slunickari
29.4.2018
Kategorie: Humor

Malý výkladový slovník sluníčkářské hatmatilky

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,52 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

TOMÁŠ ŠKVRNA

Nácek, xenofob, islamofob, morální autorita… Co tato a další slova, či fráze ze sluníčkářské hatmatilky? Toto se dozvíte v tomto malém výkladovém slovníku.

 • Multikulturalismus: Ideologie, která má za cíl z z různých skupin obyvatel udělat jednolité šedé stádo jejich vzájemným promícháním.
 • Gender: Doktrina, která má za cíl prosadit různé sexuální úchylky jako normu a vymýtit přirozenost ženského a mužského pohlaví.
 • Lidská práva: Zástupný název pro předmět jistého druhu obchodování s bílým masem, kdy jsou lidé, kteří náleží do “utiskovaných menšin” používáni jako prostředek pro získávání peněz z dotací a šikanu lidí a institucí, které jednají v rozporu s jejich zájmy a vyvolávají pocit ohrožení jejich byznysu.
 • Lidskoprávní aktivista: Obvykle psychický narušený jedinec (nejčastěji postižený paranoiou kverulans), který šikanuje okolí ve snaze vnutit mu své zájmy a byznys.
 • Nezisková organizace (neziskovka): Organizace, které svůj byznys staví na parazitování na lidech. Parazitování obvykle spočívá v používání lidí z “utiskovaných menšin” k získávání peněz z dotací, rozpočtů a darů. Např. Člověk v tísni, Romea atd.
 • Morální autorita: Obvykle psychopat, který parazituje na obdivu a vzhlížení psychicky oslabených lidí tím, že je krmí planými řečmi o morálce (např. Tomáš Halík). Může to být i nastrčený “bílý kůň”, který papouškuje plané řeči o morálce (např. Václav Havel)
 • Humanista: Jedinec, který se zastává problematických skupin obyvatel (v našich zeměpisných šířkách romové, muslimové apod.) Napomáhá lidskoprávním aktivistům v šikanování všech, kdo jednají v rozporu s jejich zájmy.
 • Hoax: Obvykle pravdivá zpráva, která je v rozporu se zájmy lidskoprávních aktivistů, neziskových organizací a jiných podobných subjektů a vyvolává pocit ohrožení jejich byznysu. 
 • Dezinformační médium: Sdělovací prostředek nebo subjekt, který publikuje pravdivé informace, které jsou v rozporu se zájmy lidskoprávních aktivistů, neziskových organizací  a jiných podobných subjektů a vyvolávají tím pocit ohrožení jejich byznysu.
 • Nezávislý novinář/autor: Jedinec, který ve sdělovacích prostředcích publikuje informace, které jsou v zájmu nadnárodních subjektů (např. Evropské unie).
 • Rasista, xenofob: Jedinec, který má zdravou nedůvěru vůči problematickým skupinám obyvatel (zde hlavně romům, muslimům apod.) a dává ji najevo. 
 • Islamofob: Podmnožina pojmu rasista a xenfob – zaměřený na islám a muslimy.
 • Nácek: Jedinec, který se otevřeně hlásí k příslušnosti k určité zemi a hájí její zájmy před zájmy nadnárodních subjektů.
 • Tupec, hlupák, ignorant: Jedinec se zdravým rozumem, odolný vůči prosazování zájmů lidskoprávních aktivistů, neziskových organizací a jiných podobných subjektů.

 

Autor: Tomáš Škvrna

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 076,08 Kč
Vybráno 23.07%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.