STRAKOVKAMALA
11.7.2018
Kategorie: Společnost

Malá Xena a myšlenková centrifuga

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,22 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED HOOK

Předvčerejší odpoledne a podvečer byly fakt výživný. Aspoň my od Hooka jsme se bavili moc.
Paní bývalá ministryně spravedlnosti Malá bojovala coby baculatá slovanská Xena. Bohužel, i když se neustále, jako paličatá Lasie vracela k argumentu, že před lety se za opisování chválilo, prohrála. 
A odstoupila.

 
Slovenský premiér České republiky pan Babiš následně ocenil, že statečně odolávala kampani nepřátelských rozvědek, prohlásil, že její práce o hentých bobcích Boba a Bobka je originální včetně jedenácti opsaných stran, vyzdvihl, že ve funkci vydržela třináct dní, i když každý, včetně jeho, hádal, že dá max týden a pak řekl, že než se najde podobně vymazlený model, povede Ministerstvo spravedlnosti on.

Že sice ví, že je trestně stíhaný za podvod s dotacema, ale zoufalá doba si žádá zoufalé činy a on je zoufalý moc, jelikož se mu Klub nedomrlých podivínů, který konečně sestavil, začíná rozpadat ještě dřív, než stih něco posrat, takže on sám vypadá jako totálně neschopný jantar.

Pak se zřejmě probudil pan Prchal, protože pan Babiš otočil, že Spravedlnost nepovede.

Pak pan Prchal opět usnul, načež pan Babiš dodal, že nechce poslouchat blbý kecy o tom, že Spravedlnost povede model s jednou nohou v kriminále.

My od Hooka tomuhle rozumíme. A taky víme, že jen naprostej blbec nemění své názory, byť by byly zásadní. A že čím je člověk chytřejší, tím častěji své názory mění, a proto třeba pan Babiš mění názory několikrát za den, protože je chytrý jako rodný kamzík.

A náš pan prezident Zeman je ještě chytřejší, protože ten mění své názory takovým fofrem, že nezaujatý pozorovatel má pocit, že se dívá na myšlenkovou centrifugu, která jede na plnej knedlik.

A pan mluvčí Ovčáček řekl, že pan prezident se ke všemu vyjádří, až si to prostuduje. Celá situace prý pana prezidenta překvapila. Docela dost. Zhruba stejně, jako když mu na rybníku Máčedlo začala ucházet komora z jednokomorového nafukovacího člunu Shark z Bauhausu.

Tvl. 

A v tomhle si tu matko žijem.

Bych nikdy neřekl, že dva týpci – myslím teď pana Babiše a pana Zemana – dokážou z celkem fungující země udělat Imaginárium doktora Parnasse. 

Jeden už neví, co je halucinace a co realita. Co groteska a co smutná groteska. Všechno se tváří halucinogenně. Země ja na tripu, Zmatlaná na sračky. Vykloubená. Uslzená. Vyoraná jak Mykimyška.

Netuším, co s tím. 

Srát na to…

Tak.

Tačvúd s Gekonem se mě ráno ptali, jestli si taky koupíme nafukovací člun. Jsem jim řekl, že určitě. Že pošlu mejla na Hrad, jestli by mi neprozradili, kdy budou v Bauhausu slevy. 

Dnes bude pod mrakem. Což je mi celkem jedno.

To je zatím vše.

Autor: Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 5 369,00 Kč
Vybráno 15.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
8 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.