MARXTREVIR
5.5.2018
Kategorie: Politika

Marx v Trevíru

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,08 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL RIHA

Vždyť je to jen další, zcela logický krok ve vývoji Evropy. Například eurohujeři u nás se rekrutují z „osmašedesátníků“ a jejich následovníků, tedy z lidskotvářní frakce komunistů. Kdo zažil éru socialismu, tak dobře ví, že se zde vyučoval marxismus-leninismus. Z leninismu vycházejí dodnes stalinističtí komunisté, z marxismu neomarxisté, kteří se snaží maskovat svou totalitní ideologii pod roušku libozvučně znějícího názvu „liberální levice“. A to je přesně ta ideově stejná tlupa hajzlů, která zničila myšlenku evropské unie rovnoprávných států a udělala z ní koloniální říši, fungující dnes na principu korporátního fašismu.

Jistě, mnoho Marxových myšlenek přišlo vniveč zkorumpováním levice a jejím spojením s nadnárodním kapitálem, z internacionalismu se napojením na velkokapitál (proti kterému naopak stalinisté bojují) vyvinul globalismus, ale myšlenka získání absolutní politické moci a metody jejího udržení jsou postaveny na Marxových revolučních myšlenkách a likvidaci ideologického nepřítele.

Je tedy spíš překvapením, že mu staví sochu až nyní a že se tak neděje z dotací povinně v každém větším městě EU.

Zřejmě je to tím, že až teprve nyní dosáhli neomarxisté pocitu, že všechny hrozby, které by je mohly odstavit od moci, pominuly. Důsledné vymývání mozků a ovládnutí školství jim každý rok přihraje nové zástupy multikulturních pravdoláskařů se zanícením pro myšlenku socialismu, pravice byla soustavnou dehonestací a pomocí tzv. „politické korektnosti“ de facto rozprášena a importovaná armáda primitivních barbarů, volící levici, již dosáhla počtu, který garantuje levicovým psychopatům jedno vítězství za druhým. A je jedno, jestli jde o parlamentní nebo komunální volby.

Takže je tady čas začít stavět sochy velkému učiteli levice, Marxovi. Jde o jasný důkaz, že už jsme opět zpět v tom bolševickém hnoji, tentokrát navíc okořeněném šířící se islamizací, která dříve či později přinese do života Evropanů právo šaría, a jejímž spojením s totalitními praktikami socialismu nastane takový režim, jaký si nedokáží představit ani lidé, kteří srali hrůzou v padesátých letech za vlády stalinistických bolševiků.

Autor: Pavel Riha

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 5 676,08 Kč
Vybráno 16.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
politicon-banner
32 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.