušané, kteří respektují jen vlastní názory v tajném hlasování volili v určitém nenápadném a propočítaném počtu pro pana Semína a potom to hoděj na ANO. Nechci být paranoik, ale věřím, že jsou toho v zájmu té své morálky a pravdy schopni. To bude hnůj až na něj budou plivat a vědět, že to byli oni. Hahaha. Je pan Hamáček moudrý pán a politik?

Ale to byla jen teorie a zpět do reality. Realita je taková, že v Událostech již týden dehonestují pana Semína, ale do veřejného vysílání ho nepozvají ani jednou, aby se vyjádřil a ukázal jaké on je to příšerné “zlo”. Barandov, ač není placen z našich daní to naštěstí včera večer udělal za ČT.

Pan Semín promluvil o mediálním lynči, který na něj některá ( i ta veřejnoprávní) média uspořádala. “Nelze se bránit”.“Začalo to tou demonstrací na Václaváku, když pan Minář na mou adresu použil takové zvláštní slovo konspirátor”. Pan Semín dále řekl, že dostal mediální nálepku a mediální obraz, který jej má diskvalifikovat a tato nálepka si už žije vlastním životem.”Pikantní je to, že když jsem byl u těch výslechů, když ta STB mě odůvodňovala výslechy tím, že já rozvracím socialismus, tak to bylo na férovku, to byl opravdu můj úmysl.” “A když si dnes o sobě čtu, to co jsem, jaké mám názory, tak já se v tom vůbec nepoznávám.”

“Mě jde o to, aby se lidé mohli svobodně vyjadřovat.” “Hlásat svoje názory bez toho, že by byli perzekuovaní.” “Kádrování ale stále trvá.”“Mediální obraz je v dnešním Světě důležitější než reálný člověk.” “Víte ono když bučí Václavské náměstí moje jméno, tak si uvědomíte, že možná deset lidí z těch osmdesáti tisíc ode mě něco četlo, ale teď v tuto chvíli, protože prostě demonstrují mě zkádrují a zařadili mě mezi lidi se špatným kádrovým profilem a tak se prostě stádovitě bučí.” “Kavárna je vycukaná z představy, že by tam mohl být někdo jiný než z toho hlavního názorového proudu.”

“V čím zájmu se tato kampaň vede?” Pan Semín dále poukázal na to, že veřejnoprávní média jsou zprivatizovaná určitou monolitní skupinou a ta tam uplatňuje svůj vliv a to slovo veřejnoprávní je pouze fasáda a krycí označení. Mám bohužel stejný dojem už několik let. Pan Semín odmítá genderové ideologie, homosňatky, či adopci dětí homosexuály a liberalismus považuje za sprosté slovo, ač mluvil velmi moudře a klidně. “Liberalismus dnes nehájí svobodu, ale je tyranský a totalitní.”

“Koukej bejt liberál, nebo dostaneš přes držku.”….(Ladislav Jakl)

Na závěr bych chtěl popřát všem demonstrantům, i těm, kteří pojedou až z jižní Moravy v těch klimatizovaných autobusech organizovaně na výlet do Prahy. Šťastnou cestu a ať se Vám v Praze líbí a pořádně si zabučte. Máte na to samozřejmě právo.

Snad to neskončí jako v tom Únoru 1948, když také nespokojení lidé zaplnili Václavák jak včera poznamenal pan prezident Miloš Zeman. Snad ne.

Poslední větou jen k nechutným výrokům pana Kalouska k panu Klausovi.

Pane Kalousku Orel mouchy nelapá.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 19 771,00 Kč
Vybráno 56.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 850 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,63 out of 5)
Loading...
politicon.cz
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.