SLAVIA2
16.4.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Masakr za slova, soucit s násilím

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝRasismus vůči černým je novou mantrou liberálů a těch, kteří si vzali za úkol změnit svět. Píšeme záměrně vůči černým, protože obrácený směr je beztrestný a v podstatě plně tolerovaný dokonce i tehdy, doprovází li další trestný a třeba i násilný čin. Svět se opravdu definitivně zbláznil a s ničím si už nemůžeme být jistí. Tedy ani právem a jeho základními principy. Vinu už není třeba dokazovat, stačí vznést ničím nepodložené obvinění, tedy pokud to udělá neběloch, a vše ostatní už je nepodstatné. Není třeba si brát obhájce, protože černoch má vždy pravdu a vyhazovat peníze za právníka je zbytečné vyhazování peněz.

UEFA vydala rozsudky za několik konfliktů, které se udály při pohárovém mezinárodním zápasu mezi Glasgow Rangers a Slavií Praha. Za likvidační faul Kemara Roofa na brankáře Koláře, kdy kopačkou knokautoval soupeře a po kterém musel gólman Slavie odstoupit ze zápasu, později byl hospitalizován s poraněním hlavy a stačilo o pár milimetrů vedle a došlo by k nevratnému poškození zdraví, dostal hráč Rangers stop na 4 utkání. Jde o naprostý výsměch.

Po tomto víceméně trestném skutku došlo k několika dalším vyhroceným událostem, v nichž se hráči skotského týmu nechovali zrovna v rukavičkách, a po jednom z incidentů obránce českého mistra cosi pošeptal se zakrytými ústy hráči ostrovního týmu Kamarovi. Co to bylo ví stoprocentně jen Kúdela, protože ani Kamara nemusel dostatečně rozumět. Nicméně čistokrevný rodilý finský reprezentant ve službách Rangers frustrovaný z průběžného výsledku zápasu vystřelil jako potrefený a začal se dožadovat potrestání obránce a stěžoval si na urážku s rasistickým podtextem. Rozhodčí to ignoroval, takže po zápasu bylo rušno a vznikaly další nepřístojnosti včetně napadení Kúdeli Kamarou v chodbičce do šaten. Celý tento incident došel až do vyšetřování etickou komisí UEFA, a přestože její inspektor Alcaraze nijak nebyl schopen prokázat, že k nějaké rasismem zavánějící urážce došlo, byly vyneseny rozsudky.

Kamara dostal za předpřipravenou agresi v chodbičce stop na 3 utkání pořádaná UEFou, Glasgow Rangers za svůj přístup, například zakrytí kamer v místě napadení Kúdely Kamarou, směšných 9000 euro pokuty. Kúdela stop na 10 utkání, čímž přichází o pohárové zápasy a reprezentaci včetně Mistrovství Evropy. Jen pro úplnost, Kúdelu o pár dní později pod dozorem kamer zranil úmyslně Welšan Bale úderem lokte do obličeje a tento faul zůstal úplně bez potrestání, přestože postižený skončil dokonce v nemocničním ošetření a zápas také nedohrál. Zároveň televizní záběry v utkání ve Skotsku prokázaly časovou nemožnost toho, aby Kúdela řekl ,,Finovi Kamarovi“ to, co dotyčný tvrdil, ale jasně ukázaly faul Baleho ve Walesu. Ani v jednou případu nebyly použitelné záběry brány v potaz. Celé to tedy vypadá jednoznačně na lynč východoevropského fotbalisty bez ohledu na důkazy. Tento přístup naznačuje, že některé země jsou evropské více a jiné méně. Tady nejde o spravedlnost, ale jedná se o politiku.

Rozhodnutí orgánů UEFA je výsměchem. Co z něj tedy plyne? Násilí je menší přečin než cokoliv vyřčeného bělochem černochovi. Černoch může beztrestně a bez důkazů nařknout soupeře bílé pleti z rasismu a tento bude tvrdě potrestán. Černoch může ukopnout brankáři hlavu, zbít soupeře v uličce a je li poškozený bělochem, nejde o nic závažného. Nemůžeme se však divit. Žijeme v době, kdy si levicová spoluzakladatelka násilně se stále více projevujícího hnutí Black Lives Matter kupuje dům v bělošské komunitě za 1,4 milionu dolarů, protože se tam bude cítit bezpečněji, zároveň její souvěrci demolují města, která vybudovali většinou běloši. Právě ti jsou pod obrovským tlakem levicových aktivistů jak bílé, tak i černé rasy. Černoši mohou vše. Kradou, vraždí, nepracují. To neplatí samozřejmě pro všechny, i mezi nimi jsou poctiví a pracovití lidé, kteří však často s BLM nechtějí mít nic společného. Nicméně ty hnutí BLM v potaz nebere.

Abychom byli spravedliví. Kúdela si nějaké to šeptání měl odpustit a jistě toho bude dlouho litovat. Jako profesionál, byť v emočně vypjatém okamžiku, má zvládat své chování. Na druhou stranu na hřišti je 22 mužů, kteří si mohou říkat cokoliv a měli by to ustát. Uplakaný Kamara na hřišti a v médiích se v zákulisí změnil v zákeřného šmejda. Otázkou tedy zůstává, není li jim ve skutečnosti pořád. Zklamáním je poté chování trenéra Rangers a anglické fotbalové ikony Gerrarda. To už je však na další dlouhé povídání. Velká Británie a USA udělaly z rasismu a ochrany černochů naprosto zcestnou ideologii a společně s genderem a ochranou životního prostředí vytváří hysterickou společnost s neúměrnými reakcemi. Jak už jsme řekli, svět se zbláznil a někteří si v něm libují.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 776 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
35 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)