refugee-germany-welcome-740x490
8.2.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Majitelka německé agentury na pomoc migrantům přiznala, že se zmýlila a chce se přestěhovat do Polska

Sdílejte článek:

IW

Rebecca Sommerová v rozhovoru pro polský týdeník prohlásila, že pro Německo je již v této otázce příliš pozdě. Dobrovolnice spolupracující s uprchlíky a svého času přívženkyně rozhodnutí německé kancléřky Angely Merkelové otevřít hranice Německa více než milionu převážně muslimských migrantů, připouští, že se zmýlila, a proto se rozhodla emigrovat do Polska. Pro Německo je podle jejího názoru nyní příliš pozdě.

schneiderPo tom, jak Rebecca Sommerová založila v roce 2012 agenturu na pomoc migrantům, s radostí přivítala příliv uprchlíků, kteří do Německa začali přicházet v druhé polovině roku 2015.

“V té době jsem chtěla pomoci všem a skutečně jsem věřila, že všichni tito lidé utekli z pekla a byli ve stavu naprosté nouze, “řekla Sommerová pro polský týdeník Do Rzecz.

S dalšími 300 dobrovolníky začala Sommerová poskytovat novým přistěhovalcům kurzy německého jazyka s cílem pomoci jim integrovat se do společnosti.

S nadějí, že “jejich středověký pohled se časem změní”, však brzy došla k tomu, že “muslimští uprchlíci vyrůstali s hodnotami, které jsou zcela odlišné”. Sommerová poznamenala, že tito lidé byli od dětství indoktrinovaní islámem včetně vymývání mozků. Poukázala také na jejich odmítání jiných hodnot a pohrdání “nevěřícími”.

To nakonec vedlo i další dobrovolníky, aby s touto prací skončili. Především po tom, co ji začali označovat vulgárními slovy.

Dobrovolnice nyní přiznává omyl a dodává, že muslimská migrace představuje existenciální hrozbu pro německý způsob života. Tento problém se podle jejího názoru ještě zhorší procesem slučování rodin, když migranti budou moci pozvat své příbuzné bydlet do Německa.

Odpor Polska a Maďarska v uprchlické otázce může podle jejího názoru způsobit, že do těchto zemí by mohli přijít bydlet více Francouzi a Němci. V této souvislosti obě země označila za možné ostrovy stability v Evropě.

Zdroj: infowars.com 

Poznámka redakce 18.2.2018: Rebecca Sommerová tuto zprávu dementuje. V časopise Sputnik sděluje, že se do Polska stehovat nebude, nemá strach a bude nadále pracovat v Německu jako pomocnice migrantů.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 22 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
57 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.