islamic_rage_boy
10.5.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Máme ještě vůbec nějakou šanci zabránit totální islamizaci Evropy?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (39 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL ŘÍHA

Problém není jenom v likvidaci původní kultury a jejím postupném nahrazení středověkým barbarským islámem. Mnohem větší problém nastane, až islám přestane být nástrojem ultralevicových elit a stane se sám dominantní ideologií. To bude konec i oněch elit.

Co nastane potom? Bezpochyby evropský Libanon. Není to samo sebou a jen bohatstvím dotyčných zemí, ale proč běží islamizace nejrychleji právě v těch vojensky a ekonomicky nejsilnějších? Samozřejmě, neomarxismus v nich bují nejdelší dobu a má nejrozsáhlejší zázemí. Současně jsou to sídla mnoha nadnárodních korporací, které vládnoucí neomarxisty korumpují a islamizaci jako nástroj globalizace financují. Jenže tyto země jsou i centrem nejvyššího zájmu expanze islámu. Pokud nějaká ideologie ovládne nejsilnější oblasti protivníka, získat zbytek bude hračka. Takže je logické, že zájem např. Saudů je namířen do těchto tří zemí. Sečteme-li si vnitřní rozkladné síly (nejde o diverzi, ale bohužel o oficiální státní politiku) se silami působícími zvenčí, výsledek nemůže být jiný, než totální islamizace.

A padnou-li tyto tři v Evropě nejmocnější země (Francie, Německo + GB), ovládnutí zbytku Evropy bude jenom otázkou krátkého času. Na světě už nebude síly, která by Evropu zachránila, jako při expanzi německého národního socialismu. Islám totiž získá technologicky velmi vyspělé tři velmoci, z nichž dvě jsou jadernými mocnostmi.

Nějaká V4? Směšná epizoda v následné a konečné islamizaci světa.

Nejtragičtější na všem je, že tento stav a temná budoucnost v otroctví není přímým dílem barbarského a vojensky fakticky slabého islámu, který by bylo možné sprovodit ze světa v řádu měsíců, ale nezřízené touhy evropských tzv. elit po ještě větších a ještě plnějších korytech. Za pár let luxusu jediné generace těchto nabobů budou obětovány celé národy a dva tisíce let jejich mnohdy bolestného rozvoje.

Je z toho nějaká cesta ven? Řekl bych, že ne. Po volbách v Rakousku, Holandsku a Francii je jasné, že se na Mohamedově hostině nevědomé a omámené ovce dobrovolně, s jásotem a máváním prapory samy napichují na rožeň.

ZDROJ: Fcb

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 100,- Kč

Celkem za měsíc: 8 176,08 Kč
Vybráno 23.27%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
165 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.