hollar
3.1.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Marek Hollar, odborný politolog: Blázen nebo provokatér?

Sdílejte článek:

COM

Již řadu dní může facebooková veřejnost sledovat výlevy profilu Marek Hollar, odborný politolog. Autor se zde tváří jako zarytý sluníčkář a svoje posty dokonce prošpikoval i telefonátem do rádia Frekvence 1, kde se pohoršoval nad genderovou a rasovou nevyvážeností českých pohádek, třeba Makové panenky. Tím na sebe poměrně významně upozornil a jeho profil začal žít na sociálních sítích zajímavým životem.

Mnoho lidí se samozřejmě nad jeho idiotskými statusy pohoršuje, mnoho lidí je však označuje za fake, popřípadě drsný typ humoru, který má poukázat na zdegenerované názory sluníčkové vítačské kavárny.

Jeho nejnovější počin je dopis evropským státníkům:

PETIČNÍ DISTANC OD XENOFOBNÍ MENŠINY ČESKÉHO OBYVATELSTVA adresovaný evropským politikům 

  • právě bylo odesláno 32 oficiálních dopisů (tímto děkuji všem dobrovolníkům za pomoc s překladem textů) evropským politikům
  • STOVKY OSOBNOSTÍ převážně té vzdělanější části Čechů z oblasti umění, médií, neziskových organizací, názorových think-tanků, diskuzních platforem a z části politického spektra, vyjádřují jasný distanc od postoje vcelku zanedbatelné části naší populace, která je ovlivněna různými propagandistickými zprávami a nepravdivými informacemi. 

TEXT DOPISU: (verze odeslaná Angele Dorothea Merkel)

Vážená paní kancléřko Spolkové republiky Německo,

dovoluji si Vám tímto dopisem poděkovat za všechno, co jste za posledních mnoho let udělala pro evropský kontinent a pro svou vlastní zemi. Jsem hrdý na to, že jakožto Evropan mohu být součástí dnešní doby, která se nepochybně vepíše do historie způsobem, jakým jste Evropu povýšila mezi světovou elitu nejen ekonomickým pokrokem, ale také rozhodnými kroky v oblasti integrace cizinců, proimigrační politiky, prosazení lidských práv a solidarity s obyvateli válkou zasažených zemí.

Rád bych se také tímto jménem svým, ale i jménem mnoha Čechů – převážně té vzdělanější části z oblasti umění, médií, neziskových organizací, názorových think-tanků, diskuzních platforem a z části politického spektra, vyjádřil jasný distanc od postoje vcelku zanedbatelné části naší populace, která je ovlivněna různými propagandistickými zprávami a nepravdivými informacemi. Tito občané, byť jde mnohdy o trestně bezúhonné osoby, zcela nepokrytě selhávají v myšlenkách evropské integrace, tolerance, mírumilovnosti a respektu k cizím a novým kulturám, zejména těch souvisejících s legálními náboženskými směry (především islám).

Prosím, níže podepsané osobnosti – které navíc stále přibývají, dávají jasně najevo podporu Vašim krokům a žádáme Vás, abyste i nadále nebrala zřetel na konání výše charakterizované zanedbatelné části populace, která navíc postupně přichází k rozumu. Svým dílem se tomu snažím dopomoci nejen já, ale také řada mediálních projektů. Každý pomáhá svým dílem k tomu, aby Váš odkaz zůstal zachován.

S úctou

Marek Hollar, odborný politolog

Tak co? Je to blázen nebo provokatér? Já se přikláním k úvaze, že to druhé.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 13 377,- Kč
Vybráno 38.22%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 349 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
28 komentářů