fakenoviny
22.2.2018
Kategorie: Společnost

Mediální hovínka IV.

Sdílejte článek:

LU LINA

Začínáme se podobat Rusku, masa chce vládnou elitě a pan Halík je elitní myslitel, který by byl ozdobou české politiky“, pravila paní Petra Procházková-Elitová Seznamu. Bohužel ne, paní Petro. Začínáme se nebezpečně podobat Západu, vláda lidu je podstatou demokracie a pan Halík není elitní mudrc, ale elitářský mimoň s totalitními sklony, který není politikem proto, že by ho nikdo nevolil. A já jsem jen s opravdu velkým sebezapřením napsal „mimoň“ a ne kokot, kterýžto terminus technicus by ho myslím vystihl mnohem lépe.

 

Osazenstvo pravděpodobně nejvýznačnějšího českého dezinformačního webu Aktuálně.cz na sobě neustále pracuje a snaží se udržet na špici. Pro dobro věci, to jest zničení evropské civilizace, bílé rasy a České republiky, jsou za Bakalovo peníze odkloněné od horníků ochotni k téměř neuvěřitelným intelektuálním výkonům. Novinářský titán jménem Novák, jenž mne inspiroval k sepsání tohoto textu, patří naprosto nepochybně k oněm duchovním elitám, které onehdy také zmínila výše uvedená Fatima P. Procházková ve svém krásném fejsbůčkovém eseji o lásce k bližnímu, rovnosti a nutnosti znovuzavedení prastarého volebního práva podle kurií. Tedy dělení voličů podle majetku a proletáři se nepočítají.

Tak tenhle elitní Novák píše, že dnešní třicátníci a starší mají s referendem o EU prostě smolíka, protože už o ní jednou hlasovali a to jim musí bohatě stačit. Patnáct let zkušeností s totalitou rozhodně nestačí, je prý třeba mnohem delší doba na objektivní zkonstatování jednoznačně blahodárného přínosu Evropské unie pro naše beznadějně zaostalé a nesvéprávně přízemní české pinožení. Šéfreportér Novák se k lepšolidem řadí zřejmě právem, protože tohle by opravdu úplně každý nevymyslel.


Největší hrozbou je pro nás Rusko , prohlašuje neustále s jinak chvályhodnou vojenskou vytrvalostí kromě jiných význačných užitečných idiotů také vysloužilý generál Šedivý. Nemyslím si, že soudruh penzionovaný generál má zase o tolik více zásadních informací než já, takže si klidně dovolím naprosto absurdně a amatérsky zaspekulovat. Největší hrozbou jsou pro nás především lidé, jako je generál Šedivý.


Pokrokoví američtí vědci poprvé rozkojili muže. Je to prezentováno jako úžasný úspěch a budoucnost lidstva. No, nevím soudruzi. Stavět budoucnost lidstva na předělání chlapů v ženské mi nepřipadá zrovna perspektivní, ale kdo jsem já, abych zpochybňoval názory intelektuálních elit a předních vědců. Ovšem, jak ČT správně a poměrně překvapivě na závěr dodává, tohle už tady jednou bylo. Sovětští vědci kdysi rozdojili kozla. Pominu fakt, že v tomto kontextu jsou Američané tedy opět až druzí a přejdu rovnou k meritu věci. Nebylo to absolutně k ničemu.


Karel Schwarzenberg vládne schopností neustále znovu překvapovat. Vždy, když si myslíte, že větší hovadinu už od něj určitě nikdy neuslyšíte, zvedne znovu laťku o kousek výše.Z koncentráku v Letech šla strašlivá tíseň„, svěřil se OKD listům a dodal, že podává trestní oznámení kvůli popírání holocaustu na poslance Roznera. Tak se na to celé pojďme podívat neknížecím a nepokrokovým pohledem. Tábor v Letech byl založen jako kárný pracovní a postupně se změnil na sběrný a cikánský. Koncentrák, tak jak tomuto pojmu rozumíme pod dojmem Osvětimi, to nikdy nebyl – genocida, vyhlazování, holocaust, mučení ani popravy se tam nikdy nekonaly. Na tom se shodují naprosto všichni historici, kromě jakéhosi pána ze sdružení Romea. Tolik k pojmům „koncentrák“ a „holocaust“.

Karel VII. ze Schwarzenbergu se dojímá tísní, kterou z tábora jako robě cítil a jak mu tatínek, Karel VI. říkal, že se tam „děly strašlivé věci“, které mu později vysvětlí. Asi nevysvětlil, protože jinak by kníže nejspíš stál tiše v koutku a šoupal nohama. Jeho taťka a tudíž i náš vnímavý malý Karlík totiž z onoho tábora celkem dost profitovali. Cikáni a ostatní netáhla deset hodin denně dřeli jako protektorátní otroci zdarma v jeho lesích, na  jeho polích, v jeho kamenolomu a na jeho silnici. Jak trestní oznámení dopadne, všichni včetně jeho autora víme. Ve výsledku jím bude pouze zbytečně ukrácen čas, který by policie mohla věnovat něčemu smysluplnému. Třeba boji s cikánskými dětskými gangy na Mostecku.


Cikánské dětské gangy terorizují severní Čechy už léta. Všichni Severočeši to vědí, značná část z nich s tím má nějakou osobní zkušenost. Všichni Mostečáci, ale nejenom oni, vědí, kam své děti ve svých městech mohou ještě poslat samotné a kam v žádném případě ne. Kam mohou senioři ještě jít bez obav z přepadení, a kam už ne. Prostě no-go zóny jako z učebnice, jen tam nevládne šaria, ale zákon silnějšího a v případě cikáňat především početnějšího. Řádění nezletilých gangsterů, na jejichž nezletilosti je celý systém postaven, se neustále stupňuje a když už o tom něco napíšou i Hovínky.cz, tak to už musí být papiňák pořádně natlakovaný.

Sice to pojaly jak jinak než politicky korektně, takže českých reálií neznalý čtenář bude tápat, zda se jedná o gangy nudících se dětí ze středostavovských rodin, malých neonacistů, Vietnamců či Okamurovců, ale pokrok to každopádně je. Vzhledem k naší legislativě, vládní ideologii politické korektnosti a absurdním obavám z obvinění z rasismu, se tento problém v podstatě nijak neřeší a všichni zúčastnění, kromě obětí, se raději už léta tváří, že neexistuje.  Nezletilí cikánští zasrani tak za blahosklonného dohledu svých rodičů, hodných sociálních paní a dienstbierovců všech typů prakticky beztrestně okrádají a bijí bílé děti a důchodce stále dokola až do té doby, než se stanou trestně odpovědnými a začnou se živit „poctivě“ – z dávek.

Takže speciálně pro Novinky.cz dodávám: „Kriminalita nezletilých na Mostecku prudce roste proto, že se s ní nic účinného nedělá. A nic účinného se s ní nedělá mimo jiné i proto, že se všichni zainteresovaní, kromě Cikánů pochopitelně, bojí i nadechnout, aby nebyli uvědomělými novinářskými šmoky jako jste vy v Novinkách, okamžitě obviněni z rasismu.“

Kdyby se všechny ty těžké miliardy, co jsme z našich daní nacpali Dienstbierovi a skrze něj Cikánům, použily třeba na školství, byla by situace z cikánskými gangy úplně stejná jako dnes, ale my bychom alespoň byli vzdělanostní velmocí.

Autor: Lu Lina

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Vladimír Janeček 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Libor Heidler 222,- Kč, ing. Miroslav Bohatý 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 17 709,00 Kč
Vybráno 50.59%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 82 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.