1620680-matej2-ctpr150903_a193-00033410
2.9.2016
Kategorie: Společnost

Matěji, proč tě v knajpě nechtějí …

Sdílejte článek:

DRAK

Brněnský radní Matěj Hollan, který mimo své politické činnosti a práce na magistrátu, jenž spočívá převážně v šílených dobroserských nápadech říznutých marxisticko-zeleným zápalem, jenž však nejspíše mají za úkol primárně podojit erární kasu a živit Hollana s jeho soudruhy, proslul také jako “Ajwóntmóre!” bičovaný submisivec při poznávací cestě na východ, si na sociální síti postěžoval, že jej v jeho milovaném Brně vyhodili z hospody.

Ba co víc, ve městě, které Matěj a jeho parta tak skvěle řídí, kterému darovali své rudé srdce, zelený mozek a všechny své životní zkušenosti, by konečně přišly do Brna šťastně zářivé zítřky, vyhodili soudruha z hospody, kde měl svůj krygl štamgasta! A k tomu ke všemu vyhodili i jeho přítele z Práglu, soudruha Stropnického, také Matěje! No jak se potom má politicky pracovat, jak občanům přinášet sociální jistoty, budoucí prosperitu, ekologickou dopravu, rasovou lásku a další vymoženosti?

Hollan k tomu na svém fcb profilu napsal: 

Včera se mi stala taková zvláštní věc. Měli jsme jako Žít Brno setkání s předsedou Strany Zelených, Matějem Stropnickým, a jejich místopředsedou, Michalem Bergem. Poté, v osum večer, jsme chtěli zajít na pivo, na “zahrádku” k Poutníkovi, což je hospoda, kterou mám opravdu rád a jsem tam dle vlastního krýglu “štamgastem”. Musel jsem ještě vyřídit nějaké telefony, tak jsem tam došel s mírným zpožděním a vidím, že kolegové mizí pryč. S velmi zvláštním důvodem – na Matěje, předsedu parlamentní strany, tam začali verbálně, avšak důrazně a s výhružkama násilí útočit nějací borci, že on rozhodně do této hospody nesmí. Bylo to velmi nepříjemné, ne jen hospodské tlachání.

Kamarádi tedy odešli a já tam zůstal ještě chvíli, protože jsem musel jsem ještě zase cosi telefonicky vyřizovat. Volám tedy a najedou ke mně přistoupili velice důrazně dva štamgasti, se kterými se znám od vidění mnoho let, kdy se U Poutníka potkáváme. “Vypadni, nebo ti rozbijeme hubu… Dopiješ to pivo a vypadneš pryč, do týhle hospody už nepáchneš, tady pro tebe není místo… Stropnickýho sem tahat nebudeš… Refugees NOT welcome!!!” Protože borce znám dlouho, pokoušel jsem se s nima diskutovat. Aby jeden štamgast vyhazoval druhého, navíc kvůli postoji k uprchlíkům, když je nechce všechny postřílet a nechat utopit ve vodě, je absurdní. Protistrana ale začínala být značně agresivní a vzhledem k nabušenosti jednoho z nich, který vypadal, že mi v příštích okamžicích rozbije hlavu, nemělo smysl pokoušet se o diskuzi.

To ale není všechno. Ta hlavní nabušená korba nebyl nějaký anonymní týpek odvedle. Byl to profesionální advokát trestního práva. Byl to obhájce Dahlgrena, Richard Špíšek, se kterým jsem se nedávno bavil o tom, jak je hrozné, že lidé i blízké okolí na něj nadávají, že Dahlgrena hájí a uplatňují tu zvrácenou logiku, že advokát obžalovaného je taky vlastně tak trochu vrah … Jeho včerejší chování v brzkém večeru mi přijde i proto děsivé a proto to zveřejňuji. Aby mně a mým kolegům v osum večer na veřejně přístupné hospodské zahrádce, kam vždy chodili lidé různých politických názorů, vyhrožoval násilím za postoj k uprchlíkům a Matěje Stropnického, trestní advokát, to je prostě za hranou.

Zažil jsem stovky hospodských politických diskuzí a toto nebyla jedna z nich. Toto bylo velmi nepříjemné vyhrožování násilím lidem, co přišli po práci na pivo. Ovčáček se Zemanem vykládají o fašizaci pražské kavárny. Já se svými kolegy jsem včera zažil na vlastní kůži fašizaci brněnské hospody, kvůli humanistickému postoji k lidem v nouzi. Já se ale zastrašit nenechám a budu právo na život hájit navzdory advokátovi, který mi vyhrožuje rozbitím huby za odlišný politický postoj.

A vzhledem k tomu, že jeho trapné kvílení mu asi opět vyneslo nějaké body u zamindákovaných sluničkových fans, tak se nám tak nějak posoudružsku rozohnil a s revolučním zápalem přidal:

PIVEM PROTI NENÁVISTI – v pondělí v 18 U Poutníka

Přemýšlel jsem nad tím, jak se v situaci, kdy vám vyhrožuje v hospodě advokát kvůli Stropnickému a uprchlíkům, zachovat. Podávat podněty policii a advokátní komoře se mi nechce, ať si to řeší sami, pokud k tomu shledají důvod.

Jediná smysluplná reakce je nenechat se vyhrožujícími magory zastrašit a ukázat, že tady máme svobodnou liberální společnost, která se nebojí.

Proto vám všechny, bez rozdílu vyznání, ras a politického přesvědčení nabízím: Pojďme všichni dohromady v pondělí v 18 hodin do Poutníka na Starobrněnskou 18. Pojďme všem nenávistným lidem ukázat, že tady je svobodná společnost.

Já tam budu a bude se na vás těšit. Náckům, kteří nás budou vyhazovat z hospod, se ustupovat nesmí. Díky za šíření!

No … co dodat? Hollane, kdybys měl alespoň zbytky soudnosti, pochopil bys, že s tebou lidi nechtějí sedět v hospodě ne proto, že máš “jen” jiné politické názory, kdyby tomu tak bylo, už by tam dneska nemohl sedět skoro nikdo, protože co Čech to skoro jiný politický názor. S tebou lidé v hospodě prostě nechtějí sedět, jelikož máš názory kreténské, vyčůrané a manipulativní. Nechtějí s tebou sedět, protože se v politice chováš jako agresivní parazit, pro kterého jsou ti lidi v hospodě jen póvl, který mu má cálovat jeho úchylácké choutky. Ostatně jako každý bolševik i současný neokomunista. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 186 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (43 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...