FERYNA
11.6.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Maryje Ferina

Sdílejte článek:

HONZA PALUSKA

Pár slov k „znásilňujícímu“ Jirkovi Ferynovi. A ne, nebudu mu říkat Marie, nevidím důvod! Že si to přeje? A co jako?! Každá pohlavní buňka v těle toho člověka má chromozom xy a já nebudu obsírat biologii jenom proto, že si to nějaký ukřičený magor přeje. Chceš můj respekt? Tak si ho zasluž. S nátlakem jdi do prdele a s plnou parádou.

Znásilňující jsem dal do uvozovek kvůli tomu, že na rozdíl od mnoha levicových aktivistů ctím presumpci neviny. Nevím, jestli to ten chlap udělal a závazně to z mého pohledu může říci jen soud. ALE. To mi zároveň nebrání se všemu tomu pokryteckému hnusu, co se kolem toho případu vyrojilo vysmát na celé kolo. RFK, údajné křesťansko-feministické ekumenické uskupení, o tom „dobrém“ muži dokonce napsalo, že pachatel údajného znásilnění, tedy pan Feryna, je křehká bytost (sic!) a proto by jeho veřejnému pranýřování měla být učiněna přítrž.

Normálně bych i souhlasit, nesnáším lidové lynče a nechť to vyřeší soud. Ale pan Feryna není žádná křehká bytost. Ta „křehká bytost“ skoro dva roky tvrdé útočila na každého, kdo špatně použil předponu cis. Ta křehká bytost je skrz na skrz nenávistný, zlý a svobody se štítící člověk, o kterém se nyní dozvídáme, že navzdory svému proklamovanému jednání znásilnil dvě dívky. A to vše uvnitř toho levičáckého „safe space“, na žižkovské Klinice.

Že z toho může všem údernicím z řad feministek v čele se slečnou Rychlíkovou prasknout žilka? Nedivím se, ale mám z toho prasečí radost. Kdo čím zachází, tím také schází. Ta patetická a obludně pokrytecká snaha celou věc ututlat, to nadávání oběti místo násilníkovi… vidět tohle z řad těch akurátních, to je k nezaplacení! Lituju kvůli veřejnému lynči pana Ferynu? Ani hovno, karma je zdarma kamaráde. A všem váženým přátelům, kteří by se toho trans pošuka chtěli snad zastávat, bych rád připomněl staré české přísloví: „Čiň čertu dobře a peklem se ti odmění“.

Autor: Honza PaluskaFCB

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 35 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (28 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.