cssdalt
30.6.2016
Kategorie: Ekonomika

Mafie jménem ČSSD: Špinavá práce v kause Altner

Sdílejte článek:

RED/JAN ŠINÁGL 30|06|2016

Sociálně demokratická partaj se vysmívá právnímu řádu ČR nejen tím, že nerespektuje pravomocné rozhodnutí soudu a nezaplatila svůj dluh vůči advokátu Altnerovi, ale peníze a potenciál na neuvěřitelné obstrukce a veletoče v tomto případu zřejmě má.

Koupila totiž jeden z právníkových dluhů, jehož druhotným původcem je právě oranžová partaj a její neochota dostát smlouvě a platit, a vede proti Zdeňku Altnerovi exekuční řízení. Absurdistán? Nikoliv. Česká republika pod vedením socialistických “odborníků”.

altner

Toto tiskové prohlášení bylo zaslané ČTK, TV NOVA a TV PRIMA. JUDr. Zdeněk Altner k němu dodává:“Postup ČSSD prokazuje, že je to ČSSD, která činí 16 let obstrukce a zneužívá práva a je absurdní, aby dlužník který dluží 338 miliónů, exekuoval věřitele pro 5 miliónů. Toto jasně prokazuje úctu ČSSD k právu a její výsměch spravedlnosti v této zemi.”

Téma Altner je prý v ČSSD zcela tabu, stejně jako téma Sobotka a Pokorný. Kritika do vlastních řad se děje jen potichu v kuloárech. Staří členové ČSSD prohlašují už nepokrytě: „Je to mafie!“ Svým chováním vedení ČSSD jen potvrzuje, že tomu tak skutečně je. Zajištění pozic, funkcí a „tučných korýtek“ je jediným skutečným smyslem jeho činnosti. Kauza dr. Altnera to ukazuje způsobem více než výmluvným.

Dříve se za kritiku komunistického režimu zavíralo a nic se nezměnilo. Dnes se může režim beztrestně kritizovat a také se nic nezmění. To je důkazem, že podstata vládnutí a ovládání země se moc nezměnila a v mnohých oblastech se ovládání země a jejího obyvatelstva stalo ještě sofistikovanějším zneužíváním demokracie. Tyto metody umožňují každého, kdo mafii ohrožuje zničit mediálně, pomocí policie, justice či v nouzi až fyzicky.

Proto se jí mohou postavit jen schopní a silní jednotlivci, dokud se nevytvoří jednotná občanská společnost. Neschopní a všehoschopní mají pouze jedinou „kvalitu“ – ukazovat na druhé. Sami nic pozitivního nemohou nabídnout, natož jaké skutečné hodnoty sami svojí prací dosud vykonali. 

NÁMĚT: Jan Šinágl

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč

Celkem za měsíc: 12 172,00 Kč
Vybráno 34.77%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 76 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (23 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.