15.9.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Mám strach, píše německý volič kancléřce

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

HANNES GERMANN 15|09|2015

Velevážená paní Merkelová, velevážený pane Gaucku,

i já patřím k lidem, které označujete jako stádo. I když ne proto, že bych byl rasistou či xenofobem. Přesně tak jako málo vítám nacistické rysy, nebo nějakou hnědou ideovost. Ne, já patřím k tomu stádu, které má prostě jen strach. Strach před budoucností v zemi, která vpouští nefiltrované přílivy migrantů bez jakékoli známky nějakého plánu odpovědných politiků, jak to má všechno fungovat.

Ano paní Merkel, Vy mě strašíte Vaší metodou vyčkávání a doufání, že se všechno nějak na dobré obrátí. V naší zemi se odehrává katastrofa a Vy mlčíte. Co je vlastně úkolem Spolkové kancléřky? Za co Vás my Němci vlastně platíme? Nepřísahali jste, že budete odvracet nebezpečí od německého národa?

germany_anti-islam_protest_011215

 1. Mám strach, protože do naší země přicházejí masy lidí, kteří ani ve svém náboženství neumí udržovat mír mezi sebou, jak to chtějí pak s naším zavedeným náboženstvím?
 2. Mám strach, že náš sociální systém pod tlakem těchto mas zkolabuje, protože je založen na reciprocitě.
 3. Mám strach, že náš vzdělávací systém zkolabuje, když naše školy zaplavují masy děti bez jakékoliv znalosti německého jazyka. Jak mají učitelé vyučovat, když jsou v první řadě zaměstnaní s integrací cizinců?
 4. Mám strach, že vy a váš ministr financí jste opět jednou posbírali potřebné finance od “lidí dole” a bohatých korporací v zemi se ani nedotkente. Nemocenské pojišťovny již oznámily zvýšení poplatků.
 5. Mám strach, že bude silně stoupat kriminalita, protože v důsledku úsporných opatření se bude zřejmě donekonečna spořit na mocenském aparátu.
 6. Mám strach, protože vy politici zřejmě nemáte ponětí jak ti, kteří azyl u nás nedostanou, mají být posláni pryč. Je nepravděpodobné, že dobrovolně nastoupí do vývozních vlaků. Takže zůstanou v zemi ilegálně a jaké jsou toho důsledky? Tito lidé nesmějí legálně pracovat a nebudou mít peníze. Jaké to bude mít následky?
 7. Mám strach, protože se domnívám, že mnoho z údajných uprchlíků jsou propašovaní bojovníci s cílem páchat zde teroristické akty, neboť odkud mají tolik peněz, aby si útěk mohli dovolit? Ten kdo utíká, protože o všechno přišel, nemá prostředky na útěk.
 8. Mám strach, protože žádný konkrétní politik v naší zemi neřekne, jak by to všechno mělo být organizováno. Kdo bude platit za ubytování, stravování, kapesné (které já mimochodem nemám), zdravotní péči.
 9. Mám strach, protože platy zaměstnanců v naší zemi klesají vždy více, protože přicházejí masy lidí, ochotných pracovat za méně. A neříkejte mi nic o minimální mzdě ? O tom se můžeme bavit, když Vy a Vaši kolegové budou žít jeden rok jen z ní.
 10. Mám strach i před takovými lidmi, kteří přicházejí ze zemí, které nemají právní stát; policii se vysmívají a tvoří si vlastní zákony.
 11. Mám strach před lidmi, kteří mají hranice zábran posunuty daleko níže než jsou ty naše, kvůli násilí, které zažili při začleňování do jejich společnosti.

A takto bych mohl pokračovat donekonečna. I na základě nesčetných rozhovorů s mnoha jinými dnes vím, že tyto obavy jsou mezi lidmi reálně existující. A tito lidé, kteří prostě jen mají strach, protože vy a vaši kolegové selháváte a neumíte nám odpovědět na naše otázky, místo toho nám nadáváte do stáda, protože je to tak jednoduché nás strčit do náckovské zásuvky.

Co by se stalo, kdybyste jednou sestoupili z vašeho ctěného trůnu a jasně nám vysvětlili, jak se s těmito obtížemi poprat? Kdo to má všechno financovat? Byl by asi první rozumný krok, abyste to, co velkohubě nazýváte “Xenofobie” snad vysvětlili a navedli do správných kolejí? Místo toho jste vaší politikou, která přes vládu ovlivňuje média, na nejlepší cestě naši důvěru ve vás definitivně ztratit. Mnozí z nás už nevěří, co se jim každý den v médiích servíruje a ze zkušenosti posledních let jsme si už i pomalu jisti, že opět to jednou bude “prostý občan”, který si odskáče důsledky této katastrofy.

ZDROJ: Facebook uživatele Hannes Germann

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 4 850,00 Kč
Vybráno 13.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
15 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.