MALACOVA
19.7.2018
Kategorie: Politika

Maláčová – ministryně v souvislostech

Loading...
Sdílejte článek:

LUBOMÍR VYLÍČIL

Sotva nám mediálně odstřelili „šibala” Krčála, ministra práce a sociálních věcí, už pro nás Socani  vylovili další jméno z klobouku. A je to síla. Tentokrát hodili na stůl skutečné eso místo „spodka”.  Šedivého a nepříliš výrazného politika, který se alespoň část života, v mládí, živil něčím normálním (1979 – 1986 jako technik ve Ždárských strojírnách) má nahradit mladá, plně  profesionální Evropanka Jana Maláčová.

 

O koho jde? Jana Maláčová vystudovala London School of Economics and Political Science (což je mimochodem “alma mater” jistého George Sorose) a Goetheho univerzitu ve Frankfurtu nad Mohanem. Z obou má titul magistr. Z té první v oboru politické ekonomie Evropy, z té druhé z politologie.

Zaměstnána byla od počátku jen a pouze v různých vysokých státních institucích.  Je zastánkyní užší integrace Evropské unie. V minulosti opakovaně kritizovala, že ČR stojí mimo „hlavní proud” EU. Svého času se připojila k žádosti o stažení tzv. Klausovy výjimky. To byl protokol o uplatňování výjimky Listiny základních práv EU, který si během schvalování Lisabonské smlouvy vymínil tehdejší prezident Václav Klaus.

Od roku 2014 je místopředsedkyní spolku Oranžový klub. Ten je blízký ČSSD a prosazuje tak zvané “spravedlivé” zastoupení žen ve veřejném životě a pokrokářskou agendu, jako takovou. Malá ochutnávka: “Podporujeme přijetí poslaneckého návrhu novely zákona o registrovaném partnerství,
která by umožnila osvojení dítěte registrovaným partnerem, nebiologickým rodičem
” tedy laicky adopce gayů, anebo “Naším cílem je dosáhnout nejprve úrovně zastoupení žen v parlamentech v Německu (36, 5 % žen ve Spolkovém sněmu) a posléze i úrovně skandinávských zemí (blížící se či přesahující 40 %)”, tedy, ve zkratce kvóty na ženy.

Není bez zajímavosti, že od roku 2016 je členkou správní rady Česko-německého fondu budoucnosti. Pod kterýmžto vznešeným názvem se skrývá spolek, poměrně dost  nakloněný páně Posseltovým “vyhnancům”.

Leccos pak může naznačit i její nejbližší okolí. Její manžel, současný státní tajemník pro evropské záležitosti při Úřadu vlády ČR Aleš Chmelař, je také absolventem London School of Economics and Political Science (ano, té Sorosovky), kde se poznali. Názorově je, jako ona, kovaným Evropanem. Euro -pokrokářskou agendu tlačí v Obecně prospěšné společnosti Fórum 50 %, kde je členem správní rady. I tato oganizace, stejně jako Oranžový klub jeho manželky,  si klade za cíl prosazovat “spravedlivé” zastoupení žen ve veřejném životě.  Členství v pražském (Bakalově) Aspen Institute Central Europe už je jen poslední třešničkou na dortě.

To jsme to dopracovali. Je tomu sotva něco přes půl roku, co národ ve volbách do Poslanecké sněmovny důrazně a velmi hlasitě odmítl dosavadní politiku ČSSD, representovanou tehdejším premierem Sobotkou. Politiku devótní vstřícnosti k Bruselu a bezpodmínečného podřízení cizáckým, našemu národu nepřátelským zájmům.  A výsledek?

Z partaje, kterou nastolicovaní občané poslali na střídačku, máme ve vládě 5 ministrů. Ano, samozřejmě, jedna sesle je zatím volná, ale stejně ji mají Socani. Místopředsedou vlády je člověk (přesvědčením, ne vystupováním) sobotkovější, než sám Sobotka. Hamáček, jemuž se pro vstřícnost k islámu už dlouho přezdívá Al Hamadíja. Na zahraničí se stále pokoušejí protlačit Pocheho, Hamadíjova soudruha z pražského Aspen Institute Central Europe. Založeného a financovaného jistým Bakalou. Z toho Aspenu, kde je členem i manžel naší nové ministryně práce a sociálních věcí…. A kruh se nám uzavírá.

Paní kandidátka ministerství zosobňuje vše, co normální, pracující člověk podvědomě, pudově nesnáší. Mladou, ambiciózní členku euroelity. Vrstvy, nebo chcete-li třídy kosmopolitů, kteří se volně přelévají “světem bez hranic” od velkých, nadnárodních společností k velkým, nadnárodním institucím a opačně. S občasným záskokem do nějaké místní vlády. Lidí, co jsou “doma” kdekoli, kde je dobré připojení k Webu.

Mládě novodobé šlechty, která si, stejně jako ta středověká, potrpí na své kódy, rituály, dvorní etiketu a kinderstube. Na to, co se má říkat, co podporovat, co je noblesní a co naopak faux pas. A která nás, bílé heterosexuální, pracující “poddané”, kteří co ten její luxus platí,  nesnáší stejně, jako my je. Rozdíl je ale v tom, že oni mají moc nám to osladit a zhusta jí využívají.

Takže abychom si to zopakovali. Socani, vstřícní k Bruselu a nadšení europokrokáři, mají ministra vnitra a zahraničí, a to v době trvající hrozby migrace. K tomu sociální věci, kde se dá tak hezky experimentovat s rodinou, zemědělství a pak kulturu, což může být výborný  trychtýř, k nalévání europropagandy občanstvu. K tomu má Babiš ve vládě nejméně 3 lidi, navázané přes Aspen na svého milovaného konkurenta Bakalu a přes něj na dům jistých Rotschildů. Posty ve vládě jsou obsazovány lidmi, kteří jsou zjevně loajální více k EU a nadnárodním organizacím, než k zájmům občanů ČR…

Divíte se, že čím dá větší část občanstva mluví o defenestraci? Protože tenhle prastarý, ale osvědčený způsob vyjádření lidové vůle má oproti volbám tu výhodu, že se  činovníci, kterým občané takto naznačili svou nedůvěru, se už zpravidla do úřadů a k moci nevracejí. 

Když volbami je zjevně odstavit nejde. 

 

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč


Celkem za měsíc: 10 698,00 Kč
Vybráno 30.56%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 160 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
109 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.