medailni
7.3.2021
Kategorie: Společnost

Mediální hovínka XLIII.

Sdílejte článek:

LU LINA

„Cenu Muriel za nejlepší komiks získala kniha Bez vlasů.“ Přemejšlím, jak šíleně moc zoufalá asi musí být situace v oboru, když cenu za nejlepší komiks vyhraje růžová story o tom, jak někomu vypadaly vlasy. V trafikách o něj musí bejt rvačka.

 

Maso není, chceš čaj?

Auta už jsou v podstatě vyřízená, chlast a kuřivo pokročile rozpracované, takže teď konečně přichází na řadu maso. Útoku na vybraný cíl jako vždy předchází dělostřelecká příprava. „Maso škodí, varují vědci“ nebo „Je na čase omezit maso, varují experti.“ Takhle to vždycky začíná. „Vědci“ jako na zavolanou objeví, že to, co má být z nějakých důvodů likvidováno, strašně škodí planetě nebo zdraví. Nebo obojímu. A už to frčí. „Vědci“ říkající to, co je po nich požadováno a na něž proto granty jen prší, jsou dokola citováni. Vědci, říkající něco jiného, jsou ignorováni, případně vydáváni za pomatence nebo za agenty Kremlu a o grantech si nechávají zdát. Takže maso je definitivně ee a smiřte se s tím, že za pár let už na něj, stejně jako kdysi váš pradědek, proto zase nebudete mít. Vaším zdrojem energie do kolbenky, kam budete jezdit na kole, budou erteple, sója a brouci. Jejichž lahodnou chuť večer po šichtě zapijete v putyce čajem ze smrkovýho jehličí. A pro jistotu se rovnou smiřte i s tím, že ti, co to všechno budou mít na svědomí, se budou i nadále cpát kilovými stejky, lejt do tykve starý destiláty a volební okrsky s vovcema objíždět autem.

Co jest terorismus?

Islámská kultura opět obohatila Švédsko, ale o terorismus nešlo. Respektive jako terorismus se to sice začalo vyšetřovat, protože to zjevně byl terorismus, ale pak polokomunistická švédská vláda rozhodla, že to terorismus nebyl a poslala natvrdlým vyšetřovatelům notičky. To si prostě přijedete do Švédska, prodáváte tam vesele drogy a tak, pak se rozhodnete, že Bůh je veliký a pobodáte proto tucet domácích bezvěrců, ale terorismus to není. Hádám, že dalším vyšetřováním se zjistí, že chudák Afghánec se v dětství pomočoval, byl pobouřen vzrůstajícím pravicovým radikalismem a intolerancí Švédů a ty lidi pobodal proto, že mu z toho všeho přeskočilo.

Bože, oni tam mrznou!

A ještě jednuc imigranti. „Stále více imigrantů volí riskantní cestu přes Alpy. Ohrožuje je mráz a laviny,“ píše náš nejdůvěryhodnější zpravodajský web. Jakože je to hrozný, co ti chudáci musí absolvovat a mělo by se s tím něco dělat. Asi pro ně posílat do Itálie vyhřátá letadla nebo tak něco. Nevím, jak vám, ale mně je to, že v Alpách mrznou Afghánci, naprosto u prdele. Asi zřejmě nebudu ta správná cílová skupina ČT. Nikdo je k přechodu zimních Alp a ani k cestě do Evropy nenutí. Nikdo je nenutí, aby sebou na cestu za evropskými sociálními systémy brali haranty. Navíc v Afghánistánu a Iráku jsou teď přece díky letité demokratizaci vojsky NATO ráje na zemi, minimálně se tam neválčí, protože jsme tam přece slavně zvítězili nad terorismem a tak, takže žádný legitimní důvod odtamtud prchat neexistuje. Naopak existuje mnoho důvodů k tomu, proč teď zůstat doma na Východě a pod vedením Západu tam budovat Západ. A vybudovat si vlastní rozsochatý sociální systém, který uživí všechny místní netáhla, takže už nebudou mít důvod putovat přes zasněžené a nebezpečné  Alpy. A negramotní pastevci tak budou tím tak často zmiňovaným velkým přínosem pro vlastní zemi a ne pro nějaké evropské bezbožníky.

Předseda Petříček

Ministra zahraničí Petříček hodlá kandidovat na předsedu ČSSD. Pomiňme fakt, že to slavnostně oznámil médiím aniž by si předtím zjistil názor spolustraníků na ten báječný nápad. Protože nabídnout se jako úplný imbecil náhradou za jiného úplného imbecila s tím, že strana nutně potřebuje odimbecilizovat, prostě je báječný nápad úplného imbecila. Já osobně ale kandidaturu pana Petříčka vítám. Kolotočář Hamáček sice je skvělou zárukou toho, že ČSSD už brzy konečně zmizí v propadlišti dějin, ale Petříček by byla naprostá tutovka.

Neluxujte!

Není nad to, když se věci dělají koncepčně a s rozmyslem. Jako třeba energetika. To se prostě skupinka debilů pod tlakem jiné skupinky ještě větších debilů rozhodne, že se elektrika bude vyrábět už jenom ekologicky. Na technologickou, vědeckou a společenskou realitu sere pes, hlavně, že budou nulový emise tak, jak to chce Greta. A realita? Nulový emise ještě zdaleka nejsou ani na obzoru a už se zakazuje luxovat. Protože nejni dost eletriky. Protože v zimě je v oné pokrokové zemi, kde zítra již znamená včera málo sluníčka a větru, ale hodně zimy. A závěr? Když v roce 1989 odcházeli komunisti domníval jsem se naivně, že větším kreténům už se nikdy do rukou určitě nedostanu.

Hlavně zdravíčko

Je ruská vakcína bezpečná?“ táže se starostlivě nejenom Aktuálně. A detailně, stejně jako všichni ostatní věrozvěsti pravdy, pitvá Sputnik opravdu velice důkladně. Všechno se to zpravidla točí kolem toho, že Sputnik není ověřený a schválený Bruselí. Aha. Takže u vakcíny od AstraZenecy je hromada otazníků a dlouhý seznam těch, komu se nesmí podávat, protože ji šili hodně horkou jehlou, ale protože je „schválená“ – a u toho procesu bych fakt chtěl bejt – a „západní,“ je úžasná a bezpečná a dejte si ji všichni třikrát? Jakože na Západě nikdo nikdy nevyrobil a lidem nenacpal žádný aušus, jen aby hodně vydělal? Jakože hejno nějakých bruselských byrokratů je zárukou toho, že ty bobule co do nás ládujou farmaceutický koncerny jsou všechny úplně fantastický? Jakože všechno z Ruska je automaticky EE, protože je to z Ruska a proto vás radši necháme chcípnout při marném čekání na „ověřenou“ západní vakcínu? Děláte si kozy?

Ježíš byla žena

V domestikaci psa mohly hrát klíčovou roli ženy, naznačuje výzkum,“ píše český etalon pravdy. Vida. To bude něco jak s tím masem. Takže očekávám, že dalším výzkumem bude brzy zjištěno – jak už vyplývá z ilustračního fota – že především černé ženy. A že svou troškou do mlýna přispěli i buzíci a hermafroditi. Prostě všichni kromě bílých, chlupatých chlapů. Gratuluju, udělat z kdysi respektované skupiny lidí jako byli vědci hejno trapných, posluhujících šašků, to je úctyhodný výkon.

Povídka o kolotočářovi

Hamáček varoval před vládou ANO, ale s ODS.“ Stalo se tak na sjezdu Zelených, kam se ten růžolící politický gigant přijel bratřit pod tlakem předvolebních preferencí mířících k nule. Vláda ANO s ČSSD je tedy asi v pořádku. A vláda ČSSD se Zelenými bude úplně nejvíc. No, nechci panu předsedovi radit, ale dvakrát nula je furt i navzdory inkluzi nula. Tohle je absolutní dno. Když prosereš úplně všechno, jseš už jenom k smíchu, ale zoufale se nechceš začít po čtyřicítce živit nějakou prací. Vypadá jako kolotočář, oblíká se jako kolotočář, chová se jako kolotočář, má hodnotový žebříček kolotočáře, vzal si kolotočářku a je ve vládě kolotočářů, který šéfuje ten největší kolotočář. Jedinou výjimkou je, že nemluví jako kolotočář. Mluví jako kolotočář, co absolvoval VUML a nějakej rychlokurz u Špačka. Pokaždý, když ho se ženou sledujem v televizi tak si říkáme: „Kde asi dneska parkuješ tu svojí maringotku?“

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 214 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)