DARAH
16.4.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Masová migrace je invazí a povede k zániku Evropy

Loading...
Sdílejte článek:

MIKE/VOE

… říká možný papežův nástupce.

Robert Sarah, africký kardinál, který slouží jako vedoucí liturgické kanceláře Vatikánu, je často charakterizován v tradicionalistických kruzích jako naděje, že jednoho dne uspěje a nahradí papeže Františka.
 

 

Ti, kdo se snaží vykládat Bibli k prosazování migrace, prosazují „falešnou“ interpretaci písma, řekl kardinál Sarahnovém rozhovoru pro francouzskou publikaci Valeurs Actuelles.Také označil masovou migraci za „novou formu otroctví“.

Kardinál často vytvářel pozdvižení s jeho konzervativnějšími postoji k liturgickým praktikám, islámu, migraci a dalším otázkám.

Tyto pozice se objevily v plném znění ve francouzském článku, ve kterém Sarah, z Guineje, kritizoval kněze a biskupy, kteří „říkají zmatené věci, vágní, nepřesné, aby unikli kritice, a ztotožňují se s hloupým vývojem světa“.

Sarah řekl, že církev by neměla podporovat rostoucí přijímání masové migrace na tradičně křesťanský kontinent.

„Všichni migranti, kteří přijedou do Evropy, jsou bez peněz, bez práce, bez důstojnosti… To je to, co chce církev?“ Zeptal se.

„Církev nemůže spolupracovat s touto novou formou otroctví, ze které se stala masová migrace. Pokud bude Západ pokračovat v této fatální cestě, je zde velké riziko, že v důsledku nedostatku porodnosti zmizí, napadnou ho cizinci, stejně jako Řím napadli barbaři.“

„Moje země je převážně muslimská. Myslím, že vím, o čem mluvím,“ dodal.

Sarahovy komentáře jsou v ostrém kontrastu s komentáři papeže Františka na toto téma. František opakovaně zdůrazňoval hodnotu migrace a povzbuzoval evropské země zejména k tomu, aby otevřely své hranice pro masy migrantů pocházejících ze zemí třetího světa.

Minulý týden hovořil v Maroku, hlavním cílovém místě pro migranty subsaharské Afriky, kteří se snaží dostat do Evropy přes Španělsko, a často zmiňoval migraci.

„Problematika migrace nebude nikdy vyřešena zvýšením překážek, podněcováním strachu z druhých nebo popřením pomoci těm, kteří legitimně usilují o lepší život pro sebe a své rodiny,“ řekl František.

Sarah je mnohem skeptičtější k tomu, zda by měla být církev otevřená k přistěhovalectví.

Citoval příklad Polska, katolické země, která má přísnou imigrační politiku, a uvedl, že je vyzval, aby neobětovali svou polskou a katolickou identitu „na oltáři technokratické a bezstátní Evropy“.

„Je potřeba vzkázat Evropě, že každý byl stvořen Bohem, aby byl umístěn na určitém místě, s jeho kulturou, tradicemi a historií,“ řekl v novinách„Tato současná touha globalizovat svět potlačováním národů a zvláštností je čistým šílenstvím.“

V rozhovoru vyzval Evropu, aby se vyhnula objetí materialismu a nezapomněla na své křesťanské dědictví. Jinak by to mohlo vést až k zániku samotné Evropy.

„Pokud Evropa zmizí a s ní neocenitelné hodnoty starého kontinentu, islám napadne svět,“ řekl Sarah. „A zcela změní jeho kulturu, antropologii a morální vize.“

Zdroj: Voice of Europe


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč

Celkem za měsíc: 7 393,00 Kč
Vybráno 21.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 365 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
23 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.