novv
8.6.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Mainstreamová média zlehčují teroristické útoky: Nic se neděje. Kvůli rakovině, infarktu či dopravním nehodám umírá mnohem více lidí

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

SAMUEL GDOVIN

Liberální mainstreamová média jsou známá svou obhajobou imigrantů či dokonce zlehčování teroristických útoků. Nejnověji tvrdí, že teroristických útoků se není třeba obávat, protože na rakovinu, infarkt, nebo kvůli neúmyslným dopravním nehodám umírá mnohem více lidí než kvůli teroristickým útokům.

Portál Politico přišel s opravdu “obdivuhodným” článkem. Lidé se nemají obávat terorismu, neboť počet jeho obětí je zcela mizivý v porovnání s jinými příčinami lidských úmrtí. 

“Teroristické útoky jsou navrženy tak, aby vnesly strach a celá města podléhala virtuálnímu obléhání. V Evropě se zdá, že tato strategie funguje. Vlády reagují na sérii teroristických útoků citlivě a vynaložili miliardy eur na vytváření obrany kontinentu. Budovy jsou odolné proti výbuchu, na přeplněné pěší promenády byly postaveny barikády. Už není neobvyklé vidět vojáky, kteří hlídkují v centru města, “píše v úvodu server Politico.

Autor článku sice přiznává, že hrozba je reálná a můžeme počítat s dalšími teroristickými útoky, no “je však důležité mít na paměti, že riziko smrti v důsledku teroristického útoku je v Evropě mnohem nižší než kdekoliv jinde na planetě.”

V článku se dále píše, že teroristické útoky jsou páchány s cílem vyvolat paniku u lidí a zastavit “život”. A to se teroristům údajně do určité míry daří.

Portál Politico proto porovnal podíl obětí, které zemřely při teroristickém útoku, s nehodami při sportu, s vedry, dopravními nehodami, sebevraždami, se srdečními chorobami, respiračními onemocněními či rakovinou.

Podle zveřejněné statistiky nejvíce lidí umírá na rakovinu – 265 úmrtí na 100 000 obyvatel, na druhém místě v počtu 132 úmrtí jsou kardiovaskulární onemocnění, následují respirační onemocnění, sebevraždy, dopravní nehody, smrt z tepla, sportovní nehody, smrt na přechodu pro chodce, vraždy a až na předposledním místě s 0,027 úmrtími na 100 tisíc obyvatel se umístili teroristické útoky. Zcela nejméně úmrtí je v důsledku zasažení blesku, a to v 0,005 případech na 100 tisíc obyvatel.

Jsou však takové statistiky relevantní? Porovnávat přirozenou smrt či nehody s úmyslnými teroristickými útoky a tedy zlehčovat tyto otřesné činy islámských fanatiků je minimálně neadekvátní. Mainstreamová média takovým zlehčování chtějí zřejmě ospravedlnit své vítání imigrantů a nadále propagovat multikulturní společnost, která selhává.

ZDROJ: Samuel Gdovin

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč

Celkem za měsíc: 4 611,11 Kč
Vybráno 13.17%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
71 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.