PRIDEGAY
2.5.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

“Manželství pro všechny” je zákon proti normálním lidem

Sdílejte článek:

PETR HAMPL

hampl„Manželství pro všechny“ bylo schváleno do druhého čtení. Teoreticky je možné, že parlament nestihne další dvě hlasování do voleb nebo že přijde prezidentské veto, v každém případě vidíme znovu stejný trend. ANO postupně přebírá program Pirátů – hlasování proti českým potravinám, konec obchodování s ruskými zákazníky a teď homosexuální „manželství“.

Když bylo v propagačním klipu Pirátů zapotřebí uvést, co všechno Piráti lidem přinesou dobrého, dokázali tvůrci vymyslet jedinou položku. Když budete volit Piráty, bude snadnější nakupovat na Amazonu. Pirátská propaganda cudně zamlčuje, že jiná možnost ani nebude, protože vše místní má být zlikvidováno. Takový je pohled Pirátů a takový je stále častěji i pohled ANO. Jako by předání moci mělo být tak plynulé, že to ani nepostřehneme.

Nicméně nabízí se otázka, co se tím „manželstvím pro všechny“ vlastně změní, bude-li schváleno.

Pro homosexuály se nezmění vůbec nic. Pokud nějaká dvojice chtěla společně vychovávat dítě, už to dávno dělá. Jestli si chtěli navzájem odkázat majetky, už mají dávno podepsány příslušné dokumenty. Jestli chtěli sdílet informace o svém zdravotním stavu nebo vyzvedávat dopisy, tak už mají plné moci. Jsou zvýhodňováni ve všech oblastech života, jsou jich plná média, daňoví poplatníci na ně vynakládají obrovské peníze, a bude tak tomu i nadále. „Manželství pro všechny“ se jich vlastně vůbec nedotkne.

„Manželství pro všechny“ je ve skutečnosti zákon proti normálním lidem. O ničem jiném ta norma není. Konec konců, sami aktivisté neskrývají, že prosazovaná norma nepředstavuje konečný požadavek, nýbrž je pouze „platformou“ pro prosazení požadavků dalších a dalších. Jestli si někdo chce žít po svém a myslet si svoje – to bude dříve či později prohlášeno za trestný čin.

Řeknete svému dítěti, že něco je hnusné? Nepustíte mu pohádku o sexuálním vztahu dvou princů? Vyjádříte se nekorektně v soukromé debatě s kolegou a někdo to zaslechne? O možnosti vyjadřovat se v médiích nebo třeba na facebooku už ani nemluvím – to je vlastně trestné už dnes.

To je něco, co dnes platí v korporacích a co má být roztaženo do celé společnosti. Nějací učitelé přijdou o místo. Někdo bude vyhozen z práce za to, že svému kolegovi nepřijde na „svatbu“. Místní starosta, který nebude chtít oddávat takové „manžele“ a raději za sebe někoho pošle, bude přinucen k rezignaci.

To je skutečným obsahem normy včera schválené v prvním čtení. Že to tam není napsáno takhle doslova? Ve kterém evropském dokumentu je výslovně zmíněno vytváření no-go zón, zavádění islámského práva, únosy a znásilňování? A přesně to Evropská komise podporuje. S „manželstvím pro všechny“ to nebude jiné.

Jenže další vývoj bude složitější. Můžete se vsadit, že než to stihne být schváleno, bude i homosexuální „manželství“ prohlášeno za diskriminující. Ozvou se další aktivistické skupiny, že chtějí skupinové vztahy nebo naopak zákaz všech vztahů. Budeme slyšet, že další a další se cítí ohroženi, omezeni a zraněni tím, že instituce manželství vůbec existuje. Nejspíš se objeví řada nových požadavků, které si dnes neumíme představit.

Jestli si někdo myslel, že odmávne „manželství pro všechny“ a bude mít pokoj, tak se spletl.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 716,00 Kč
Vybráno 53.47%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 054 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
48 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)