Hylas-and-the-Nymphs-2-1200x600_c
6.2.2018
Kategorie: Kultura a tipy

ME TOO se dere dál … i do maleb starých mistrů

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Není to jen o sexuálním obtěžování, to se už vymyká z kloubů a zdravého rozumu v Hollywoodu, kde Uma Thurman žaluje i na Tarantina, že v jednom filmu řídila auto a měla nehodu, tak teď si vzpoměla že on jí do toho auta NUTIL.


No a v jedné galerii v Británii už odstranili jednu malbu, která prý urážela cudnost, tato malba je z doby viktoriánské, teda prudérní až za vrata, a jsou tam takové polonahotinky. A nyní dochází k úžasným neuvěřitelným blbostem.

Ve Washingtonské galerii se rozhodují jestli mají zničit malíře Chucka Close, ten se v minulosti neslušně vyjadřoval o ženách, už se omluvil, a nevadí že dělá jen portréty, normální obličeje, ale je to prý necuda. Tak jeho výstava kde má svůj autoportrét je na háku.

Nyní se ozývají hlasy moralistů, že by se mělo brát v potaz život umělců. Pokud nebude jejich život čistý jak ta lilie, tak budou vymazáni, vyhozeni z galerií nebo museí. Nebudou se promítat filmy kde herci, režisér, scénárista, kameraman nejsou světci. Čili naprosto nic. Každý umělec je nejen jen člověk, ale také více živelnější, tudíž nemravnější, až na výjimky. Někdo chlastal, bral drogy a vzal si svoji nezletilou neteř, třeba E.A.Poe, i takový da Vinci nebyl svatý, říká se že i zabil, i když to není dokázáno.

Podobně už se to dělávalo za rudého nebo hnědého socialismu. Ideál nade všechno, lidová – údajně – spravedlnost a ostatní fuj. Mahler fuj, byl to žid, Wagner fuj, měl ho rád Hitler. Ale tenhle duhový socialismus nás chce připravit na to že budeme asi jen žrát (vegan jídlo) a srát, a mezi těmito libými činnosti budeme makat. Pak půjdem na kutě, sami, mohli bysme být nařčeni třeba o pokus o nevyžádaný sex, ale budou k mání roboti a robotky. A z nás chtějí udělat jen blbé ovladatelné konzumenty toho co budou s naší pomocí produkovat.

To se sice nepodaří, ale kolik obětí nadělají, zničené existence zničené umění, a možná i nějaké násilná převýchova, to se ještě uvidí.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2020: *****

Petr Andres 500,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Petr Jan 300,- Kč

Celkem za měsíc: 3 611,00 Kč
Vybráno 10.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 64 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.