CENZMEDIA
5.8.2019
Kategorie: Společnost

Média jsou ještě škodlivější než banky a korporace

Sdílejte článek:

REFORMY.CZ

V tom našem novém věku cenzury, zaujatosti, manipulace a propagandy to nejdříve vypadalo, že Američané to více méně baštili. Teď si ale už běžný Američan myslí, že média jsou ještě škodlivější než banky a korporace a nijak to nevypadá, že by se trend k takovémuto uvažování jakkoliv vbrzku zvrátil, neboť vláda nadále médií zneužívá k protlačování své agendy.

„Kulturní schizofrenie“: Americká média už nereferují o faktech, nýbrž apelují jen na emoce

Podle závěrů studie RAND Corporation média mainstreamu aktivně do americké společnosti zasévají vzájemnou nevraživost, říká RT cenami ověnčená žurnalistka Chris Hedges. Média, místo aby referovala o faktech, tak se zaměřují na vytváření dvou stran, které se vzájemně nenávidí, většině veřejnosti to nedochází a nevšímá si toho, že jejich mysl je manipulována přes jejich vlastní emocionální reakce. –SHTFPlan

To by už nikoho nemělo překvapovat. Nedávný průzkum odhalil, že většina Američanů si myslí, že na jejich zemi mají nejzkázonosnější dopad zpravodajská média, daleko více než jakékoliv jiné zkorumpované instituce. Takové odhalení podle mediálního analytika Lionela ale moc nepřekvapuje. Uvážíme-li, že většina „zpráv“ je plná propagandy a taktik k manipulaci mysli, tak je už konečně trochu potěšující, když Američané tuto taktiku přestávají baštit.

Uvedený průzkum prováděný Pew Research zjistil, že 65 procent Američanů si myslí, že média mají na Spojené státy škodlivý účinek – což je činí v očích lidí ještě ohavnější než ostatní obvykle démonizované instituce jako banky (39 procent) a velké korporace (53 procent), uvádí zpráva o tomto průzkumu od RT.

„Média už tu nejsou proto, aby vám poskytla informace, a vy jste pak mohli činit inteligentní rozhodnutí. Ne, kvůli tomu tu média nejsou. Média jsou už jen korporátní nástroj,“ řekl Lionel.

A nejsou to jen média, kdo dostává u lidí na čumák, nýbrž celý establišment včetně korporací a vlády. Vypadá to, jako by si Američané, ať už si to chtějí připustit nebo ne, začínali konečně uvědomovat, že nechtějí být kontrolovaní a zotročovaní. To je pro lidstvo dobré znamení, že se probouzí a dochází mu, co ti u moci nám tomu zbytku dělají.

 

SHTFplan.com

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2019: *****

Zdenka Brancuská 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Vrchovský 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Mgr. Eva Kocábková 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Jan Janát 500,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč

Celkem za měsíc: 11 405,00 Kč
Vybráno 32.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 592 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.