10.3.2015
Kategorie: Společnost

Madam z úřadu vlády

Sdílejte článek:

DAVID VLK 10|03|2015

Další kolo frašky kolem soudního procesu s bývalou paní Nagyovou opět ukazuje, jaké poměry a pracovně právní vztahy existovaly na úřadě vlády České republiky za vlády Petra Nečase. Absolutní moc “Madam Nagyové” nad ostatními zaměstnanci připomíná postavení “Bordelmamá” z prvorepublikového něvěstince.

Bývalá paní Nagyová zřejmě musí být bohyně divokého sexu a přadlena těch nejtemnějších intrik. Nedovedu si jinak vysvětlit, jak si mohla tahle dáma středního věku s vizáží “Ženy za pultem” dokonale obtočit kolem prstu bývalého premiéra pana Nečase. Zpočátku své kariéry se Petr Nečas jevil jako docela slušný spořádaný chlapík. Nikdy sice nedával na odiv své rodinné zázemí, ale všichni věděli, že tenhle slušňák je tatík od rodiny s dětmi a pan Nečas se jevil jako správný “Konzervativec”, který ctí rodinné hodnoty. Pak se ale vše změnilo a pan Nečas propadl kouzlu paní Nagyové. Připomíná to až pohádku s nějakým tajným elixírem.

necasnag

Co tohoto Odeesáka s image dobromyslného trouby, dokázalo tak změnit, že se z něj stala hračka v rudě nalakovaných pařátech paní Nagyové? Ženy, která ač nikým nevolena a nezvolena, spolu s kmotry řídila tento stát? Ženy která úkolovala profesionální vojáky, generály, hrdiny z misí a takřka doslova rozhodovala o bytí a nebytí státních úředníků na mnoha postech státní správy? A dozvíme se to vůbec někdy, nebo nám musí stačit, že jsme se této dámy zbavili?

Jisté je, že odpovědnost za její konání nese zejména ten, který jí ho umožnil. Tedy její tehdejší amant a dnešní manžel Petr Nečas. A ten svůj trest už dostal. Mít tuhle babu doma, musí být horší než deset let natvrdo.

ZDROJ: David Vlk

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 9 828,00 Kč
Vybráno 28.08%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 42 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (11 votes, average: 3,55 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.