Russian_embassy_Prague_2355HRIB
29.4.2020
Kategorie: Společnost

Mají v gatích?

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Nejdřív jedna aktualitka… parlament prodloužil nouzový stav do 17. května. Nechci dělat chytrého, ale že prodloužení projde, to bylo jasné už od rozsudku soudce Výborného, který jsem již komentoval. Kecat, to opozici jde, ale pochybuju, že by si někdo z nich vzal na triko, že by se epidemie vrátila. Předem se dalo odhadnout, že budou exhibovat, kecat, nakrucovat se před kamerami, aby měl zítra Šafr o čem psát, ale nakonec to prodlouží. Kecat jo, odpovědnost ne. 

Andrejko může být spokojený. Má několikanásobné alibi, kdyby se to s koroňákem zvrtlo a pokud se to nezvrtne, bude to on, kdo na plnou hubu řekne do kamer, že další prodloužení už není nutné. Pak už zaklepe na dveře ta ekonomická recese a bude to úplně stejné. Rejpat budou, ale žádný strach, že by si to chtěli s Andrejkem vyměnit. 

A teď už k tématu: 

Tak jsme si poslechli zaručenou a stoprocentní zprávu od “kvalitní novinařiny” v Respektu, že do naší zemičky přiletěl ruský agnet vybavený jedem a diplomatickým pasem a proto dostali  Kolář a Hřib policejní ochranu. Kolář to řekl v televizi Prima.

Já osobně se jen divím, že policejní ochranu nedostal i náš známý Řeporyjec Novotný, protože na toho je Putin také naštvaný z dosti podobných důvodů jako na Koláře a Hřiba. I když od včerejška se mluví o tom, že i on má stažené půlky a Džejmse Bonda za zadkem. Ale dost srandy… 

Co myslíte? Má Kolář i Hřib naděláno v gatích? Z Ruska přiletěl diplomat a to vždy nejvíc pravdomluvné a Havlem prostoupené médium investigativně zjistilo, že jde o tajného agenta vybaveného ricinem. Otrava ricinem navíc je pěkně hnusná. Odcházejí játra a ledviny, smrt si dává načas, hodně to bolí a i když se podá protijed, takřka vždycky zůstanou nějaké trvalé následky. 

Pravdomluvná média vědí také o otravě agenta Skřípala ještě lepším jedem. To také zosnovaly najisto ruské tajné služby. Všechny námitky byly dávno vyvráceny a odmítnuty jako fake news. To samé Litviněnko. Další akce bývalých/současných agentů KGB. Česká televize to říkala, Scallop to také říkal, Čulík to říkal, Kartouz to dokonce vyučuje. 

Co když si Putin večer přihnul stakan vodky, bouchl do mahagonového stolu  a řekl, že nějaký Kolář a Hřib ho srát nebudou a vydal příslušný rozkaz? Takhle to přece Putin vždycky dělá. Nepohodlní lidé mizí, novináři se ztrácejí, opoziční politici končí s kulkou v hlavě, proč by nemohlo dojít i na pražského starostu? 

Mají Kolář s Hřibem nahnáno? 

A nebo vědí to, co si myslíme my? – Že orel mouchy neloví, Putinovi je nějaký štěkající ratlík ukradený a dělá opravdu velkou světovou politiku na té nejvyšší úrovni a Koněvova socha má v pořádníku priorit číslo 658392. Že mohou být úplně v klidu a jen teď kalí vodu, aby z toho ještě něco vytřískali. Koneckonců Praha je plná idiotů, kteří jim to za jejich hrdinný odboj proti Putinovi zase hodí. 

Ale… co když vědí to, z čeho vidíme jen malé střípky – že Skřípal byl obětovaný pěšák protiruské intriky z úplně jiného tábora? Že si hráli na hrdiny, protože dobře věděli, že Putin je má na háku, ale teď jim dochází, že by mohli být obětováni svými kamarády, aby se vysoká hra dohrála až do konce a že by teď svaté věci protiruského boje nejlépe posloužila jejich mimořádně hnusná a bolestivá smrt? 

On totiž Putin, kdyby se jich fakt chtěl zbavit, tak se nikdo nedozví o žádném agentovi. Zřejmě sem jen doputuje dobře zašifrovaný rozkaz a pak nastoupí nějaký zaplacený ukrajinec na drogách, který dostane zakázku od jiného ukrajince, který bude také zaúkolován jiným ukrajincem, aby nakonec prostě do Koláře píchli kudlu…  Nebo dojde k nehodě jako s Dubčekem. Nebo to bude nešťastná náhoda. Nebo je nechají žít, ale do konce života jim budou rozvíjet paranoiu. 

Ale takový mrtvý starosta zavražděný za bílého dne pěkně na očích, aby se na to dobře koukalo, aby kamery nebyly daleko… Aby se na místě činu našel ruský pas a další jasné stopy vedoucí přímo až do Kremlu,  to by by možná s českým veřejným míněním fakt mohlo zahejbat. To by mohlo spustit nějaké ty protiruské postoje a o protiruské postoje jde především že? A pro svatou věc amerických, německých, iluminátských, římskoklubních, bruselských (nehodící se škrtněte) elit není žádná cizí oběť dost velká, obzvlášť když jde o nějakého slovanského Untermenše z východu, který navíc vždycky poklonkoval a tak není důvod si ho vážit ani ho litovat. 

Svým způsobem to mají Kolář s Hřibem pěkně blbý… Chrání je česká policie, která je ve zkorumpovaných rukou různých mafií, politiků, kremelských zaprodanců a podobně, takže až dojde na ten útok KGB, ochranka se zrovna bude dívat jinam. Pokud Putin vydal rozkaz, tak se to kágébákům dřív nebo později podaří a naše slavná BISka tomu nezabrání, naopak se bude držet co nejdál.  V Praze jim možná fandí, ale krk pro ně nikdo nenasadí. Mimopražský venkov jim nějakou výchovnou lekci skoro přeje. Pokud se Putin rozhodl je zabít, má na to neomezené množství času i možností a tajné služby mají takovou sloní paměť, že ta Zemanova je proti tomu čajíček. Navíc prezident i premiér jsou přece ruští agenti, takže to má Kreml v podstatě sichr. Zeman přece podle staré Kuberové tak tlačil na bývalého předsedu senátu, že z toho dostal infarkt. A to tvrdil, že má Kuberu rád. Co by asi udělal Řeporyjcovi, kterého rád nemá…  

Výbušný či otravný konec kariéry by posloužil i mnoha nejmenovaným protiruským narativům. Soudě podle Skřípala, si protiruští bojovníci neberou servítky a využijí každé příležitosti. Když byl Štětina ochoten vidět v Kyjevě Berkuty z hotelu na první pohled a ve jménu boje proti Rusku byl ochoten začít válku, co je proti tomu nějaký Hřib? 

Ani bych se nedivil, kdyby ti dva brzy vypadali zdrchaněji než Boris Johnson po koronaviru.  

A pokud bych mohl poprositi báťušku Putina … kdyby byl tak laskav a oba jmenované pány ráčil ponechati naživu.  Kolář ukrytý na neznámém místě, to je pro naší zemi ta úplně nejlepší varianta. Kdyb ho FSB poslala do věčných lovišť, přijde na jeho místo jiný debil, který bude zase dělat hrdinu, bude pořád v televizi a chrlit moudra o Rusku… To se pak nedá vydržet. Ať jsou jmenovaní pánové pěkně někde zalezlí a mají vítr z každého zaklepání na dveře. Mají možnost se zamyslet, jestli jim to stálo za to. 

A propo… mladý Kolář je navedený od tatíka, ten zatím ochranku nemá… raději mu ji rychle dejte. 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 17 966,00 Kč
Vybráno 51.33%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 175 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 3,56 out of 5)
Loading...
109 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)