medailni
22.2.2020
Kategorie: Společnost

Mediální hovínka XXXI.

Sdílejte článek:

LU LINA

Před třiceti lety Václav Havel pronesl svou slavnou řeč v americkém kongresu při které ho třiadvacetkrát přerušily ovace nadšených kongresmanů. A kongreswomanek určitě také, ačkoliv web ČT je pravděpodobně z důvodu maskulinní toxicity vůbec nezmiňuje. Přemýšlím, jestli tu zjevnou dezinformaci nemám někam trestně oznámit, když nás k tomu média včetně ČT neustále vyzývají. No nic, byl to prý zkrátka fantastický úspěch. Z mého pohledu je s odstupem těch třiceti let opravdu velká škoda, že si tam toho tolik zábavného „Čečence“ tehdy nenechali na semeno, když je tak strašně uchvátil.

 

Vox populi, vox Dei

Slovenská prezidentka, kterou Slovensku všichni velice závidíme, protože je mladá, přitažlivá a nikdy neříká do rádia kunda na jakémsi dalším námi placeném mejdanu našich pomazaných vládců sloužícím primárně k jejich opájení se vlastní dokonalostí a neomezené konzumaci exkluzivních lahůdek prohlásila, že Západ čelí velké výzvě vzestupu populismu, extremismu a dezinformací, které rozdělují společnost. Má pravdu, předsedo. Sám bych to lépe neřekl. Populismus, extremismus a dezinformace jsou skutečně velkou výzvou a političtí lídři by se tomu skutečně „měli postavit a vyjadřovat solidaritu s těmi, na které extremisté utočí.“ Jen se velice  pravděpodobně s paní prezidentkou tak úplně neshodneme na tom, čo si paní prezidentka predstavuje pod takým slovom „populista“ , kdo šíří dezinformace, kdo je extremista a na koho vlastně útočí.

Magor? Ne. Xenofob! 

Na první, druhý i každý další pohled 110% německý magor zastřelí devět „osob s imigračním pozadím“, svojí matku s německým pozadím a nádavkem i sebe, ale pro média je okamžitě pouze xenofobním rasistou inspirovaným neonacistickým volebním programem AfD. Jinými slovy všechno krásně souvisí se vším, alles klar. Zatímco když na první, druhý i každý další pohled dokonale příčetný islámský terorista s imigračním pozadím inspirovaný svým imámem a koránem zastřelí, podřízne či přejede libovolný počet nevěřících domorodců, protože ho k tomu vybízí oficiální doktrína jeho mírumilovného náboženství, tak je to v médiích od první minuty vždycky označováno za s ničím nesouvisející zoufalé volání o pomoc osamělého a rasisty z AfD utlačovaného magora. Zajímavé.

Dycky Most!

Mostecko terorizují stále častěji lupiči z řad dětí, píše iDnes. Vida. Vzhledem k tomu, že autor článku to dále nijak neupřesňuje předpokládám, že pod pojem „děti“ zahrnuje všechny mostecké nezletilce dohromady. Co tedy asi stojí za tou v takovém případě nevysvětlitelnou záhadou, že chování dětí zrovna mosteckých horníků, zámečníků, kadeřnic, učitelek, právníků, prodavaček a úředníků vykazuje takovou zvláštní, jinde se nevyskytující sociálně patologickou anomálii? Asi to bude tím severským uhelným luftem, hádám.

Řemeslo má čím dál zlatější dno

Zoufale nám chybí řemeslníci a jejich služby prudce zdražují, dočítám se. Asi tak po stopadesáté.  Takže po desetiletích systematické společenské dehonestace manuálního řemesla jako něčeho, k čemu se výhradně z nouze uchylují jen ti největší lůzři, celoživotní socky a naprostí blbci, co se nedostali ani na Oxfordskou střední školu mentálního koučinku pokojových rostlin, opravdu sklízíme, co jsme zaseli? Plody toho, že živit se rukama je přežitek komunistické minulosti a diskriminace, protože úplně každý se přece s trochou dobré společenské vůle může stát akademikem nebo alespoň státním úředníkem? No, to jsem ale opravdu velice překvapený.

Jste rasistka. Dostanu 2 500 dolarů

Bohaté bílé Američanky se za 2 500 dolarů mohou účastnit soukromé večeře, při které se dozvědí, že jsou skryté rasistky. Kromě neocenitelných rad co s tím také získají informaci, že když jejich indický manžel tuto aktivitu označí za tu největší hovadinu o které letos slyšel, je token, který pomocí gaslightingu navozuje stav internalizované oprese. Asi celkem nemám co bych k tomu napsal, jsem zastáncem svobody. Pokud si takových služeb americký trh žádá a zjevně podnikavé slečny Jacksonová a Raoová na něm naleznou dostatek úplně vydlabaných blbek ochotných dát jim za něco takového 2 500 dolarů, kdo jsem já, abych to soudil.

Manon jsi motýl 

Projekt Respekt je sexy učí, jak poznat sexuální obtěžování v nočních klubech. Za tímto dalším skvělým nápadem, jak si k zajištění vlastní bezpracné obživy sosnout na základě hovězího nápadu nějaké peníze z veřejného cecku, který neúnavně plní ti, co takové nápady nemají či z kapes občansky uvědomělých lidí, stojí nezisková organizace Konsent. Její guru je v tom evidentně schopná neboť loni dostala jakousi evropskou cenu za občanský aktivismus, přičemž porazila i Gretu. Fíha, zřejmě nějaký lepší oddíl. Podobně jako v takřka identickém případě uvedeném výše s tím  nemám nejmenší problém. Pokud Konsent najde dostatek dutohlavů ochotných nechat se za nějaký vlastní obolus překvapit objevem, že noční kluby zpravidla navštěvuje o něco větší procento sexuálně potřebných predátorů než asexuálních intelektuálů toužících diskutovat o aristotelské logice a co s tím faktem dělat, či lidí ochotných na tuto vysoce potřebnou činnost přispět z vlastní kapsy, proč ne. Ale myslím, že by se dalo najít pár argumentů, proč rozhodně nepodporovat poměrně neoriginální nápad slečny Johanny a spol. žít z lidské blbosti ještě také z veřejných rozpočtů.

Každý třetí

Každý třetí muž v Česku čelil týrání, odpaluje odvážně bombu mediální divize Agrofertu. Protože pokud stejnému osudu u nás čelí pouze každá šestá žena, je s  oficiálně přijatým a široce podporovaným diskurzem o toxické maskulinitě něco špatně a především pokroková média by si v tom měla udělat jasno. Buď jsou největším neštěstím západní civilizace chlapi, nebo ženské, obojí to být nemůže. Ačkoliv, nedivil bych se ani tomu. Nicméně neziskoví trubci živící se v těchto úlech bijí na poplach. Jetřeba zákon na ochranu týraných mužů, více peněz, více intervenčních center, více psychologů a terapeutůNa další problém, který jsme pro vás sami vytvořili a kterého vás za vaše peníze už nikdy nezbavíme, protože který kapr si sám vypustí rybník, že. Tak každý třetí muž, jo? To bude hádám světový rekord za celou existenci lidstva, včetně období matriarchátu a vlády Amazonek. Bože, ty to vidíš a nic s tím neuděláš? My nepotřebujeme další intervenční centra, další dementní projekty, další vychcané neziskovky a víc peněz na psychology. Potřebujeme jen dostatečně efektivně používat obsah toho kulatého mezi ušima, cos nám tak milostivě naděliti ráčil. Nic víc.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 14 705,00 Kč
Vybráno 42.01%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 640 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
politicon.cz
5 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.