malacova168
19.10.2020
Kategorie: Politika

Maláčová: Babiš je debil!

Sdílejte článek:

COM

„To je bordel, co ten Babiš udělal. A teďkon to všichni musíme slíznout,“ pustila se ministryně Maláčová do svého vládního šéfa. „To je debil, pardon, s prominutím,“ dodala.

Tolik závěr reportáže 168 hodin na ČT1. Výrok ministryně, přezdívané Venezuela, která se mimochodem na tom bordelu velmi aktivně podílí svými šílenými socialistickými nápady, vzbudil na sociálních sítích velkou vlnu ohlasů. Nejčastější byl, že to má Maláčová spočítané.

Několik dalších komentářů ke kauze:

  • Házím do placu otázku, na kterou si neumím odpovědět. Upozorňuji, že se Maláčové nezastávám, to bych musel být blázen, ale: Je puštění podobného záběru natočeného po oficiálním vstupu hodné ČT? Ať je na místě “Venezuely” kdokoliv jiny…
  • Tipuji, že pondělní MF dnes bude mít titulek, že Maláčová už nechce být ministryně…
  • Nikdo ČSSD nenutil s Andrejem jít do vlády. A v létě paní Venezuela sama rozhazovala prachy důchodcům místo toho aby připravovala sociální systém na druhou vlnu. Sama se chovala stejně jako zbytek vlády a teď se to snaží shodit na Bureše. Přitom je součástí problému.
  • Jsou si kvit. Babiš o ní nesmýšlí určitě lépe… Není nad ten pocit, když občan vidí, jak vláda táhne za jeden provaz.
  • Jsem poslední ,kdo by se Babiše zastával ,ale ta afektovaná Mařena si neuvědomuje ,že je součástí toho Babišova vládního gangu ,máslo ji po hlavě teče a že doposud,když si Babiš upšouknul ona jenom řekla “Ham”?
  • A už se mezi sebou perou! I když počkat, neměl by někdo soudružce ministryni připomenout, že sedí ve vládě a je s celou ČSSD za ten bordel spoluzodpovědná ..
  • Marně hledám slova, abych se slušně vyjádřil o působení paní Maláčové v její ministerské funkci, natož o jejich pubertálních výronech do kamer oblíbeného protivládního pořadu ČT. Za takovéto skutky by se normálně z vlády vyhazovalo. Jenomže to by to nesměla být vláda koaliční. Takže zatím to jenom ukazuje na to, jak “kvalitní” a týmově vycvičené je vedení socdem. Manželem této neudržitelné svazačky je uvážlivý diplomat pan Chmelař. Moc nechápu, jak se mu mohlo stát, že mu do postele vlétlo tohle ctižadostivé obtloustlé stvoření. Na nervní a arogantní paní Maláčovou si stěžovali zástupci seniorů, když ještě byla vedoucí jednoho z odborů ministerstva. Nedivím se, že má premiéra za debila, když on od ní už pěknou řádku měsíců požaduje, aby se konečně začala zabývat redukcí všech možných sociálních podpor, které odsávají peníze ze státního rozpočtu a velmi často směřují k nejrůznějším nemakačenkům. Ovšem do toho se jí ani náhodou nechce, protože tuší, že by musela říznout do živého. Pokud by ta dáma měla něco jako vychování a selský rozum, tak by se buď velmi rychle veřejně premiérovi omluvila, nebo by okamžitě odstoupila, aby už ve vládě nedělala ostudu. No jo, ale co můžete čekat od takového neříditelného elementu. Na tu je krátký i Hamáček. Ostatně, vždyť skoro celé vedení socdem je složeno z takovýchto protivládních expertů. Do voleb to bude zase lunapark. Moc děkujeme té neurotické krasavici. Snad tušíte, jak moc se držím zpátky, abych nemusel napsat naplno co si o ní opravdu myslím.

 Mezi Maláčovou a Babišem panuje napětí dlouhodobě. Premiér ministryni práce zkritizoval například v květnovém rozhovoru pro Právo, v němž uvedl, že se Maláčová během jarní fáze koronavirové krize chovala nekolegiálně. Naposledy se Babiš s Maláčovou neshodl například na ošetřovném či na zmrazení platů politiků.

Jedním z prvních politiků, kteří na výrok Maláčové reagovali, byl šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek. „Přemýšlím, jak pojmenovat ministry, kteří jsou ochotni být ve vládě člověka, o kterém chovají toto přesvědčení,” napsal na Twitter.
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 221,00 Kč
Vybráno 54.93%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 570 times, 7 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (25 votes, average: 4,80 out of 5)
Loading...
politicon.cz
51 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.