medailni
2.8.2020
Kategorie: Společnost

Mediální hovínka Speciál: Black Lives Matter

Sdílejte článek:

LU LINA

„Popovich symbolicky nepoklekl,“ informuje veřejnoprávní médium v titulku na své sportovní stránce. Jakýsi Popovich, běloch a trenér v NBA, si sice vzal tričko Black Lives Matter, ale při hymně nepoklekl. Ha! Nedělat něco, co dělají všichni kolem vás, je vždycky nebezpečné. Nemodlit se otčenáš. Nehajlovat. Nevěšet rudou vlaječku do okna. Nedržet hubu. Možná jsem jen divnej, ale když si jako fanoušek basketbalu rozkliknu stránky o basketbalu, chci si tam číst o basketbalu. Kdo vyhrál, kdo kolik nastřílel košů a tak. A ne přitom absolvovat politické školení. A kromě toho, takhle to vždycky začíná. Někdo velice uvědomělý upozorní na někoho nedostatečně uvědomělého. A už se vezete. Dávám Popovichově kariéře měsíc, maximálně dva.

 

Kritika ano, soudruzi, ale konstruktivní!

To Paul Malignaggi, boxerský televizní expert, je už v další fázi tohoto nám tak dobře známého ozdravného společenského procesu. Ten už padáka dostal. Protože kritizoval rasistický, opakuji rasistický výrok černého boxera na adresu bílých boxerů. Zkuste si schválně představit, že by nějaký běloch řekl, že se nikdy nenechá porazit černochem…. Všichni by se mohli posrat a ten rasista by mohl mluvit o štěstí, kdyby skončil jako pomocná obsluha nádražního hajzlíku. Ale když černoch řekne, že se „nikdy nenechá porazit bělochem,“ bere se to jako chvályhodná rasová hrdost a když to nějaký hrdina podrobí velice mírné kritice, tak dostane jako rasista padáka on. Jestli je tohle budoucnost západní liberální demokracie, tak já o ní nestojím.

Kupujte u Černých cukr, kávu, mouku

Google umožní označovat firmy a obchody s černošskými majiteli,“ píšou Hovinky. Aby černí mohli nakupovat u černých a tím je podpořili, když jim běloši furt házejí klacky pod nohy. Vida, proč ne. Ale neměli by mít bílí stejnou možnost? A žlutí. A co Židi? Prostě všichni ti, co úplně stejně jako černoši mají pocit, že jim někdo hází klacky pod nohy a chtějí nákupem u svých podpořit svojí menšinu či komunitu. Když je to podle gůglu tak důležité. Protože všichni si přece mají být rovni. A když už někoho označovat, tak všechny. Protože dávat někomu něco, co jiný nedostane jen proto, že nemá správný původ, je učebnicová diskriminace. A Google je přece v čele pelotonu boje s diskriminací. Mimochodem, Němci před lety taky označovali obchody jen jedné menšiny, a nijak zvlášť se to tedy neosvědčilo.

Hemenex s chlebem je rasistický

Slovenský černoch nedostal ve vlaku do Prahy zadarmo housku, pročež všechny přítomné obvinil z rasismu a začal se chovat agresivně. Tohle je esence hnutí Black Lives Matter i obecně současného boje proti rasismu: Dejte nám všechno, co chceme i co máte a zadarmo, jinak řekneme, že jste rasisti a dáme vám do držky. Černocha chytli za prdel a vyhodili z vlaku. Ne proto, že je černoch, ale proto, že se choval jako hovado. Tady to naštěstí ještě jde. V USA už by si to nikdo nedovolil. Tam se můžete klidně chovat jako hovado do alelujá a budou se vám ještě omlouvat. Když jste černý. Natož aby vás po právu chytli za prdel a vyhodili z vlaku.

Já vím, že rozvrácení USA a jejich předělání na socialistický stát bude mít velký dopad na celý svět, ale nemůžu si pomoct. Až to přijde, což bude už brzo, dám si nohy na stůl, otevřu láhev a pobaveně budu sledovat, jak jim chutná vlastní medicínka. Ta, kterou tak dlouho sami nutili jiným.

Černoch s Velkým, běloch s malým

Černoch s velkým, běloch s malým, rozhodla agentura AP šalamounsky. Písmenem, pochopitelně. „Psát slovo ‚White‘ s velkým písmenem by mohlo legitimizovat názory bělošských rasistů, kteří toto slovo s velkým písmenem používají,“ zdůvodnila toto své rozhodnutí. Aha. Nebude ale psaní „Black“ s velkým písmenem legitimizovat názory černošských rasistů? Nebo ti podle agentury AP neexistují? Zkouším si představit, jak agentura AP oznamuje, že bude slovo „Běloch“ psát s velkým a slovo „černoch“ s malým písmenem, protože atd… Americký pokus o socialistickou revoluci maskovaný jako boj s rasismem je nebezpečný, ale ochota levicových médií a tamních korporací při ní ještě černobílým marxistům servilně svítit je daleko nebezpečnější. Pokaždé, když levicová média postihne podobný záchvat šílenství si říkám, že víc už to fakt nejde. A oni tu hranici příště vždycky zase překonají.

Minneapolis, město bílého hříchu

Aktuálně si našlo svého údajně hodného a pracovitého černouška a odvozuje z toho, že i všichni ostatní černoušci musí být hodní a pracovití. Ten rozhovor není jen hovínko, je to tak strašlivá sračka, že si ještě i teď říkám, jestli se mi to nezdá. Nezdá, vítejte ve světě angažované žurnalistiky. Těm z vás, co tu sračku nebudete mít sílu číst jsem myšlenkové pochody pana Maxwella a redaktorky Truchlé shrnul do několika bodů, které ale i konvenují s myšlenkovými pochody redaktorů většiny levicových médií a všech současných bojovníků proti rasismu:

1. Protesty nejen v Minneapolis jsou výhradně pietní a pokojné 2. Pokud se při nich objeví násilí, páchají ho tajní policisté nebo Ku-klux-klan 3. Za letos už rekordních skoro 300 případů postřelení černocha černochem v Minneapolis ve skutečnosti můžou neonacisti, co jezdí po černošských čtvrtích neoznačenými auty a rozmísťují tam kanystry s benzínem… 4. Rasismus v Minneapolis je pasivně agresivní. To znamená, že když vás v práci nepovýší, protože nejste dost dobrý, tak vás ve skutečnosti nepovýšili, protože jste černý 5. Trump je špatný prezident, protože není Clintonová 6. Bránit pokojným demonstrantům rabovat obchody, zapalovat soudy a mlátit lidi je nedemokratické 7. Proto se černoši bojí víc policie než černošských zločinců 8. A proto by se měly peníze určené pro policii dát raději černošským zločincům 9. Ti policisté, co zbudou, by se pak při výcviku místo škrcení nevinných černochů měli učit, jak při přestřelkách mezi brutálními černošskými gangy zasahovat primárně pomocí dobrého slova.

Minneapolis, město černého hříchu

Ovšem ve stejném čase nás i iDnes, ideový souputník Aktuálně.cz informuje, že Minneapolis „zachvátila nebývalá vlna násilností.“ „Míra násilností dosáhla takové úrovně, že některé místní komunity ustanovují ozbrojené patroly pověřené hlídáním sousedství před lupiči, žháři a násilníky….Častými oběťmi střelby jsou mladí černoši,“ píšou. Asi nemluvili s panem Maxwellem. Ovšem dále už je to ideově mnohem lepší: „Afroameričané přiznávají, že vzhledem k současné vyhrocené situaci mají strach z útoků na černošské komunity ze strany krajně pravicových milicí. Obavy mají i z policie.“ Jistě, když je vaše město rozvrácené kriminalitou a násilím jeho černých obyvatel, tak se logicky bojíte hlavně pravicových milicí a policie, to dá rozum. Dále se mi velice líbí věta: „V jednom sousedství v blízkosti na počátku protestů proti policejní brutalitě vypálené a vyrabované policejní stanice…“ Jistě, pokojnost a nenásilnost svých protestů proti policejní brutalitě nejlépe demonstrujete tím, že vypálíte policejní stanici.

Psi si číslujte, to by teoreticky nikomu ani v budoucnosti vadit nemělo 

Byl jednou jeden pes černé barvy a proto ho jeho pán, britský letec a válečný hrdina, pojmenoval Nigger. Nigger je slovo původem latinské (niger) a znamená černý. A dlouho se bez jakýchkoliv negativních významů používalo jako prosté označení člověka černé barvy. Ve stejné době znamenalo naopak pro stejného člověka označení „black“ hanlivý výraz. Uplyne mnoho let, Nigger je dávno mrtvý, slovo „black“ ztratilo hanlivý význam, začalo se dokonce uctivě psát s velkým písmenem a tabuizovaným se naopak stalo slovo „nigger.“ A proto muselo z náhrobku onoho psa zmizet. Takže na území letecké základny RAF ve Scamptonu teď mají kvůli setrvalé lidské idiocii a stejně setrvalé ochotě se jí tupě podrobovat hrob neznámého psa. Vymazávat minulost, aby ladila s přítomností, nepřipadá vám to povědomé?


V souvislosti s tím, co tu vždycky popisuji i s tím, co se sem nevešlo, se mi pokaždé strašně chce nevěřícně křičet: „To si děláte kozy?“

Ale už mi to nějak nejde.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 171,54 Kč
Vybráno 43.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 621 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (44 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
politicon.cz
121 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.