fakenoviny
22.2.2018
Kategorie: Společnost

Mediální hovínka IV.

Sdílejte článek:

LU LINA

Začínáme se podobat Rusku, masa chce vládnou elitě a pan Halík je elitní myslitel, který by byl ozdobou české politiky“, pravila paní Petra Procházková-Elitová Seznamu. Bohužel ne, paní Petro. Začínáme se nebezpečně podobat Západu, vláda lidu je podstatou demokracie a pan Halík není elitní mudrc, ale elitářský mimoň s totalitními sklony, který není politikem proto, že by ho nikdo nevolil. A já jsem jen s opravdu velkým sebezapřením napsal „mimoň“ a ne kokot, kterýžto terminus technicus by ho myslím vystihl mnohem lépe.

 

Osazenstvo pravděpodobně nejvýznačnějšího českého dezinformačního webu Aktuálně.cz na sobě neustále pracuje a snaží se udržet na špici. Pro dobro věci, to jest zničení evropské civilizace, bílé rasy a České republiky, jsou za Bakalovo peníze odkloněné od horníků ochotni k téměř neuvěřitelným intelektuálním výkonům. Novinářský titán jménem Novák, jenž mne inspiroval k sepsání tohoto textu, patří naprosto nepochybně k oněm duchovním elitám, které onehdy také zmínila výše uvedená Fatima P. Procházková ve svém krásném fejsbůčkovém eseji o lásce k bližnímu, rovnosti a nutnosti znovuzavedení prastarého volebního práva podle kurií. Tedy dělení voličů podle majetku a proletáři se nepočítají.

Tak tenhle elitní Novák píše, že dnešní třicátníci a starší mají s referendem o EU prostě smolíka, protože už o ní jednou hlasovali a to jim musí bohatě stačit. Patnáct let zkušeností s totalitou rozhodně nestačí, je prý třeba mnohem delší doba na objektivní zkonstatování jednoznačně blahodárného přínosu Evropské unie pro naše beznadějně zaostalé a nesvéprávně přízemní české pinožení. Šéfreportér Novák se k lepšolidem řadí zřejmě právem, protože tohle by opravdu úplně každý nevymyslel.


Největší hrozbou je pro nás Rusko , prohlašuje neustále s jinak chvályhodnou vojenskou vytrvalostí kromě jiných význačných užitečných idiotů také vysloužilý generál Šedivý. Nemyslím si, že soudruh penzionovaný generál má zase o tolik více zásadních informací než já, takže si klidně dovolím naprosto absurdně a amatérsky zaspekulovat. Největší hrozbou jsou pro nás především lidé, jako je generál Šedivý.


Pokrokoví američtí vědci poprvé rozkojili muže. Je to prezentováno jako úžasný úspěch a budoucnost lidstva. No, nevím soudruzi. Stavět budoucnost lidstva na předělání chlapů v ženské mi nepřipadá zrovna perspektivní, ale kdo jsem já, abych zpochybňoval názory intelektuálních elit a předních vědců. Ovšem, jak ČT správně a poměrně překvapivě na závěr dodává, tohle už tady jednou bylo. Sovětští vědci kdysi rozdojili kozla. Pominu fakt, že v tomto kontextu jsou Američané tedy opět až druzí a přejdu rovnou k meritu věci. Nebylo to absolutně k ničemu.


Karel Schwarzenberg vládne schopností neustále znovu překvapovat. Vždy, když si myslíte, že větší hovadinu už od něj určitě nikdy neuslyšíte, zvedne znovu laťku o kousek výše.Z koncentráku v Letech šla strašlivá tíseň„, svěřil se OKD listům a dodal, že podává trestní oznámení kvůli popírání holocaustu na poslance Roznera. Tak se na to celé pojďme podívat neknížecím a nepokrokovým pohledem. Tábor v Letech byl založen jako kárný pracovní a postupně se změnil na sběrný a cikánský. Koncentrák, tak jak tomuto pojmu rozumíme pod dojmem Osvětimi, to nikdy nebyl – genocida, vyhlazování, holocaust, mučení ani popravy se tam nikdy nekonaly. Na tom se shodují naprosto všichni historici, kromě jakéhosi pána ze sdružení Romea. Tolik k pojmům „koncentrák“ a „holocaust“.

Karel VII. ze Schwarzenbergu se dojímá tísní, kterou z tábora jako robě cítil a jak mu tatínek, Karel VI. říkal, že se tam „děly strašlivé věci“, které mu později vysvětlí. Asi nevysvětlil, protože jinak by kníže nejspíš stál tiše v koutku a šoupal nohama. Jeho taťka a tudíž i náš vnímavý malý Karlík totiž z onoho tábora celkem dost profitovali. Cikáni a ostatní netáhla deset hodin denně dřeli jako protektorátní otroci zdarma v jeho lesích, na  jeho polích, v jeho kamenolomu a na jeho silnici. Jak trestní oznámení dopadne, všichni včetně jeho autora víme. Ve výsledku jím bude pouze zbytečně ukrácen čas, který by policie mohla věnovat něčemu smysluplnému. Třeba boji s cikánskými dětskými gangy na Mostecku.


Cikánské dětské gangy terorizují severní Čechy už léta. Všichni Severočeši to vědí, značná část z nich s tím má nějakou osobní zkušenost. Všichni Mostečáci, ale nejenom oni, vědí, kam své děti ve svých městech mohou ještě poslat samotné a kam v žádném případě ne. Kam mohou senioři ještě jít bez obav z přepadení, a kam už ne. Prostě no-go zóny jako z učebnice, jen tam nevládne šaria, ale zákon silnějšího a v případě cikáňat především početnějšího. Řádění nezletilých gangsterů, na jejichž nezletilosti je celý systém postaven, se neustále stupňuje a když už o tom něco napíšou i Hovínky.cz, tak to už musí být papiňák pořádně natlakovaný.

Sice to pojaly jak jinak než politicky korektně, takže českých reálií neznalý čtenář bude tápat, zda se jedná o gangy nudících se dětí ze středostavovských rodin, malých neonacistů, Vietnamců či Okamurovců, ale pokrok to každopádně je. Vzhledem k naší legislativě, vládní ideologii politické korektnosti a absurdním obavám z obvinění z rasismu, se tento problém v podstatě nijak neřeší a všichni zúčastnění, kromě obětí, se raději už léta tváří, že neexistuje.  Nezletilí cikánští zasrani tak za blahosklonného dohledu svých rodičů, hodných sociálních paní a dienstbierovců všech typů prakticky beztrestně okrádají a bijí bílé děti a důchodce stále dokola až do té doby, než se stanou trestně odpovědnými a začnou se živit „poctivě“ – z dávek.

Takže speciálně pro Novinky.cz dodávám: „Kriminalita nezletilých na Mostecku prudce roste proto, že se s ní nic účinného nedělá. A nic účinného se s ní nedělá mimo jiné i proto, že se všichni zainteresovaní, kromě Cikánů pochopitelně, bojí i nadechnout, aby nebyli uvědomělými novinářskými šmoky jako jste vy v Novinkách, okamžitě obviněni z rasismu.“

Kdyby se všechny ty těžké miliardy, co jsme z našich daní nacpali Dienstbierovi a skrze něj Cikánům, použily třeba na školství, byla by situace z cikánskými gangy úplně stejná jako dnes, ale my bychom alespoň byli vzdělanostní velmocí.

Autor: Lu Lina

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2019: *****

Luděk Kurka 100,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Petr Chovanec 1000,- Kč, René David 900,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Miloslav Pecka 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 0.000421 BTC (99.84 CZK), Květa Sekyrová 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Lucijan Škorjanc 150,- Kč, Marie Kouklíková 100,- Kč, Roman Doubravský 500,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 504,44 Kč
Vybráno 27.15%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 37 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.