francieislampolicie
15.12.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Masová migrace a nadržování menšinám udělaly z Francie zemi nevhodnou pro život

Sdílejte článek:

PSS

Za posledních 40 let se Francie změnila ze stmelené země v území nevhodné pro život, kde vládne násilí, kde původní národ a náboženství vystřídali migranti a radikální islám, píše novinář z Le Figaro Ivan Rioufol.

Zachránit zemi před katastrofou je podle autora stále ještě možné. Za tímto účelem má být zvolena do funkce prezidenta silná osobnost a kontrolována migrace.

Francie Giscarda d’Estainga zmizela, konstatuje novinář. Dvě generace stačily k tomu, aby byla zlikvidována odvěká stmelenost Francouzů. Stačilo 40 let, aby jeden národ začal být nahrazován jiným, jedno náboženství cizím. Do osmdesátých let začínali „noví Francouzi“ z jiných zemí rychle sdílet společné rodinné ovzduší, žili ve shodě s ostatními, vzpomíná novinář. Emmanuel Macron se v sobotu s uspokojením vyslovil ohledně dnešních změn. Ve výzvě k mladým z imigrantského prostředí prohlásil: „Když vaše rodina mluví arabsky, je to šance pro Francii“. Ale tato nová Francie se pro mnohé stala nepříznivou,“ píše Rioufol.

Všude vládne násilí jako zkouška domácí války, kterou si tolik přejí zastánci politického islámu,“ stěžuje si novinář. Navíc existuje aliance krajní levice a výtržníků, kteří o sobotách pustoší ulice francouzských měst, a takzvaných antikapitalistů, pro něž „dobrý policista je mrtvý policista.“

Intelektuální vakuum v zemi je takové, že nikdo neví, jak obnovit prestiž moci, zdůrazňuje autor příspěvku. Navíc prezident, který chce polichotit „milionům mladých a ne příliš mladých“ nových afrických a arabských Francouzů, se distancuje od strážců pořádku a používá obětní rétoriku menšiny. „Když se vaše barva pleti liší od bílé, zastaví vás mnohem častěji…. Vnímají vás jako problémový faktor, což je nepřípustné,“ připomíná Rioufol Macronův výrok v nedávném interview.

Této katastrofě se ještě dá předejít, píše novinář. Avšak není to Macron, kdo zachrání Francii před úpadkem. Dvojsmyslnost postoje prezidenta nahrává ničitelům jednotného a nedělitelného národa. Prezident prohlásil, že chce bojovat s „islamistickým separatismem“ a bouráním památníků velkých Francouzů. Ve středu však představil vládě „opatrný text“ návrhu zákona o „posílení republikánských principů,“ v němž „totalitní ideologie koránu“, která vztyčila jako vlajku muslimský závoj, není nazvána přímo. Když prezident promluvil v sobotu o africké a arabské mládeži, navrhl sestavit „svérázný katalog, v němž bude 300-500 jmen jejích hrdinů,“ aby byly na jejich počest nazvány ulice a postaveny památníky. „Tato multikulturní země není Francie, pod každou záminkou tu vidí rasismus,“ konstatuje Rioufol. Podle jeho názoru „právě macronismus je separatismus“.

Autor připomíná, že Macron hodlá v lednu svolat veřejnou radu pro bezpečnost, která má obnovit vztahy mezi Francouzi a pořádkovými orgány. Jenže problém netkví v policii, její vztahy s občany nebyly nikdy přerušeny, zdůrazňuje autor. Prezident by se měl zamyslet nad vlastním vztahem vůči všem Francouzům a nejen vůči „polichoceným“ představitelům imigrantských kruhů, míní novinář.

Dědictví Giscarda d’Estainga „nese jako kříž“ rozhodnutí z roku 1976 o povolení ke sloučení migrantů s rodinami, připomíná Rioufol. Ale když se prezident rozhodl po dvou letech tuto chybu napravit, Státní rada se odmítla podřídit prezidentské vůli, soudci dali přednost právu imigrantů na „normální rodinný život“ ve Francii. O něco později získali imigranti dokonce právo na polygamii. Tím začala „kolonizace“ francouzského národa, jejíž možnost zajistili ,duchovní’ správního soudnictví,“ vysvětlil Rioufol.

Občané mají vzít vlastní osud a zdraví do svých rukou, míní novinář. Obrození demokracie má vyústit v kontrolu nad imigrací, je přesvědčen autor. Tohoto cíle může být dosaženo zřeknutím se „excesů“, jako je politika sjednocení rodin a poskytnutí azylu, a nutí k omezení podmínek získání občanství, zejména jeho automatickému získání podle země narození.

Kromě toho je třeba přijmout rozhodnutí o omezení pomoci nelegálním přistěhovalcům, z nichž více než 300 tisíc dostává bezplatné zdravotnické služby, jejichž hodnota se odhaduje na víc než 1 miliardu eur. Toto „probuzení“ diktuje především nutnost se distancovat od lehkomyslných nebo nebezpečných „elit“, které připustily tuto situaci, píše Rioufol. Nelze se rovněž obejít bez obrození křesťanství před tváří výbojného islámu.

„Tento ospalý a zbabělý svět má být probuzen,“ vyzývá novinář. Podle údajů posledních průzkumů veřejného mínění hodlá 20 % Francouzů hlasovat v příštích prezidentských volbách pro příslušníka armády, uvádí autor. Generál Pierre de Villiers, který je připraven kandidovat v roce 2022, však stěží může být očekávanou přelomovou postavou s ohledem na jeho opatrnost a sklon ke kompromisům, domnívá se Rioufol. „Čelit ochablému myšlení, jež se roztéká jako louže, může pouze pevná doktrína, jejímž cílem je nedovolit Francii, aby se potopila ještě hlouběji,“ píše na závěr Ivan Rioufol v Le Figaro.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 806 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
18 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)