soudspravedlnost
25.4.2019
Kategorie: Společnost

Máme v tom trochu nepořádek

Sdílejte článek:

J3K

Násilí působené jedním člověkem na druhém má sice většinou nějaký důvod, zdaleka ne vždy však dostatečný k tomu, aby tento atak byl schválitelný a neodsouditelný. Samozřejmě existují výjimky. Pokud někdo soustavně ubližuje členu Vaší rodiny, přátelům či se i třeba náhodou dostanete do nějakého střetu, při kterém bráníte někoho jiného a neprávem napadeného, lze Váš případný  postoj vnímat pozitivně. Řekněme to více polopaticky. Existují lidé, kteří si zaslouží dostat pořádně do huby.  Jenže žijeme v době, kdy je třeba si velmi dobře rozmyslet, koho při případném souboji trefíte. Existuje totiž plno možností, při kterých nejde ani tak, proč jste někoho udeřili, jako spíše o to, kdo to byl. Rázem se z účastníka bitky můžete stát daleko větším zločincem. Ptáte se proč? Pojďme se tedy nad tím zamyslet.

Existuje mnoho možností, ve kterých bude mít násilí hlavní roli. Ne každé je však vnímáno policií a soudy stejně, byť jde o shodný čin.

 1. Jste černoch a zbijete černocha. Nic se neděje, jde pouze o vyřizování si názorů. Pokud dojde k vraždě, jste sice vrah, ale pravděpodobně Vás za pár let pustí. Jde o nejčastější násilný trestný čin například v USA.
 2. Jste černoch a uděláte to samé bělochovi. U soudu řeknete, že Vás rasisticky urážel a napadal. Dostanete poloviční trest, při dobré obhajobě i jen podmínku.
 3. Jste černoch a znásilníte černošku. Nestane se nic. Všichni jsou na to zvyklí. Pozastaví se nad tím jen v Evropě, tam se to ale nestane, k dispozici jsou bělošky.
 4. Jste černoch a znásilníte bělošku. Jste sice odporné prase, nicméně za to nemůžete, protože se jedná o rozdíl kultur a dostanete tytyty.
 5. Jste muslim a znásilníte bělošku. Je hloupá, že nenosí oděv zakrývající ji celou, takže Vás vzrušila a provokovala. Nic se Vám nestane. Můžete také obtěžovat nějaké zvíře, za což Vás nic hrozného mimo nemocí nečeká.
 6. Jste muslim a máte 4 manželky ve věku od 10ti do 15ti let. Pokud na ně máte účet, dostanete sociální podporu a vše je v pořádku, hlavně plňte manželské povinosti.
 7. Jste muslim a zabijete bělocha. Udělal jste to z lásky ke své víře a dle instrukcí koránu a Proroka. Pokud včas zmizíte z místa, bude oslavován bratry ve víře, tedy nevzdálil li jste se díky detonaci Vašeho těla. To na Vás čeká ráj a zástup krásných panen. Když Vás ale chytí, čeká Vás vězení.
 8. Jste muslim a zabijete muslima. Nic se neděje, byla to vražda ze cti, a tu šaría umožňuje. Máte li štěstí, že se to stalo v některé vyspělé západní zemi, kde už šaría souběžně platí s místními zákony, můžete zůstat v klidu.
 9. Jste Rom. To už musíte být opatrnější a nedokážete li své trestné činy svést na rasismus, skončíte špatně. Také jsou věznice plné Vašich soukmenovců.
 10. Máte smůlu. Jste běloch a dostanete se do potyčky s černochem, muslimem, cikánem. Pokaždé jste rasista, zvláště tehdy, když vyhrajete. Dále také xenofob, nacionalista a fašista. Trest očekávejte dvojnásobný.
 11. Jako běloch znásilníte ženu libovolné pleti. U černošky a muslimky jste nejen prase, ale ještě násilník, rasista, xenofob. Vysoký trest Vás nemine.
 12. Jste běloch a dostanete se do křížku s bělochem. Buď se nic nestane, protože džentlmeni nedonáší, nebo se o střetu dozví policie a čeká Vás drobnější trest. Při větším incidentu záleží na zranění, době léčby a nešlo li o prominentní terč, například úřední osobu či zákonodárce. To se doba v nápravném zařízení násobí.
 13. Jste běloch a dostanete chuť na sex se zvířetem. To Vám odeberou a pravděpodobně Vás budou vyšetřovat za poškozování práv zvířete. Přinejmenším Vás ukamenují ochránci zvířat.
 14. Jste běloch a máte v oblibě mladší dívky. Okamžitě Vás nařknou z pedofilie, o sňatku nemůže být ani řeč a ve vězení Vás dorazí spoluvězni. Ještě předtím si Vás však půjčí ke svým hrátkám.
 15. Nakonec nenásilný čin. Jste muslim či černoch, žijete ve vyspělé západní zemi aspoň dva dny a jdete nakoupit bez peněz. Nic se Vám nestane, majitel obchodu se bojí bránit. Přijdete li se podobně dozásobit jakožto běloch, pravděpodobně Vás ochranka seřeže, policie odveze a soudce odsoudí.

Výše je uvedeno pár příkladů, kdy jsou stejné činy posuzovány jinak. Být běloch, křesťan a k tomu hrdý vlastenec se nevyplácí. Zvrácenost této doby tkví v hrané politické korektnosti. Jde o prostý nástroj zvrácené nerovnováhy a nespravedlivosti, zaslepenosti, lhaní a špíny. Upřednostňování některých ras, náboženství a kulturních zvyků na úkor původního obyvatelstva se stalo bičem na evropskou civilizaci. Je až úsměvné, jaké volí média a politici formy názvosloví. Křesťané jsou lidé oslavujicí Velikonoce, muslimové jsou občané států, do kterých nedávno vstoupili, takže černoch připomínající uhlí a ještě předevčírem sedící na lodi neziskovky ve Středozemním moři je Švéd či Němec. Vrah bývá psychicky nevyrovnaný, což je každý muslim, vraždí nože a auta, případně naštvaný budhista, bohužel pro ČT vyznávající ve skutečnosti islám. Neochota nazývat věci pravým jménem, trestat dle jednoho metru, zkreslování statistik, to vše vede k ještě větší nenávisti mezi lidmi, rasami a náboženstvími. To jsme se ještě nedostali k rozdílnému  přístupu k hanobení rasy, důraznému rasismu a podobným záležitostem, kdy je jedné straně povoleno vše a druhá je tresstána i za nejmenší protesty či upozornění. Ztrácíme tak nejen domov, ale i práva a nakonec i ideály sami sebe.

Autor: J3.K


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2020: *****

Vladimír Pospíšil 800,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jiří Sika 500,- Kč, Ernest Wachtl 30,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Marie Kouklíková 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Jan Dočekal 500,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč

Celkem za měsíc: 13 678,00 Kč
Vybráno 39.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 825 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
loading...
6 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.