MALACOVA
19.7.2018
Kategorie: Politika

Maláčová – ministryně v souvislostech

Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

Sotva nám mediálně odstřelili „šibala” Krčála, ministra práce a sociálních věcí, už pro nás Socani  vylovili další jméno z klobouku. A je to síla. Tentokrát hodili na stůl skutečné eso místo „spodka”.  Šedivého a nepříliš výrazného politika, který se alespoň část života, v mládí, živil něčím normálním (1979 – 1986 jako technik ve Ždárských strojírnách) má nahradit mladá, plně  profesionální Evropanka Jana Maláčová.

 

O koho jde? Jana Maláčová vystudovala London School of Economics and Political Science (což je mimochodem “alma mater” jistého George Sorose) a Goetheho univerzitu ve Frankfurtu nad Mohanem. Z obou má titul magistr. Z té první v oboru politické ekonomie Evropy, z té druhé z politologie.

Zaměstnána byla od počátku jen a pouze v různých vysokých státních institucích.  Je zastánkyní užší integrace Evropské unie. V minulosti opakovaně kritizovala, že ČR stojí mimo „hlavní proud” EU. Svého času se připojila k žádosti o stažení tzv. Klausovy výjimky. To byl protokol o uplatňování výjimky Listiny základních práv EU, který si během schvalování Lisabonské smlouvy vymínil tehdejší prezident Václav Klaus.

Od roku 2014 je místopředsedkyní spolku Oranžový klub. Ten je blízký ČSSD a prosazuje tak zvané “spravedlivé” zastoupení žen ve veřejném životě a pokrokářskou agendu, jako takovou. Malá ochutnávka: “Podporujeme přijetí poslaneckého návrhu novely zákona o registrovaném partnerství,
která by umožnila osvojení dítěte registrovaným partnerem, nebiologickým rodičem
” tedy laicky adopce gayů, anebo “Naším cílem je dosáhnout nejprve úrovně zastoupení žen v parlamentech v Německu (36, 5 % žen ve Spolkovém sněmu) a posléze i úrovně skandinávských zemí (blížící se či přesahující 40 %)”, tedy, ve zkratce kvóty na ženy.

Není bez zajímavosti, že od roku 2016 je členkou správní rady Česko-německého fondu budoucnosti. Pod kterýmžto vznešeným názvem se skrývá spolek, poměrně dost  nakloněný páně Posseltovým “vyhnancům”.

Leccos pak může naznačit i její nejbližší okolí. Její manžel, současný státní tajemník pro evropské záležitosti při Úřadu vlády ČR Aleš Chmelař, je také absolventem London School of Economics and Political Science (ano, té Sorosovky), kde se poznali. Názorově je, jako ona, kovaným Evropanem. Euro -pokrokářskou agendu tlačí v Obecně prospěšné společnosti Fórum 50 %, kde je členem správní rady. I tato oganizace, stejně jako Oranžový klub jeho manželky,  si klade za cíl prosazovat “spravedlivé” zastoupení žen ve veřejném životě.  Členství v pražském (Bakalově) Aspen Institute Central Europe už je jen poslední třešničkou na dortě.

To jsme to dopracovali. Je tomu sotva něco přes půl roku, co národ ve volbách do Poslanecké sněmovny důrazně a velmi hlasitě odmítl dosavadní politiku ČSSD, representovanou tehdejším premierem Sobotkou. Politiku devótní vstřícnosti k Bruselu a bezpodmínečného podřízení cizáckým, našemu národu nepřátelským zájmům.  A výsledek?

Z partaje, kterou nastolicovaní občané poslali na střídačku, máme ve vládě 5 ministrů. Ano, samozřejmě, jedna sesle je zatím volná, ale stejně ji mají Socani. Místopředsedou vlády je člověk (přesvědčením, ne vystupováním) sobotkovější, než sám Sobotka. Hamáček, jemuž se pro vstřícnost k islámu už dlouho přezdívá Al Hamadíja. Na zahraničí se stále pokoušejí protlačit Pocheho, Hamadíjova soudruha z pražského Aspen Institute Central Europe. Založeného a financovaného jistým Bakalou. Z toho Aspenu, kde je členem i manžel naší nové ministryně práce a sociálních věcí…. A kruh se nám uzavírá.

Paní kandidátka ministerství zosobňuje vše, co normální, pracující člověk podvědomě, pudově nesnáší. Mladou, ambiciózní členku euroelity. Vrstvy, nebo chcete-li třídy kosmopolitů, kteří se volně přelévají “světem bez hranic” od velkých, nadnárodních společností k velkým, nadnárodním institucím a opačně. S občasným záskokem do nějaké místní vlády. Lidí, co jsou “doma” kdekoli, kde je dobré připojení k Webu.

Mládě novodobé šlechty, která si, stejně jako ta středověká, potrpí na své kódy, rituály, dvorní etiketu a kinderstube. Na to, co se má říkat, co podporovat, co je noblesní a co naopak faux pas. A která nás, bílé heterosexuální, pracující “poddané”, kteří co ten její luxus platí,  nesnáší stejně, jako my je. Rozdíl je ale v tom, že oni mají moc nám to osladit a zhusta jí využívají.

Takže abychom si to zopakovali. Socani, vstřícní k Bruselu a nadšení europokrokáři, mají ministra vnitra a zahraničí, a to v době trvající hrozby migrace. K tomu sociální věci, kde se dá tak hezky experimentovat s rodinou, zemědělství a pak kulturu, což může být výborný  trychtýř, k nalévání europropagandy občanstvu. K tomu má Babiš ve vládě nejméně 3 lidi, navázané přes Aspen na svého milovaného konkurenta Bakalu a přes něj na dům jistých Rotschildů. Posty ve vládě jsou obsazovány lidmi, kteří jsou zjevně loajální více k EU a nadnárodním organizacím, než k zájmům občanů ČR…

Divíte se, že čím dá větší část občanstva mluví o defenestraci? Protože tenhle prastarý, ale osvědčený způsob vyjádření lidové vůle má oproti volbám tu výhodu, že se  činovníci, kterým občané takto naznačili svou nedůvěru, se už zpravidla do úřadů a k moci nevracejí. 

Když volbami je zjevně odstavit nejde. 

 

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 393 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...