lepen
8.12.2015
Kategorie: Společnost

Marine Le Pen? Ortel? Socialistická Evropa dostává šok!

Sdílejte článek:

OTO KADĚRKA 08|12|2015

Tak se nám to pěkně sype. Pravice se zvedá a socialistická Evropa je z toho bledá. Člověk jeden neví co si z toho vybrat a mládež nevědoucí co byl 17.listopad je zcela spletená.

Mé osobní pocity jsou ty, že politika snášenlivosti a “zaříkání” všeho bez nějaké analýzy, ale jen s potřebou všechno omluvit a zamluvit začíná lidem nesedět. Věřím, že začíná doba, kdy pravda a láska bude doplněna prací a společně se dojde k poznání, že nic není samo sebou a vše potřebuje zejména práci, která se vždy dá okecat nejmíň. Tak jako se uhlí samo nesloží, jako kráva sama nepodojí a nemluvně se samo nepo…. ( musí ho někdo nakrmit), se pořádek sám od sebe v politice neudělá.

Pokud vezmeme v potaz, že Ortel je hudební skupina, tak pak lze předpokládat, že její umělecké vyjádření může mít jistou nadsázku, což je obecně kultuře blízké. Že se to části obyvatelstva nemusí líbit je spíše k dobru, než-li ke škodě, pokud si vzpomeneme na činnost disidentů před rokem 1989. Taky neseděl všem a nakonec ukázal cestu, byť jejich předzvěst byla jistě revolučnější, než-li to co nastalo.

Francie a nástup Le Penové do pozic není nic jiného, než-li to, že Francie sklízí to co zasela. Já jsem měl možnost být v roce 1976 tři týdny ve Francii a již tenkrát jako 12ti letý kluk jsem dost těžko chápal, že moji vrstevníci kouřili společně se svými rodiči. To jen jako ukázka toho kam vede přílišná demokracie a “tolerance”. Možná lid francouzský chce více pořádku. Ostatně Francie byla vždy dost ode zdi ke zdi a Evropě v globále mimo sýra nic moc positivního nepřinesla. Občas někdo vzpomene “francouzské” milování, ale buďte v klidu, to přinesl král Samuel.

Dobrá léčba na vše co je výše popsané je studium a četba. Dnes, kdy jsme si všichni rovni a učitelé se snaží pomáhat těm hloupějším, aby dohnali ty chytré, které od přirozenosti stejně dohnat nemohou, by se měli věnovat těm chytrým, ať ty hloupé vyvedou. Bude to ale dřina, protože Evropa je tímto rovnostářstvím zcela pohlcena a nejde jen o to, že Brusel nařizuje kolik kde má být ženských a kdo má mít kolik hlav vína. Jde o to, že nám obecně lítají holubi do huby a to i přesto, že z nich ještě za letu daňové úřady okrajují. Budeme se muset hodně uskrovnit a začít pracovat a nezlobte se na mně, pracuje se zejména vpravo a v pravdě.

Takže spíše bych všem doporučoval sledovat co nám dění kolem nás sděluje (pro některé hodně skrytě) než se pouštět do kádrování a hodnocení. Ono je to jednodušší něž tvořit a vymýšlet. Pro začátek doporučuji pohádky, tam “hloupej” Honza vždy porazí draka a nebývá to tím, že by se s ním domluvil a ten přijal, že je špatný.

ZDROJ: Oto Kaděrka

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 75 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...