MIGRCR
18.10.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Máme tu opravdu jen 45 ilegálních migrantů?

Sdílejte článek:

PERGILL

Piráti a další lháři z okruhu progresívní levice blekotají, že program boje proti ilegální imigraci je “naprosto nesmyslný, protože tu máme jen 45 ilegálních imigrantů”.

Realita

Za první polovinu tohoto roku bylo oficiálně na našem území zadrženo už něco přes 4000 ilegálních imigrantů (oficiální policejní výkaznictví), byť většina z nich směřovala do Německa, rozhodně těch, kteří u nás hodlali zůstat, bylo víc než 45 (cca tisícovka).

Naší výhodou je, že naprostá většina z těchto ilegálů zde chce pracovat a nijak nevyčnívat. Jen menšinu z nich tvoří vysloveně kriminální živly a lidé, kteří zde chtějí pobírat sociální dávky (ty, je mi líto, nevidím důvod nestavět na úroveň těch předchozích). Jistěže za tuto skutečnost může náš ne příliš štědrý sociální systém, který stále ještě aproximuje k tomu, k čemu má skutečně dobrý a potřebný sociální systém sloužit, totiž k řešení:

  • akutní životní havárie (nemoc, úraz, invaliditu, ztrátu zaměstnání apod.)
  • chronické nezaviněné problémy typu trvalé invalidity

Řádně fungující sociální systém by měl s co nejvyšší účinností detekovat lidi programově nepracující, ač by pracovat mohli, a ty nejrůznějšími cestami omezovat a postihovat.

Hrozby

Patrně největší hrozbou, snad i větší než opakovaně odvracené “kvóty na imigranty” jsou zločinné snahy EU zglajchšaltovat plošně sociální dávky. V takovém případě by se postkomunistické země (nejen my) ocitly ve velkém ohrožení snahou všech ilegálů nalézt do nich, protože evropsky unifikované sociální dávky by měly v těchto zemích, vzhledem k cenovým hladinám, podstatně vyšší kupní sílu, než třeba v tom Německu, které je nyní hlavním cílem ilegálů (včetně kriminálníků, teroristů apod.).

Protože by se s Německem svezly státy prakticky celé původní E12, nebylo by pro tyto země problémem přehlasovat “kvalifikovanou většinou” středo a východoevropské členy. I to je ukázka, proč by pro opravdu důležité problémy mělo platit právo veta (tj. naprostá jednomyslnost všech členských států), jinak by patrně nastala situace řešitelná pouze odchodem nových členů z EU. To by jistě také nebylo špatné, ale než by k tomu došlo, mohly by vzniknout těžko (pokud vůbec) napravitelné škody, jako např. masové teroristické útoky apod.

Odvrácení

Jednou z možností je, že budeme pracovat na přípravách odchodu z EU. Referendum s kladným výsledkem v této věci by bylo docela dobrým argumentem proti dalším nesmyslům ze strany EU požadovaných. Dokázal bych si představit i petici za odchod z EU tehdy, jestliže dojde k realizaci New Green Dealu, nebo dokonce požadující odchod, pokud se EU k určitému termínu nevrátí zpět před Lisabon. Pokud by se na ní sešlo dostatek podpisů, byl by to opět argument pro jednání s EUrokomisaři.
Další možností by bylo odmítnutí nadřazenosti heuristické EUrolegislativy nad našimi zákony s tím, že nějakou smlouvu o imigrantech jsme nepodepsali a nepodepíšeme. Obávám se, že volby tuto možnost přinejmenším ztížily.

Obecně jakékoli posílení antiimigračních a EUroskeptických stran v našem parlamentu by zcela jednoznačně v tomto problému pomohlo (a mnoha dalších rovněž), zatímco posílení EUrohujerských stran (tč. nejdůležitější je PirSTAN) by nás naopak existenčně ohrozilo. Faktem je, že voliči rozumně vykroužkovali piráty ze společných hlasovacích lístků se STAN, nicméně to považuji za málo radikální, už proto, že STAN jsou také EUrohujeři, byť (snad) o něco rozumnější než piráti (čímž ovšem není řečeno mnoho).

Ilegálních imigrantů zde tedy máme daleko víc než to, co uvádějí proEUrounijnní hlasatelé nepravd a blábolů. Jediné štěstí pro nás je, že pro tyto potenciálně nebezpečné a vždy ekonomicky vysoce nákladné osoby nejsme dosud atraktivní cílovou zemí. Měli bychom tvrdě pracovat na tom, aby to platilo i nadále.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 252 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)