berlinvanoce
20.12.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Masakr na vánočních trzích v Berlíně: Už jste si zvykli?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

EVA SVOBODOVÁ

… nemá nic společného… v tuto těžkou chvíli… míru… společně s představiteli … hodnoty… nenechme… jsou největšími oběťmi… solidaritu… wir schaffen das. Řídil Pákistánec… neznamená… psychické…

Také máte rádi sváteční atmosféru vánočních trhů v Německu nebo Rakousku? Právě ji zabili. Zavraždili.

Stejně jako nedávno v Nice: nákladní automobil řízený Pákistáncem vjel do davu lidí na vánočním trhu, jsou mrtví a zranění. Vrahem je Pákistánec, který “často měnil identitu” a v Německu ho přijali jako “uprchlíka” letos v únoru. Také tu máme zastřeleného ruského velvyslance v Turecku, jednoho Somálce, co vletěl na dětskou besídku, aby dětem vysvětlil, že je Alláh všechny zabije, Maročana, který chtěl masovou vraždou obohatit vánoční svátky v Rakousku, kluka, který chystal už druhý pumový atentát na německé vánoční trhy a desítky zmařených teroristických útoků, o kterých se noviny už skoro ani nezmiňují. Zevšedněly.

“Policie vyzvala občany, ať nezveřejňují fotografie a videa z místa události.”

“Populističtí politici budou opět z teroristického útoku profitovat.”

“Útok neměl nic společného s islámem – terorismus není náboženství. “

Český rozhlas 1 Radiožurnál

“Nesmíme zavdávat příležitost k frustraci.”

“Musíme se smířit s tím, že je to evropská realita.”

Jiří Dienstbier a Jiří Pospíšil na ČT24

Bezpečí. Svoboda. Rovnost. Volný pohyb. Svoboda slova. Vlastní děti. Co dál ještě Evropa nechá zavraždit, než uzná, že má problém? Pořád je to ještě málo, aby europolitici přestali předstírat, že nic s ničím nesouvisí? Nebo se s tím máme rovnou smířit a spořádaně vyhynout, jen aby nemuseli přiznat, že tohle zatraceně podělali?

Islám. Islámská náboženská nenávist. Islámská imigrace. A zase islám.

“Původně prý Angela říkala, že Němci si svou kulturu mají udržovat častějším zpěvem vánočních koled. Zapomněla dodat, že to mají dělat výhradně doma za zavřenými dveřmi.”

Některé jistoty nám evropské vlády poskytnou. Třeba jistotu nepřítele – Paříž, Brusel, Mnichov, bomba sem, bomba tam, bezprostřední hrozbou je přece Rusko. A kdo o tom moc špekuluje, je ruský šváb.

S napětím očekávám, kdy první analytik prohlásí, že útok je dílem Putinových tajných služeb – stejně jako Brexit, vítězství Trumpa a sexuální útoky v Evropě. (No to vážně. Gustav Gressel, European Council on Foreign Relations: Rusko může organizovat sexuální útoky imigrantů, aby oslabilo pozici Merkelové!

Česká vláda demonstruje svou připravenost tím, že pošle do pražských ulic ozbrojence. Hranice s Německem ale zůstávají stále otevřené. Není ani žádný důvod posilovat hlídky na česko-německých hranicích. Nic se neděje, hlavně si nezapomeňte přebarvit profilovou fotografii na Facebooku. A hlavně nezkoušejte vidět svět v souvislostech. Nic přece nesouvisí s ničím.

Německý ministr vnitra: “Chtěl bych varovat, aby lidé nevyvozovali nějaké důsledky”

A já chci z celého srdce poděkovat všem, kteří jsou si vědomi zodpovědnosti za svoje blízké. Kteří vytrvale brání eurošílencům a etnobyznysmenům v budování “Krásné nové totality”. Díky kterým se ještě islámské vraždy a atentáty nedějí dnes i u nás. Díky kterým je naše země jednou z nejbezpečnějších na světě. Kteří nepřestanou, když na ně lepí posměšné nálepky “čecháčků, islamofobů a xenofobů”, ani když jim vyhrožují. Díky, přátelé. Nepřestávejte. To MY to zvládneme, ne oni. Protože my musíme. Už kvůli našim dětem. Aby mohly mít radost nejen z vánočních trhů. Krásné Vánoce, přátelé. Je na nás, jaké budou.

“Hlavním úkolem každé vlády je zajistit bezpečnost své země. Jestli ministr naší vlády vědomě odmítá tento úkol, měl by si najít jiné zaměstnání. To co prohlásil Daniel Herman v nejnovějším vydání časopisu Týden je nehorázné, daleko za hranicí toho, čemu říkáme mnichovanství.

On nám sděluje, že nemá smysl bránit naši civilizaci, protože „evropská civilizace je za zenitem, ani jedna evropská země není nad hranicí přežitelnosti“. Co z toho vyvozuje tento statečný muž, který prchá ještě než nepřítele vidí a slyší? „… ti za branami je dříve či později prolomí. A vůbec se s námi nebudou bavit, jestli chceme nějakou symbiózu. Brutálně řečeno: vezmou si, co budou chtít.“

Ministr Herman tak nabízí jako řešení bezpečnostního ohrožení země kapitulaci, protože vše je beztak ztraceno. Chtěli byste být s tímto člověkem někdy přivázání na společném laně? Jistě ne. Bohužel, jsme s ním na tom laně přivázání všichni. Je to ministr vlády České republiky. A takovou vládu Realisté odmítají.

Jiří Hynek, zakládající člen Realistů

Česko posiluje bezpečnost: z rozhodnutí ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD) a policejního prezidenta Tomáše Tuhého s okamžitou platností posiluje bezpečnostní opatření u míst s vysokou koncentrací osob.

ZDROJ: Eva Svobodová

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
94 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.