medailni
31.1.2020
Kategorie: Společnost

Mediální hovínka XXX.

Sdílejte článek:

LU LINA

Nějaký jistě bílý americký rasista z agentury AP odstranil ze skupinové fotografie s Gretou ugandskou klimatickou aktivistku a klimatičtí aktivisté se na sociálních sítích bouří. Zbytečně. Rozhodně to nebylo kvůli tomu, že by ošklivá a plešatá černoška působila ve skupině jinak árijsky dokonalých sněhobílých anglosaských dívek jako rušivý element. Vadil prý ten barák za ní.

 

Demokracie zásadně nikdy nic netutlají

Totalitní Čína stran toho strašného smrtícího viru, na který v jeden a půl miliardovém státě umřelo za dva  měsíce už celých 200 lidí, stále něco tutlá, cenzuruje a vůbec je strašně neschopná, to by se v západní demokracii nikdy stát nemohlo, zní mediální poselství nejen z Aktuálně. Z obrazovky tomu například každý večer z Hong Kongu (tam je relativně bezpečno) přitakává veřejnoprávní myš Šámalová, která si i tak ovšem někdy pro zvýšení  dramatického efektu svých nenávistných vstupů nasazuje černou roušku. Bílá by asi s jejím vždy důsledně myším oblečením asi tolik neladila. Jistě, tutlání průserů a neschopnost státu bleskově reagovat na nepředvídané situace je výhradním projevem pouze totalitních režimů. Ty netotalitní a zvláště ty euroatlantické nikdy nic netutlají, vždycky jdou hned s pravdou ven a jejich reakční doba se rovná té Usaina Bolta. O naší západně demokratické kotlince ani nemluvě. Příkladně utlučení toho Afghánce českými vojáky bylo přímo vzorem státního netutlání průseru a rychlé reakce. Nebo ty státně mediální tanečky okolo prostého faktu, že kromě Ruska se novičoky vyráběly a dodnes vyrábějí mimo další státy i u nás. Netutlá se tu ani vysoká romská kriminalita nebo na západ od nás ta „jižního typu“ . Úplně to vidím. V Evropě se objeví nový, skutečně smrtící virus na který neexistuje lék, a evropské vlády hned půjdou s pravdou ven: „Lidi, máme tu bacila, co vás asi většinu zabije a který neumíme zastavit, takže můžete propadnout panice, anomii či davovému šílenství a ještě předtím než všichni umřete v hrozných bolestech se příkladně můžete třeba milosrdně pokusit ušlapat v lékárnách při marném shánění neúčinných roušek.“

Hypersonické nosiče demokracie

A v Číně ještě zůstaneme. USA chtějí u jejího pobřeží v Jihočínském moři umístit nějaké ty raketky a „anulovat tak sílu Číny“ …. Krátká zpráva a fertig, tím to pro „demokratická“ média končí. Zajímavé. Takže umístit rakety schopné nést jaderné hlavice půl zeměkoule daleko od svého území v těsném sousedství někoho, o kom se domníváme, že ohrožuje naše velmocenské, ekonomické a ideologické zájmy tím, že má vlastní velmocenské, ekonomické a ideologické zájmy, je úplně v pořádku? Pak tedy ale nechápu tu někdejší gigantickou mediální a politickou hysterii Západu stran „na poslední chvíli odvrácené jaderné války“ a její doposud identický západní historický i mediální výklad, když se prakticky o totéž pokusil v roce 1962 Chruščov s ruskými raketami na Kubě. A to ani nemluvím o tom, co by propuklo, kdyby se o totéž pokusilo Rusko dnes. Kdyby Putin prohlásil, že Rusko „anuluje sílu USA“ tím, že na Kubě umístí rakety Avantgard.

Přizpůsobiví

„Romové jsou ke zločinu předurčeni,“ vyzkoumala kdysi dávno Válková, informuje své věrné šťastně Seznam. Vyplývá to prý z jakéhosi i jí podepsaného zaprášeného komunistického právního sborníku, který byl nedávno vyzvednut z Pohotovostního skladu másel na hlavě politicky nepohodlných osob a pečlivě oprášen. Nechme stranou bábu Válkovou a její másla a zaměřme se na ten rasistický komunistický hoax o „Cikánech“ . Vyplývá z něj dezinformace, že už komančové vnímali některé nejviditelnější aspekty romských kulturních tradic, například, že každý čtvrtý Rom je delikvent (komunističtí rasisté ještě netutlali etnicitu pachatelů trestné činnosti), jako poměrně společensky problémové a snažili se dobrat nějakého řešení. Ta době poplatná diskriminační studie například uvádí, že jednou z hlavních příčin disproporčně vysoké kriminality u romské mládeže je „vliv rodiny a její kulturně sociální zázemí“ či vysoce negativní vztah naprosté většiny romského etnika ke vzdělání. Studie v závěru doporučuje, že na romský lid je třeba působit metodou cukru a biče. Jistě vidíte, v čem ona poplatnost studie době spočívá a proč se kvůli ní Válková nikdy nemůže stát ombucmáňou, rasistka jedna komunistická. Naše polistopadová demokracie totiž zcela správně zavrhla užívání biče, ponechala pouze cukr a po třiceti letech tu proto máme jasné výsledky. Romská kriminalita je nyní stejná jako u většinové populace. Ani v ostatních společenský sférách se Romové nijak neodlišují od neromů – pracují, platí daně, vzdělávají sebe i své děti, sportují, jezdí v pestrobarevných přiléhavých oblečcích na kolech po cyklostezkách a třídí odpad. A romská rodina ani její kulturně sociální zázemí už neprodukuje ani nadprůměrný počet agresorů, kriminálníků ani celoživotních povalečů a společenských parazitů.

Éto náše dělo

Učitelské noviny daly jednou za uherák prostor nositeli mediálně nepopulárních názorů a šiřitelé těch populárních se můžou posrat. Sociolog Hampl získal v údajně názorově pluralitním a svobodu projevu uctívajícím prostředí možnost svobodně projevit své názory na současná palčivá společenská témata i jinde než na „dezinformačních webech“ a účastnit se tak jejich volné soutěže, což má být základním výdobytkem téhle společnosti, a nositelé názorů opačných se z toho hroutí. Dezinformátor, rasista, lhář! Upálit! Na školáky, studenty a na učitele smíme svojí propagandou působit jenom my, hlasatelé správných názorů!! Učitelé jsou totiž totální trotlové a nemuseli by nesprávné názory toho nácka identifikovat jako dezinformace a lži.

Jen pár tisíc ztroskotanců a samozvanců

V Bagdádu podle ČT demonstrovaly tisíce Iráčanů za odchod amerických vojsk ze země. Okupace cizími vojsky, na to bychom my měli být obzvláště háklivý, myslím. Ovšem není okupace jako okupace, ta americká je vždy chvályhodná a je třeba jí vždy obhajovat. I za cenu toho, že si nevidíme do huby. Když se totiž někde demonstruje za něco, co tak úplně nezapadá do mainstreamového mediálního konceptu, tak se vždycky zaokrouhluje dolů. V opačném případě pochopitelně nahoru. I podle uvědomělé CNN, a už ta s vysokou pravděpodobností takovou politicko korektní korekci provedla, jich totiž demonstrovaly stovky tisíc. Rozdíl je poměrně znatelný – „tisíce“ znamená třeba taky vlastně jenom pár stovek, statisíce znamenají třeba taky přes milion. A jak diváci ČT vědí, od CNN, stejně jako od agentury AP přebírá ČT prakticky vše. A zrovinka tohle číslo ne, ačkoliv informaci samotnou ano. K čemu si platit médium, kde se informace standardně upravují podle toho jak o věci smýšlí jeho osazenstvo?

Na východě ne, na západě ano

Totalitní Moskva se pod falešnou záminkou zvýšení bezpečnosti chystá zavést kamery schopné identifikace a Moskvané se prý bouří. Jde prý o příliš velký zásah do soukromí a povede to ke zneužívání moci. Souhlasím, tahle technologie je svinstvo a povede přesně k tomu, co říkají bouřící se Moskvané. Stát se pod záminkou bezpečnosti zase o kousek posune v periodickém vlamování se salámovou metodou do soukromí občanů za účelem dosažení jejich větší kontroly, jiný smysl to nemá a na kecy o bezpečnosti zapomeňte. Asi zhruba stejně jakože e-shop na dálniční známky je jen e-shop na dálniční známky – a proto měl stát 400 mega – a ne taky další státní fízlovací mechanismus ze stejného kadlubu jako ty kamery. No, a protože kamery rozpoznávající obličeje jsou ošklivé svinstvo, které zavádějí jen totalitní státy jako Čína a Rusko, tak proto je už má i Londýn a mocinky je chce mít v ulicích i naše švarná policie, asi aby mohla ještě efektivněji pomáhat a chránit. Třeba před vykradači domů v okolí Prahy či silničními pyráti, hádám.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2020: *****

Vladimír Pospíšil 800,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jiří Sika 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Marie Kouklíková 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč

Celkem za měsíc: 13 678,00 Kč
Vybráno 39.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 385 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
loading...
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.