Hylas-and-the-Nymphs-2-1200x600_c
6.2.2018
Kategorie: Kultura a tipy

ME TOO se dere dál … i do maleb starých mistrů

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Není to jen o sexuálním obtěžování, to se už vymyká z kloubů a zdravého rozumu v Hollywoodu, kde Uma Thurman žaluje i na Tarantina, že v jednom filmu řídila auto a měla nehodu, tak teď si vzpoměla že on jí do toho auta NUTIL.


No a v jedné galerii v Británii už odstranili jednu malbu, která prý urážela cudnost, tato malba je z doby viktoriánské, teda prudérní až za vrata, a jsou tam takové polonahotinky. A nyní dochází k úžasným neuvěřitelným blbostem.

Ve Washingtonské galerii se rozhodují jestli mají zničit malíře Chucka Close, ten se v minulosti neslušně vyjadřoval o ženách, už se omluvil, a nevadí že dělá jen portréty, normální obličeje, ale je to prý necuda. Tak jeho výstava kde má svůj autoportrét je na háku.

Nyní se ozývají hlasy moralistů, že by se mělo brát v potaz život umělců. Pokud nebude jejich život čistý jak ta lilie, tak budou vymazáni, vyhozeni z galerií nebo museí. Nebudou se promítat filmy kde herci, režisér, scénárista, kameraman nejsou světci. Čili naprosto nic. Každý umělec je nejen jen člověk, ale také více živelnější, tudíž nemravnější, až na výjimky. Někdo chlastal, bral drogy a vzal si svoji nezletilou neteř, třeba E.A.Poe, i takový da Vinci nebyl svatý, říká se že i zabil, i když to není dokázáno.

Podobně už se to dělávalo za rudého nebo hnědého socialismu. Ideál nade všechno, lidová – údajně – spravedlnost a ostatní fuj. Mahler fuj, byl to žid, Wagner fuj, měl ho rád Hitler. Ale tenhle duhový socialismus nás chce připravit na to že budeme asi jen žrát (vegan jídlo) a srát, a mezi těmito libými činnosti budeme makat. Pak půjdem na kutě, sami, mohli bysme být nařčeni třeba o pokus o nevyžádaný sex, ale budou k mání roboti a robotky. A z nás chtějí udělat jen blbé ovladatelné konzumenty toho co budou s naší pomocí produkovat.

To se sice nepodaří, ale kolik obětí nadělají, zničené existence zničené umění, a možná i nějaké násilná převýchova, to se ještě uvidí.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 076,08 Kč
Vybráno 23.07%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.