605017_article_photo_italie-modena-15-05-17-protest-migrantu-chteji-penize-a-doklady_900x
22.7.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Maďarsko: Imigrace představuje závažné nebezpečí pro celý svět

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

EUA/BJ

Maďarsko a nejen ono, vyslalo imigračně rádodajným státům vážné varování: Imigrace představuje závažnou hrozbu pro veřejnou i státní bezpečnost hostitelských zemí, jakož i v celosvětovém měřítku. Podle maďarského ministra zahraničí Szijjártó odporuje zdravému rozumu a jde plnou vahou proti bezpečnostním zájmům imigrovaných zemí stejně tak, jako proti znovuobnovení evropské bezpečnosti.

Maďarsko tak má poslední dokument OSN o migračním paktu za extrémistický a předpojatý a distancuje se od něj. Jeho podepsání je závažným bezpečnostním rizikem, a ti, kteří pod něj připojí svůj podpis, musí počítat s odpovědností, kterou tím ponesou. Maďarsko po celou dobu přípravy dokumentu varovalo, že se ubírá špatným směrem, bude pro státy signatáře znamenat povinnost otevření hranic, a tak jejich odnárodnění a destabilizaci.

Migrační pakt OSN znamená legitimizaci ilegální imigrace, požaduje od států otevření hranic, vydat imigrantům doklady a přijmout je do sociálního systému. To bude pro miliony lidí inspirací nesedět nečinně doma a dát se na pochod ke kolonizaci naruby, když se to takto oficiálně nabízí. Komunisti ostatně dali „dělnické třídě“ ideologii v obdobném duchu – k vyvlastnění kapitalistů, buržoastů a kulaků.

 

Autor: bj

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč

Celkem za měsíc: 4 111,11 Kč
Vybráno 11.74%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.