605017_article_photo_italie-modena-15-05-17-protest-migrantu-chteji-penize-a-doklady_900x
22.7.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Maďarsko: Imigrace představuje závažné nebezpečí pro celý svět

Sdílejte článek:

EUA/BJ

Maďarsko a nejen ono, vyslalo imigračně rádodajným státům vážné varování: Imigrace představuje závažnou hrozbu pro veřejnou i státní bezpečnost hostitelských zemí, jakož i v celosvětovém měřítku. Podle maďarského ministra zahraničí Szijjártó odporuje zdravému rozumu a jde plnou vahou proti bezpečnostním zájmům imigrovaných zemí stejně tak, jako proti znovuobnovení evropské bezpečnosti.

Maďarsko tak má poslední dokument OSN o migračním paktu za extrémistický a předpojatý a distancuje se od něj. Jeho podepsání je závažným bezpečnostním rizikem, a ti, kteří pod něj připojí svůj podpis, musí počítat s odpovědností, kterou tím ponesou. Maďarsko po celou dobu přípravy dokumentu varovalo, že se ubírá špatným směrem, bude pro státy signatáře znamenat povinnost otevření hranic, a tak jejich odnárodnění a destabilizaci.

Migrační pakt OSN znamená legitimizaci ilegální imigrace, požaduje od států otevření hranic, vydat imigrantům doklady a přijmout je do sociálního systému. To bude pro miliony lidí inspirací nesedět nečinně doma a dát se na pochod ke kolonizaci naruby, když se to takto oficiálně nabízí. Komunisti ostatně dali „dělnické třídě“ ideologii v obdobném duchu – k vyvlastnění kapitalistů, buržoastů a kulaků.

 

Autor: bj

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 705,00 Kč
Vybráno 13.44%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,64 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
30 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.