PEKAROVA
12.1.2022
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Markétě Lukašenko nestačí. Odstranila by i Orbána aneb normalizační přístupy eurohujerů

Sdílejte článek:

MONIKA HRABÁKOVÁ

hrabákováPřátelé, v jednání předsedkyně Poslanecké sněmovny, Markéty Pekarové Adamové, můžete velice snadno a jasně vidět ukázkový příklad toho, jak si eurohujeři a poskokové Bruselu představují demokracii. Markéta to dnes a denně dokazuje ve svých prohlášeních nejen na sociálních sítích.

Není to tak dávno, co se Markéta Pekarová Adamová pustila do prezidenta Běloruska Lukašenka a řekla, že by předsednictví České republiky v Evropské unii, které nás v brzké době čeká, využila mimo jiné i k tomu, aby pomohla svrhnout Lukašenka. Pokud tohle jsou priority vládní koalice místo toho, aby se věnovali tomu, co by pro Českou republiku bylo skutečně prospěšné a co by bylo potřeba v Evropské unii prosadit, je to pro mě v podstatě potvrzení toho, co si o koalici SPOLU myslím celou dobu – že zájmy Bruselu pro ni budou vždycky důležitější než zájmy naší vlasti.

To je mimo jiné, dle mého názoru, i důvod toho, proč jsou pro koalici SPOLU a pro další strany takzvaného demobloku, trnem v patě politici, kteří jsou euroskeptičtí, jako je právě například Viktor Orbán, který nedávno připustil, že Maďarsko by mohlo být po Brexitu druhou zemí, která Evropskou unii opustí. Své hujerské zraky bohužel nezaměřila pouze na zahraniční politiky, ale konstantně napadá i předsedu SPD Tomia Okamuru, též euroskeptického politika.

Markéta Pekarová Adamová se tedy vyjádřila na svých sociálních sítích tak, že by si Maďarsko mělo zvolit změnu a vyšachovat Viktora Orbána ze hry. Tuto takzvanou „změnu“ jsem zde na svém profilu kritizovala už mnohokrát, jelikož mi připomíná villonovské oxymoróny, jako že jsem u pramene a přec žízní hynu.

Všechno, co „změna“ v podání koalice SPOLU totiž představuje, je v mých očích prachsprostá normalizace, nikoli změna – majáky Evropské unie začaly svítit červeně, protože se v příliš mnoha zemích objevili politici, kteří nesouhlasí s nedemokratickými postupy a principy Evropské unie, která oklešťuje svobodu. A eurohujerští na tyto majáky reagují normalizačními postupy, pomluvami, odstraňování euroskepticismu z politických scén evropských států.

A říkají tomu změna.

Řekněte ale sami, je to opravdu „změna“, kterou chcete?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 2 418 times, 9 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
86 komentářů
    • texas
      • texas

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)