Martin-Schulz
27.6.2016
Kategorie: Společnost

Martin Schulz: Žádná další referenda nebudou!

Loading...
Sdílejte článek:

VIKTOR LOŠŤÁK 26|06|2016

„Předseda evropského parlamentu Martin Schulz už jasně řekl, že žádná další referenda se v Unii konat nebudou. Není sice jasné, co tím myslel, ale vyslal tím signál k uklidnění dovnitř Unie,“ řekl zpravodaj ČRo v Berlíně.

Signál k uklidnění? Benzín do ohně je lepší přirovnání.

Sundejme si růžové brýle, říká náš kandidát do senátu doktor Brančík. Říkejme pravdu, i když není příjemná. Dobře.

Nikdy jsem nebyl pro vystupování z EU. Není to dobré jako princip, a je to ještě horší, když se podíváte, jak skutečně by mělo být vystoupení provedeno. Protože to nikdo neví. Nedostáváme odpovědi ani na ty nejzákladnější otázky – jak se ubráníme německé pomstě, jak se ubráníme východnímu vlivu, jak to s námi bude, s desetimilionovou osamocenou zemí uprostřed Unie. To není zodpovědné. Je to emocionální třeštění.

Na druhé straně jsem si zcela vědom, že ne vždy se dá vše předem odhadnout, udělat si plán a ten pak naplňovat. Jsou situace, kdy nezbývá než skočit do studené vody a plavat. Je dnešek takovým okamžikem?

Jediná možnost, jak EU udržet při životě, je otočit jejím kormidlem silně a prudce doprava. Směrem k individuální svobodě, k demokracii, pryč od socialismu, k ekonomické prosperitě, sebevědomí a růstu. Bohužel, Martin Schulz svými slovy naplňuje ta nejhorší očekávání. Žádná reforma, naopak utužení neomarxistického režimu.

Dnes ještě ne. Ještě pořád je tu úzký, malý prostor pro reformu. Je stále povinností každého soudného a odpovědného člověka pokusit se o změnu. Ale ta chvíle, kdy už nezbude nic jiného než skočit, je na dohled.

ZDROJ: Viktor Lošťák

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč

Celkem za měsíc: 7 393,00 Kč
Vybráno 21.12%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 32 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
69 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.