svetspolglobal
11.1.2022
Kategorie: Politika

Mafii dochází dech?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝPodezřelé ticho v médiích týkající se dění v USA je přebíjeno pracovní karanténou u nás, informacemi o termínech zavádění povinného očkování v Rakousku, Německu, Itálii, také odvážným a statečný bojem Djokoviče s australskou mašinérií o návrat k tomu, aby zdraví mladí lidé mohli sportovat bez podmínek. Vynechme komentáře Strýcové a Navrátilové vyjadřující nucené nepochopení toho, proč se Srb Novak vzepřel, též Nadalovo prohlášení odsuzující světovou jedničku, jehož autor se společně s Federerem fotili s Gatesem a patří k jeho fanouškům. O množících se úmrtích a zdravotních komplikacích u špičkových naočkovaných sportovců jsme se už zmiňovali a je s podivem, že jejich smutný konec s kolegy moc nepohnul. Naopak se Djokoviče odsuzující sportovci stávají dalšími populárními tvářemi covidové propagandy.

Vraťme se do USA. Spojené státy patřily dlouhou dobu k čelním zemím prosazujícím vakcinaci. Život v zemi byl řízen falšovanými čísly stejně jako všude jinde, jen s větším fanatismem. Na nějaký čas se přestalo létat přes moře, vnitřní provoz byl omezen. Nesportovalo se. Jenže postupně se začaly objevovat zprávy o mnoha podivnostech. Zvýšila se například úmrtnost pilotů, část vojáků místo podstoupení očkování odešla do civilu. Bouří se občané, stát Florida se odmítl podřídit federálním opatřením a lidé tam žijící se vrátili k normálnímu životu. Postupně se začaly plnit ochozy stadiónů při sportovních utkáních. Nedávno bylo rozhodnuto, že budou urychleně zveřejněny dokumenty týkající se Pfizeru a jeho vakcín, které by při původním tempu zůstaly utajeny desítky let. Nově došlo k dalším podstatnému zlomu, když byla ve 34 státech z celkového počtu 50 zrušena proticovidová opatření včetně digitálních zelených pasů, roušek a respirátorů. PCR test byl vyhodnocen jako nevyhovující pro stavení pozitivity na covid.. Je otázkou času, kdy dojde k soudům spojeným s vakcínovou genocidou. Ostatně na tom se nějakou dobu pracuje.

Mezi tím v Evropě tlačí vlády na pilu, lidé se shromažďují v ulicích a projevují nesouhlas. Destrukce Evropy je však mnohem širší. Migrace, Green Deal, inflace, zdražování základních potřeb a naprosto zcestné a vše devastující plány svědčí o tom, že záměr zničit náš současný kontinent jen tak skončit nemá. Chování evropských politiků je na první pohled velmi frustrující, ale když si uvědomíme, že je velmi pravděpodobnou jistá nadvláda nad nimi, která je v rukou těch nejbohatších a nejmocnějších Američanů, možná si mnohé dokážeme pospojovat. Ostatně jde o ty samé lidi, kteří stojí za Majdanem na Ukrajině, snahou rozbít Bělorusko, současnými události v Kazachstánu. Američané měli vždy tendenci rozvrtat vše, co rozvrtat šlo. A daří se jim to skvěle. Kam nemohou vojáci, pronikne kinematografie. Její moc a síla podílející se na velmi zdobném obrazu Spojených států jsou obrovské. Jestliže Kalifornie je takovým socialismem v nitru USA, pak činnost Hollywoodu připomíná velmi zdokonalenou propagandu, kterou se prezentovalo hitlerovské Německo za války. Ne každý v něm má tu samou odvahu, jako autoři Hunger Games (tento týden bude uveden 1.díl z trilogie na Nově a stojí za to sérii sledovat a vnímat), či Mel Gibson, který natočil film o zákulisí americké politiky i tvrdého byznysu a je za to na něj pořádán hon.

Takže problém netkví pouze v eurounijních neomarxistických politicích, ale zásadní je, kdo je vodí. Jak jinak si vysvětlit nemožnost získat od Evropské komise originály smluv na dodávky vakcín s farmaceutickými giganty, než jako reálný záměr. Ti, kdo začernili text, by si za normálních okolností uvědomovali blízké potíže se soudy a následné přemístění do vězení. Mají však jistě určité záruky, že jsou beztrestní, což jim umožňuje páchat zvěrstva v podobě otevřených migračních vrat, vakcinace obyvatelstva, zavírání elektráren a likvidace automobilek. Sami jsou velmi dobře placeni, čtěme korumpováni. Lze se podívat na fotky Federera a Nadala s Gatesem, Leyenové s manželem pracujícím ve farmaceutickém byznysu, řady politiků společně se Sorosem, návštěvníky, hosty a účastníky Světového ekonomického fóra v čele s škodnou Schwabem, abychom pochopili, odkud vítr vane. Dále tu jsou tvořeny spolky mající dávat pocit výjimečnosti, jejichž členové mají připomínat tajemné zednářské lože (například Aspen Institut). A nakonec politické neziskovky, v jejichž čele jsou různí trafikanti typu Jandy či Pánka.

I přesto však této mafii dochází dech. Neustálá snaha nalézt další variantu viru, samozřejmě tu horší a nebezpečnější, je denně vnímatelná a média si nenechají ujít jedinou příležitost, jak ji vytáhnout na svět. Člověk vnímající reálnou situaci už nemůže být vážný a musí se smát.. Angažování lumpů s titulem (Chlíbek, Kubek, Maďar a plno dalších) je jen ukázkou přehnaného sebevědomí a neschopnosti, protože většinou jde o ,,odborníky“ mající ke skutečné virologii vcelku vzdálený vztah, je li tam aspoň nějaký. Pokud se prokáže informace z USA o zrušení opatření ve většině států jako definitivní, bude třeba se zamyslet nad tím, jak dlouho si tu ještě necháme diktovat vše, co nás omezuje, aniž by se dělo něco nebezpečného. Těch svědectví o falšování skutečnosti z nemocnic, laboratoří a statistických úřadů je už příliš. Stejně tak reálně zdokumentovaných dopadů vakcinace proti covidu na lidské zdraví. Řada národů se bouří, kdy se k nim v plné síle přidáme my?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 133,00 Kč
Vybráno 46.10%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 5 445 times, 14 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (50 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)