slunickari
29.4.2018
Kategorie: Humor

Malý výkladový slovník sluníčkářské hatmatilky

Sdílejte článek:

TOMÁŠ ŠKVRNA

Nácek, xenofob, islamofob, morální autorita… Co tato a další slova, či fráze ze sluníčkářské hatmatilky? Toto se dozvíte v tomto malém výkladovém slovníku.

 • Multikulturalismus: Ideologie, která má za cíl z z různých skupin obyvatel udělat jednolité šedé stádo jejich vzájemným promícháním.
 • Gender: Doktrina, která má za cíl prosadit různé sexuální úchylky jako normu a vymýtit přirozenost ženského a mužského pohlaví.
 • Lidská práva: Zástupný název pro předmět jistého druhu obchodování s bílým masem, kdy jsou lidé, kteří náleží do “utiskovaných menšin” používáni jako prostředek pro získávání peněz z dotací a šikanu lidí a institucí, které jednají v rozporu s jejich zájmy a vyvolávají pocit ohrožení jejich byznysu.
 • Lidskoprávní aktivista: Obvykle psychický narušený jedinec (nejčastěji postižený paranoiou kverulans), který šikanuje okolí ve snaze vnutit mu své zájmy a byznys.
 • Nezisková organizace (neziskovka): Organizace, které svůj byznys staví na parazitování na lidech. Parazitování obvykle spočívá v používání lidí z “utiskovaných menšin” k získávání peněz z dotací, rozpočtů a darů. Např. Člověk v tísni, Romea atd.
 • Morální autorita: Obvykle psychopat, který parazituje na obdivu a vzhlížení psychicky oslabených lidí tím, že je krmí planými řečmi o morálce (např. Tomáš Halík). Může to být i nastrčený “bílý kůň”, který papouškuje plané řeči o morálce (např. Václav Havel)
 • Humanista: Jedinec, který se zastává problematických skupin obyvatel (v našich zeměpisných šířkách romové, muslimové apod.) Napomáhá lidskoprávním aktivistům v šikanování všech, kdo jednají v rozporu s jejich zájmy.
 • Hoax: Obvykle pravdivá zpráva, která je v rozporu se zájmy lidskoprávních aktivistů, neziskových organizací a jiných podobných subjektů a vyvolává pocit ohrožení jejich byznysu. 
 • Dezinformační médium: Sdělovací prostředek nebo subjekt, který publikuje pravdivé informace, které jsou v rozporu se zájmy lidskoprávních aktivistů, neziskových organizací  a jiných podobných subjektů a vyvolávají tím pocit ohrožení jejich byznysu.
 • Nezávislý novinář/autor: Jedinec, který ve sdělovacích prostředcích publikuje informace, které jsou v zájmu nadnárodních subjektů (např. Evropské unie).
 • Rasista, xenofob: Jedinec, který má zdravou nedůvěru vůči problematickým skupinám obyvatel (zde hlavně romům, muslimům apod.) a dává ji najevo. 
 • Islamofob: Podmnožina pojmu rasista a xenfob – zaměřený na islám a muslimy.
 • Nácek: Jedinec, který se otevřeně hlásí k příslušnosti k určité zemi a hájí její zájmy před zájmy nadnárodních subjektů.
 • Tupec, hlupák, ignorant: Jedinec se zdravým rozumem, odolný vůči prosazování zájmů lidskoprávních aktivistů, neziskových organizací a jiných podobných subjektů.

 

Autor: Tomáš Škvrna

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2019: *****

František Šmíd 600,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marie Švajdová 200,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 8 071,00 Kč
Vybráno 23.06%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 91 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,52 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.