Fotolia_96369431_M
4.10.2018
Kategorie: Kultura a tipy

MBA studium se specializací na Bezpečnostní a krizový management – manuál pro život v 21. století

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Svět je neustále v pohybu. Poslední desetiletí Evropu proměnilo daleko víc než předchozích padesát let. Bezpečnostní rizika neustále vzrůstají. Čelíme novým hrozbám a útokům, prováděným nepředvídatelným, a přitom sofistikovaným způsobem za pomoci nejmodernější techniky. Chceme-li si i nadále zachovat vysokou míru svobody, která je spojena s evropským prostorem a kterou vnímáme jako přirozenou součást našeho života, musíme být připraveni. Nejlepší odpovědí na možná budoucí nebezpečí jsou správní lidé na správných místech. Ti drží osud evropské civilizace ve svých rukou. Chrání její hodnoty, slávu a úspěchy, její svobodu a řád. Mají v dlani klíč k naší společné budoucnosti.

Institut CEMI – profesionální příprava s lidským přístupem

Patříte mezi řídící pracovníky, kteří se pohybují v oblasti bezpečnosti? Jste odhodláni čelit novým, nepředvídatelným hrozbám i v 21. století, hybridní válce a informačnímu chaosu? Chcete být připraveni? Pak jistě oceníte možnost rozšířit své vědomosti a zvýšit si kvalifikaci v tomto oboru. Právě za tímto účelem nabízí institut CEMI specializované MBA studium Bezpečnostní a krizový management. Je určené pracovníkům bezpečnostních a dalších složek integrovaného záchranného systému. Kurs je rovněž vhodný pro příslušníky policejních, armádních i hasičských sborů, zaměstnance bezpečnostních agentur i státní úředníky, kteří přicházejí do kontaktu s krizovým řízením a plánováním. Pokud patříte ke střednímu a vyššího managementu či k jakýmkoliv jiným řídícím pracovníkům v oblasti bezpečnosti, program MBA se specializací na Bezpečnostní a krizový management pro vás představuje ideální volbu profesního vzdělávání.

Bezpečnostní a krizový management = klid a rozvaha při mimořádných událostech

Studium poskytuje absolventům možnost posunout se kupředu v další kariéře, jeho studiem si osvojíte metody krizového řízení v rámci ČR/SR, dozvíte se, jak funguje mezinárodní spolupráce v bezpečnostní oblasti, natrénujete zásady krizové komunikace s veřejností, osvojíte si metody náboru a motivace pracovníků IZS, budete plně připraveni na ochranu obyvatelstva při mimořádných událostech.

Program Bezpečnostní a krizový management zahrnuje celkem 10 manažerských a odborných předmětů, garantem celého programu je Mgr. Oldřich Krulík, Ph.D., bývalý pracovník odboru bezpečnostní politiky Ministerstva vnitra, vysokoškolský pedagog a autor řady odborných i popularizačních článků, které se přímo týkají vnitřní bezpečnosti. Tímto kurzem vás provedou i další zkušení lektoři, kteří mají s bezpečnostní problematikou řadu zkušeností a vynikající teoretickou průpravu. Studium probíhá moderní e-learningovou formou v kombinaci s prezenčními setkáními, díky tomu ho lze úspěšně ukončit již za 1 rok a získat tak uznávaný titul MBA.

Možnost studovat za mimořádnou cenu

Na institutu CEMI jsme hrdí na to, že vzděláváme české manažery, a proto jsme při příležitosti blížícího se 100. výročí vzniku samostatného Československa připravili speciální zvýhodněné školné na všechny česky vyučované MBA obory, včetně oboru Bezpečnostní a krizový management. Studovat MBA tak můžete za rovných 100.000,- Kč včetně DPH (tedy 82.645,- Kč bez DPH) při platbě najednou. Ušetříte tak nezanedbatelných 32.979,- Kč včetně DPH. Tato mimořádná akce platí jen do 24. října 2018, kdy také končí příjem přihlášek do tohoto oboru, který zahajujeme již 27. října. Rezervujte si tedy své místo co nejdříve!

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 4 850,00 Kč
Vybráno 13.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.