macron517
28.5.2017
Kategorie: Politika

Macron udeřil na volný pohyb: Příliv pracovníků z východu musí přestat

Sdílejte článek:

TOMÁŠ HAAS

Francie se musí bránit. Macron udeřil na volný pohyb. Příliv pracovníků z východu musí přestat. Francouzský prezident Emmanuel Macron se vrátil ke svým kontroverzním předvolebním slibům a podle agentury Reuters vyzval Evropskou unii k většímu úsilí o omezení přílivu levné pracovní síly z východu osmadvacítky do zemí jako je Francie.

Macron po svém prvním setkání s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem v Bruselu prohlásil, že příliv Východoevropanů pracujících za nízké mzdy při pobytech ve Francii oslabuje podporu, jíž se EU v zemi těší, informovala agentura. Volný pohyb osob a pracovních sil je přitom jedním z pilířů Evropské unie.

Bývalý člen socialistické vlády Macron po setkání s Junckerem novinářům řekl, že je odhodlán reformovat Francii a oživit její ekonomiku, ale EU by podle něj měla také chránit standardy sociálního zabezpečení. „Vedle této Francie, která se reformuje, transformuje a celkově obnovuje, potřebujeme Evropu, která ochraňuje,“ nastínil své představy Macron.“

Francie se musí bránit. Je zaplavena statisíci (možná už miliony) polských instalatérů, maďarských klempířů a českých holičů, roste kriminalita, každou chvíli nějaký Slovenský, Český nebo Polský katolík vybuchne v sebevražedném atentátu a zabije při tom desítky Macronových voličů. Dokonce i ty náklaďáky vrážejících do davu lidí na tržištích asi mají východoevropské poznávací značky. A druhé největší město Francie, Marseilles, se již stala maďarským městem.

Toto je Evropa pokrytců, šílenců a hlupáků, kteří za strašný stav jejich zemí chtějí vinit „nové“ východoevropské země a chtějí na ně uvalit tresty a sankce, když se brání tomu, že se mají stát po vzoru těch moudrých „starých zemí“ hracím hřištěm fanatických vrahů, násilníků a příživníků.

Evropa velkopanstva, které likviduje své vlastní národy.

Evropa, která ztratila základní pud sebezáchovy.

Země, které se tomu zatím ubránily mají dobrovolně importovat masy muslimů ze zemí té vyspělé Evropy, která je sem zve, organizuje jejich transport ze severní Afriky do Evropy a dnes už ten nápor nestačí pojmout.

Šílenci v Bruselu, Berlíně a Paříži nepřemýšlí o tom, jak zastavit ten příval z muslimských zemí, přemýšlí o tom, jak jej nasměrovat i na ty primitivy z východu, ty druhořadé Evropany, kteří se nechtějí zúčastnit kolektivní sebevraždy. A jak je potrestat, když se nepodřídí.

A tak usoudili, že za jejich problémy mohou ti holiči, klempíři a instalatéři. Ty masy východoevropanů, které zavalily jejich země, a způsobili krizi, která již přechází v kolaps jejich sociálních systému a celé společnosti.

Ještě většími šílenci jsou ti u nás doma, kdo mají strach jen o to, abychom se v této sebevražedné organizaci pokrytců a lhářů, která nás považuje za druhořadé členy, jejichž úlohou je poslechnout, nebo být potrestán, nestali „potížisty“.

Abychom se smířili s tím, že to čím nás do své Unie lákali, sociální jistoty, blahobyt a volný pohyb napříč Evropou, pro nás, póvl z východu, už neplatí. Platí jen pro muslimské ilegální imigranty z Afriky. U nich nehrozí, že by brali práci francouzským instalatérům, holičům a klempířům.

Vidím, že jsem dnes trochu povolil uzdu emocím.

Ale to, co se s námi stává, to co nás očekává pokud nedostaneme rozum a to, co je dnes již normou v západní Evropě, je příliš silné pro zdvořilou, mírnou a slabou odpověď.

ZDROJ: Fcb Tomáš Haas

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 91 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (51 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...