15978097_1233300850040390_2635940453333871545_n
20.1.2017
Kategorie: Společnost

Máte slovo: Sofi je dáma!

Sdílejte článek:

COM

Česká televize odvysílala včera další díl debatního pořadu Michaely Jílkové, tentokráte na téma “Islám”. Mimo tradičně emocionálně afektovaného projevu moderátorky jsme mohli vidět několik opravdu neuvěřitelných momentů, které o “náboženství míru” vypovídají více než všechny výzkumy a učené rozbory. 

Snad největší zásah se podařil muslimce, která prý je díky nošení hidžábu považovaná svými spolužáky za dámu. Tedy za něco víc.  Ona si to opravdu myslí. A právě v tom je to peklo islámu. Komentář na sociální síti to vyjádřil poněkud expresivněji: „Z reakcí těch dvou ‘černých’ hidžábnic je naprosto jasné, oč jde -komplexy, sebenenávist skloubená s povýšeností. Jsou jako z učebnice. … Hidžáb jsem si vybrala v devíti letech sama, nikdo mě nenutil a nikdo mě neovlivňoval … joooo, v devíti letech jsi byla FAKT SVÉPRÁVNÁ…“ 

Byly tam však i další zajímavé momenty, které se dočkaly reakcí na facebooku: … to když ten muslimák se snažil vysvětlit a omlouvat, že ženy v islámských zemích jsou obtěžovány prostě proto, že tamní muži mají víc testosteronu. …. obecně s tím nemohu souhlasit. Muslimové obtěžují a napadají ženy především proto, že považují ženu za “věc” určenou k uspokojení sexuálních požadavků muže. Za věc, která nemá žádná práva se takovému jednání bránit. A také proto, že muslimští muži nemají absolutně žádná pravidla pro sebekontrolu. I proto jsem se musel smát blábolům toho muslima ve studiu o morálce a slušnosti. A mrzí mne, že mu to tam nikdo velmi nahlas nevpálil, když se takto vlastně sám odhalil.

A další: Nejlepší v dnešním pořadu Máte slovo bylo, když nám řekli, že už mají zasedací pořádek, takže jej nesmíme měnit. Pak přišla muslimka, která prý studovala medicínu (ale nedostudovala), že prý jí nevadí ošetření muže, ale sedět vedle muže jí vadilo. Takže kvůli ní se najednou zasedací pořádek hned měnil

Lidé také hodnotili vystoupení M. Stropnického: Tak jsem neoddolal a na doporučení kamaráda jsem se podíval na vystoupení mladého Stropnického u Jílkové. A je mi mě líto. Jeho mi líto není. Jen mne svým verbálním projevem utvrdil v přesvědčení, že částečná hloupost neexistuje. A pak jsem vypnul chvilku zvuk a sledoval řeč těla. To je teprve zjištění. … Idiocium Stropensis Matejas. Ten by snad byl schopen odsouhlasit i svoje vlastní znásilnění. Měl by se dát dohromady s Kohoutem a Dienstbierem – to by byla Velká Trojka …

Hodnocení Ley Vojtekové: Opět se strhla diskuse o islámských šátcích. Někteří říkají, že je to nijak neohrožuje, že je to v pořádku. Jenže to právě není pouze o šátcích. Kdyby byl problém islámu pouze v hidžábech (a tím to končí), nikdo by s tím problém neměl. Podstata tkví ale v tom, že hidžáb je pouze začátek. Nejprve výjimka pro nošení hidžábu (tím jsou diskriminováni ostatní žáci), pak snaha o další výjimky (např. na tělocvik, plavání, atd.). Potom přichází na řadu různé žaloby a řev o diskriminaci, když muslimům není vyhověno. V podstatě se vztekají, když se jim brání v diskriminaci. My musíme ustupovat, my musíme měnit naše tradice a zvyky. V čem se přizpůsobují oni?

Hidžáb je vlastně takový pokusný balónek, jak na tom společnost je, co si muslimové mohou dovolit. Někteří si řeknou, že je to pouze část oděvu. Pak přijde výjimka na jídlo (halal). Potom výjimka na výstavbu mešit. Až tady máme No Go Zones. Na Západě to začínalo stejně, stejnou salámovou metodou. V tomto případě bychom si měli brát velký příklad z pohádky o Smolíčkovi pacholíčkovi…

A na závěr ještě poslední komentář: Upjaté bazírování na extrémní toleranci především vůči všemu cizímu a vůči všem extrémistickým úchylkám, rovnající se šikaně vlastních, domácích obyvatel, a to vše za jakoukoliv cenu včetně omezení či naprosté ztráty různých druhů osobních svobod, vede k naprosté změkčilosti naší civilizace. Důsledek toho je rozvrat společnosti a zánik její obranyschopnosti a pudu sebezáchovy, což z naší civilizace vytváří dokonalý terč a dokonalou destinaci pro všechny agresivní a bezohledné dobyvatele. A přesně tato zkáza se nyní odehrává v přímém přenosu! Invaze kořistníků, které my jen přihlížíme, již započala. Evropská společnost je rozvrácená, polámaná a poškozená zevnitř, což je dílo, výsledek a působení především našich elit. Řízená demagogie nahradila realitu.

Elity a umělecká fronta sympatizují s novodobou lůzou, kterou reprezentují nájezdníci a dobyvatelé z islámských zemí. Souběžně s tím opovrhují domácím obyvatelstvem, které vytváří hodnoty, na kterých elity dlouhodobě mohutně parazitují. Novodobá přistěhovalecká lůza, kterou si sem elity vozí, jsou totiž ve své mentalitě, přirozenosti a životní strategii podobní kořistníci a parazité, jako jsou tyto naše elity. I proto je mezi nimi tolik vzájemné sympatie. Lovit, loupit a týt z hodnot vytvořených většinou – je skutečná náplň jejich humanitarismu!

Máme ještě možnost se poučit z historie a adekvátně zareagovat na tuto zkázu nebo už jen budeme laxně a odevzdaně přihlížet likvidaci vlastní civilizace za jásotu zvrácených elit a jejich zhlouplých lokajů a přisluhovačů?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 205 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (69 votes, average: 4,99 out of 5)
Loading...