7.7.2013
Kategorie: Politika

Makej, plať, mlč a nedemonstruj proti cikánům!

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 07/07/2013

Stovky policejních těžkooděnců nám v sobotu v Českých Budějovicích opět ukázaly, kterak si náš stát představuje budování spořádané, multikulturní a sociálně spravedlivé společnosti. Za řízené palby veřejnoprávních i reklamnězávislých mediálních kanónů na nepovolené shromáždění nacistických radikálů, kteří se pak povětšinou demaskovali jako policejní provokatéři v civilu, se poněkud ztratila hlavní myšlenka seskupených, velmi rozčilených demonstrantů. Totiž, že nechtějí dále být jen věčně okrádanými, napadanými a “ojebávanými gádži”, kteří paradoxně, ačkoliv si z krvelačných daní platí sociální smír i ochranu před násilím, dostanou za projevení právě tohoto názoru pendrekem.

 

Náhled na lidská práva v eurosocialistickém pojetí je opravdu daleko za čarou racionálního uvažování. Na jedné straně tu stojí stále se zmenšující část tradiční produktivní populace, která byla politicko-mafiánskou oligarchií vyčleněna k plnění koryt. Má za úkol pracovat od rána do večera, často na hranici absolutního vyčerpání, platit daně a přežívat, tedy alespoň z hlediska vyspělé civilizace, na pokraji bídy. V praxi to znamená nekonečný kolotoč plateb, složenek či odvodů, který neumožňuje klidný, spokojený život bez každodenního stresu jestli opravdu stačí všechny nároky státu, energetických společností, bank či byrokratické mašinérie zaplatit.

 

Je zcela evidentní, že lidí, kteří ačkoliv poctivě a usilovně pracují a přesto se jim jaksi nedaří být ve finanční pohodě přibývá geometrickou řadou. Mediální propaganda to pak komentuje jako propad maloobchodu, prázdné dovolenkové dálnice, krizi spotřeby, blbou náladu či bůhvíjak ještě. Podstata problému je však jako vždy velmi prostá. Lidé mají strach z budoucnosti a pokud mohou, tak šetří na horší časy, popřípadě už prostě nemají jak ze svých příjmů pokrýt i základní životní výdaje. Obojí je pro další vývoj společnosti špatně. Pokud má základní kámen prosperující společnosti, tedy střední třída tvořící hodnoty, strach a nemá dostatek peněz na utrácení, krize nezmizí a naopak bude eskalovat.

 

Je to důsledek politiky sociálního státu pod praporem EU. Je to důsledek socialistického pojetí demokracie, která stvořila elektorátní většinu vychytralých parazitů, oklešťující onu produktivní střední třídu a její práva i svobody. Na vrchní straně lisu jsou partajní zkorumpované bílé límečky a jejich šedé eminence, vydávající se za podnikatele sloužící státu, na staně spodní pak systémem nakoupení voliči, kteří s pomocí státem placených “ochránců práv menšin či sociálně vyloučených” dokáží prožít celý život bez setkání s pracovním procesem za peníze sociální záchranné sítě, které často převyšují výdělek každodenně pracujícího jedince. Společně tak vytvářejí na hodnoty tvořící část populace takový tlak, že ta se pomalu, vyždímaná na dřeň, hroutí.

 

Což je viditelné a také se to začíná čím dál více veřejně projevovat. Lidé jsou naštvaní a velmi citliví na další lití splašků na hlavy. V současné době si začínají svoji frustraci vylévat na té spodní straně lisu. Nechtějí už dále tolerovat sociální příživníky, kteří je obohacují tak maximálně nadávkami, čórkami či férovkou deset na jednoho, popřípadě dokonce na těhotnou ženu. Nechtějí tolerovat celodenní výsměšnou zahálku s lahvemi alkoholu, hlučně se veselící do pozdních nočních hodin, pokřikující na ně cestou z práce: “Co čumíš, pičo, móre?!” O hodně víc pak nechtějí odevzdávat státu peníze na toto svoje ponížení.

 

 

A jak na celou situaci reaguje vrchní strana lisu? Z arogantního pohledu své moci, dané jim zákonnou džunglí, z panického strachu o životodárná korupční koryta, při naprosté ztrátě soudnosti a smyslu pro realitu, pošle na svoje živitele policejní komanda s obušky a vodními děly.

 

Mám tedy jedno velké přání a sen do budoucnosti. Ať si ti lidé, zmlácení čí promočení, dokonale uvědomí co je příčinou tohoto stavu. Kdo nastavil taková pravidla soužití ve společnosti a komu to primárně prospívá. Ať si uvědomí, že i cikáni na sídlišti Máj jen dokonale dokáží využít a zneužít možností našeho sociáldemokratického systému. Že jediné řešení jak se zbavit parazita je, zamezit mu přístup k živinám. Dokud nezvolíme do zákonodárného sboru někoho, kdo radikálně sníží daně a státní výdaje, byrokracii či míru přerozdělování, která stejně jen plodí korupci, někoho, kdo přizná, že jsme se jen posunuli o jeden stupeň od bolševického socialismu ke klientelistickému socialismu s eurotváří, můžeme se udemonstrovat do bezvědomí a nic se nezmění.

 

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 176 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,91 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.