INTERIÉR_2-Foto-1440x810
22.4.2020
Kategorie: Kultura a tipy

Máte sen o bydlení jako ze žurnálu? Splní vám jej bytový architekt!

Sdílejte článek:

Zařizujete svou první domácnost? Nebo plánujete restart svého stávajícího bydlení? A chcete, aby bylo trendy a zároveň harmonické, barevně i materiálově sladěné? Obraťte se na bytového architekta, který z vaší domácnosti udělá klícku, do níž se budete rádi vracet.

Také si s oblibou listujete časopisy o bydlení a rozplýváte se nad fotografiemi luxusních interiérů? A říkáte si, že byste také takový interiér chtěli obývat? Od toho tu je právě bytový architekt, který vám takové bydlení navrhne. A samozřejmě i zrealizuje. On se totiž vyzná. V barvách, materiálech, trendech i cenách. Nejenže ví, co s čím ladí, ale také, kde nakupovat.

Bytový architekt, nebo kouzelník? Obojí?

Bytový architekt je v podstatě kouzelníkem. Z prázdné místnosti se čtyřmi holými stěnami udělá útulný prostor, ve kterém se jeho obyvatelé budou jednoduše cítit dobře. A neútulný interiér přemění na takový, z něhož návštěvníkovi lidově řečeno spadne brada. Důkazem jsou například oblíbené proměny interiérů v časopisech o bydlení či v televizním pořadu Jak se staví sen. To totiž kvalitní bytový architekt dokáže. Splnit vám váš sen o bydlení.

Pročistěte svou duši

To, jak bydlíme, nás totiž ovlivňuje mnohem více, než se možná domníváme. Prostředí, v němž žijeme, věci, barvy a materiály, jimiž se obklopujeme, to vše vypovídá o nás samotných. Ne nadarmo se říká, chceš-li si udělat pořádek ve svém životě, začni úklidem své domácnosti. Zbav se všech zbytečností, celkově svůj domov provzdušni. Pročistíš si tak i svou duši.

Nejde jen o luxus

Nebojte se, že vám na takový interiér nestačí váš rodinný rozpočet. Interiér, aby byl funkční a k tomu i padnul lidskému oku, nemusí být apriori luxusní. Důležité však je, aby byl maximálně sladěný. K tomu vzdušný, nepřeplácaný a se vším na svém místě. Nábytek, textilie, barvy, materiály, to vše k sobě zkrátka musí ladit. Především se v něm ale musíte cítit dobře. I perfektně sladěnému interiéru proto musíte vdechnout duši. Tu vaši. Vy jej totiž budete obývat, ne bytový architekt. Ten vám poskytne základ, z něhož budete moci vyjít.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč

Celkem za měsíc: 3 955,00 Kč
Vybráno 11.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 114 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.