malacova419
7.6.2020
Kategorie: Politika

Maláčová: ČSSD je obětí vlastního úspěchu

Sdílejte článek:

RŮŽENA CHRASTEKOVÁ

Ministryně práce a sociálních věcí, takto zvaná též Venezuela, anebo také AAA (Ambiciózní, Aktivní, Agresívní) z úpadkové strany Sociálně demokratické, opět zaperlila a způsobem sobě vlastním se pochválila.


Tahle nová krev české sociální demokracie, tihle trošku už odrostlejší svazáci, mezi které lze počítat i ministry Hamáčka a Petříčka, částečně přidávajícího se, vždy mezi vejci umícího tancovat, ministra kultury Zaorálka, vskutku musí vyvolávat mezi staršími i starými sociálními demokraty, ale i mezi jejich bývalými voliči přímo šílené pocity zmaru, trapnosti a mnohdy i velkého znechucení. Z toho, jak a kam se tato tradiční levicová strana posunula v čase, co za lidi jí vedou do jistějšího a jistějšího úpadku. Až se nabízí vysvětlení, že je to téměř záměr.

Ten do nebevolající diletantizmus v politice, sebestřednost a asertivita, překračující hranici do agresivity, jasný a zřejmý příklon ke stranám současné opozice, ale i zemi, státu škodící bruselovlezlizmus, nelze přehlédnout a vidí ho i běžný občan, o politiku se zajímající jenom povrchně, mnohdy jejich bývalý volič.

Z České strany sociálně demokratické se stal takový prapodivný hybrid, který už s idei a zaměřením původních sociálních demokratů, má pramálo společného. Je to vidět i na tom, jak se někteří z těch ve vedení vymezují vůči prezidentovi republiky, kterému se povedlo v nedávné minulosti perfektně právě tu sociální demokracii resistutovat, oživit a dovést ji vítězně do té Strakovky hlavním vchodem a na čele peletonu.

Sociální demokraté se mimo jiné pilně učí od Lidovců a mladších PUS – Pirátů, především ti malinko v pozadí, ale držící a tahající za provázky, oznamovat, bonzovat, udávat vlastní zemi, stát a vládu, které jsou paradoxně součástí, na Ústřední výbor EU v Bruseli. Šedá eminence sociální demokracie, nechvalné známý schcibýtministrem Poche, Petříčkovodič, především. Inu, koaliční partner k pohledání, s takovým aby jeden byl ve střehu neustále a spal s pistolí pod polštářem skoro.

Také se, což je nanejvýš zrůdné, nechutné a podlé, zúčastňují, alespoň někteří ze širšího i užšího vedení, akcí různých protistátních a protivládních spolků, demonstrací za odstoupení vlády. Té vlády, které jsou součástí, koaličním partnerem. To střízlivého nenapadne, chce se říct. Zrovna tak, jako přívětivé, chápající a shovívavé jednání sociálně demokratického ministra vnitra k silně protivládnímu spolku profesionálních a destrukčních demonstrantů, milionchvilkařů.

Těžko říct, co se maximálně sebestředné, uřvané jak hokyně, Maláčové, honilo hlavou, když pronesla to “moudro”, že ČSSD je obětí vlastního úspěchu . Snad měla, jakože ho má pořád, ten směšně tragický pocit, že ona je ta úspěšná, nejúspěšnější, nejlepší v historii, ministryně práce a sociálních věcí. Asi určitě.

Naprosto, zoufale kontraproduktivní a pro nás fatálně škodlivé “rozhašení” vztahů s Ruskou federací, především které se odrazí určitě ve vzájemných obchodních vztazích, mají ve finále taktéž na svědomí sociálně demokratičtí ministři zahraničí a vnitra. Zostudili a vystavili nás jako stát, zemi, nepěknému výsměchu a pohrdání v poslední kauze Ricin. Pohrdáním za to, jak neuvěřitelně amatérsky, diletantsky si vedla (vede stále a pořád) naše Bezpečnostní informační služba v gesci ministra vnitra Hamáčka a pod vedením věčného čekatele na generálské výložky Koudelku. Vždyť se nám musí chechtat i náčelníci Afrických kmenů …

A tak nám, těmito všemi “úspěchy” charakteristická už, ČSSD padá na politické dno, někteří její bossové se tam přesouvají z toho svého morálního, po zásluze. A jájistka Maláčová tomu nezabrání, i kdyby se hlasivky vykřičela tvrzením, že jsou úspěšní, že černá je bílá.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 065 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)