1620680-matej2-ctpr150903_a193-00033410
2.9.2016
Kategorie: Společnost

Matěji, proč tě v knajpě nechtějí …

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

DRAK

Brněnský radní Matěj Hollan, který mimo své politické činnosti a práce na magistrátu, jenž spočívá převážně v šílených dobroserských nápadech říznutých marxisticko-zeleným zápalem, jenž však nejspíše mají za úkol primárně podojit erární kasu a živit Hollana s jeho soudruhy, proslul také jako “Ajwóntmóre!” bičovaný submisivec při poznávací cestě na východ, si na sociální síti postěžoval, že jej v jeho milovaném Brně vyhodili z hospody.

Ba co víc, ve městě, které Matěj a jeho parta tak skvěle řídí, kterému darovali své rudé srdce, zelený mozek a všechny své životní zkušenosti, by konečně přišly do Brna šťastně zářivé zítřky, vyhodili soudruha z hospody, kde měl svůj krygl štamgasta! A k tomu ke všemu vyhodili i jeho přítele z Práglu, soudruha Stropnického, také Matěje! No jak se potom má politicky pracovat, jak občanům přinášet sociální jistoty, budoucí prosperitu, ekologickou dopravu, rasovou lásku a další vymoženosti?

Hollan k tomu na svém fcb profilu napsal: 

Včera se mi stala taková zvláštní věc. Měli jsme jako Žít Brno setkání s předsedou Strany Zelených, Matějem Stropnickým, a jejich místopředsedou, Michalem Bergem. Poté, v osum večer, jsme chtěli zajít na pivo, na “zahrádku” k Poutníkovi, což je hospoda, kterou mám opravdu rád a jsem tam dle vlastního krýglu “štamgastem”. Musel jsem ještě vyřídit nějaké telefony, tak jsem tam došel s mírným zpožděním a vidím, že kolegové mizí pryč. S velmi zvláštním důvodem – na Matěje, předsedu parlamentní strany, tam začali verbálně, avšak důrazně a s výhružkama násilí útočit nějací borci, že on rozhodně do této hospody nesmí. Bylo to velmi nepříjemné, ne jen hospodské tlachání.

Kamarádi tedy odešli a já tam zůstal ještě chvíli, protože jsem musel jsem ještě zase cosi telefonicky vyřizovat. Volám tedy a najedou ke mně přistoupili velice důrazně dva štamgasti, se kterými se znám od vidění mnoho let, kdy se U Poutníka potkáváme. “Vypadni, nebo ti rozbijeme hubu… Dopiješ to pivo a vypadneš pryč, do týhle hospody už nepáchneš, tady pro tebe není místo… Stropnickýho sem tahat nebudeš… Refugees NOT welcome!!!” Protože borce znám dlouho, pokoušel jsem se s nima diskutovat. Aby jeden štamgast vyhazoval druhého, navíc kvůli postoji k uprchlíkům, když je nechce všechny postřílet a nechat utopit ve vodě, je absurdní. Protistrana ale začínala být značně agresivní a vzhledem k nabušenosti jednoho z nich, který vypadal, že mi v příštích okamžicích rozbije hlavu, nemělo smysl pokoušet se o diskuzi.

To ale není všechno. Ta hlavní nabušená korba nebyl nějaký anonymní týpek odvedle. Byl to profesionální advokát trestního práva. Byl to obhájce Dahlgrena, Richard Špíšek, se kterým jsem se nedávno bavil o tom, jak je hrozné, že lidé i blízké okolí na něj nadávají, že Dahlgrena hájí a uplatňují tu zvrácenou logiku, že advokát obžalovaného je taky vlastně tak trochu vrah … Jeho včerejší chování v brzkém večeru mi přijde i proto děsivé a proto to zveřejňuji. Aby mně a mým kolegům v osum večer na veřejně přístupné hospodské zahrádce, kam vždy chodili lidé různých politických názorů, vyhrožoval násilím za postoj k uprchlíkům a Matěje Stropnického, trestní advokát, to je prostě za hranou.

Zažil jsem stovky hospodských politických diskuzí a toto nebyla jedna z nich. Toto bylo velmi nepříjemné vyhrožování násilím lidem, co přišli po práci na pivo. Ovčáček se Zemanem vykládají o fašizaci pražské kavárny. Já se svými kolegy jsem včera zažil na vlastní kůži fašizaci brněnské hospody, kvůli humanistickému postoji k lidem v nouzi. Já se ale zastrašit nenechám a budu právo na život hájit navzdory advokátovi, který mi vyhrožuje rozbitím huby za odlišný politický postoj.

A vzhledem k tomu, že jeho trapné kvílení mu asi opět vyneslo nějaké body u zamindákovaných sluničkových fans, tak se nám tak nějak posoudružsku rozohnil a s revolučním zápalem přidal:

PIVEM PROTI NENÁVISTI – v pondělí v 18 U Poutníka

Přemýšlel jsem nad tím, jak se v situaci, kdy vám vyhrožuje v hospodě advokát kvůli Stropnickému a uprchlíkům, zachovat. Podávat podněty policii a advokátní komoře se mi nechce, ať si to řeší sami, pokud k tomu shledají důvod.

Jediná smysluplná reakce je nenechat se vyhrožujícími magory zastrašit a ukázat, že tady máme svobodnou liberální společnost, která se nebojí.

Proto vám všechny, bez rozdílu vyznání, ras a politického přesvědčení nabízím: Pojďme všichni dohromady v pondělí v 18 hodin do Poutníka na Starobrněnskou 18. Pojďme všem nenávistným lidem ukázat, že tady je svobodná společnost.

Já tam budu a bude se na vás těšit. Náckům, kteří nás budou vyhazovat z hospod, se ustupovat nesmí. Díky za šíření!

No … co dodat? Hollane, kdybys měl alespoň zbytky soudnosti, pochopil bys, že s tebou lidi nechtějí sedět v hospodě ne proto, že máš “jen” jiné politické názory, kdyby tomu tak bylo, už by tam dneska nemohl sedět skoro nikdo, protože co Čech to skoro jiný politický názor. S tebou lidé v hospodě prostě nechtějí sedět, jelikož máš názory kreténské, vyčůrané a manipulativní. Nechtějí s tebou sedět, protože se v politice chováš jako agresivní parazit, pro kterého jsou ti lidi v hospodě jen póvl, který mu má cálovat jeho úchylácké choutky. Ostatně jako každý bolševik i současný neokomunista. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč

Celkem za měsíc: 1 700,00 Kč
Vybráno 4.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
61 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.