macron_tv
5.5.2021
Kategorie: Politika

Macron jde proti generálům a ochráncům hranic, zřejmě potřebuje hlasy muslimů

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Navenek se poslední dobou zdálo, že Francie “bojuje proti politickému islámu”. Jednalo se však jen o vnější proklamace, tedy fráze, které ve skutečnosti žádný boj proti islamizaci země neznamenají. Už před časem jsem zde upozornila na to, že někteří evropští politici navenek předstírají  boj proti “politickému islámu”, avšak reálně nedělají vůbec nic.

Detailněji jsem na příkladu Macrona a Kurze psala o této “přetvářce” už zde. V krátkosti jen připomenu, že hlavním cílem Kurze i Macrona je přetáhnout na sebe protestní hlasy a zabránit vládě těch, kdo by skutečně proti islamizaci jejich zemí bojovali.

Není náhoda, že nedávno znovu otevřela jak radikální mešita, která poštvala Čečence na učitele Patyho, tak mešita ve Vídni, v níž se radikalizoval útočník, který vraždil ve Vídni vloni v listopadu. Detailněji jsem o případu znovuotevření těchto mešit psala zde.

Nicméně vraťme se k Macronovi. Příští rok jsou prezidentské volby ve Francii (Francie má prezidentský systém, tedy podobně, jako v USA, je zde prezident velmi důležitý) a Macron chce samozřejmě vyhrát, přičemž na jeho postu by ho chtěli mít i jeho loutkovodiči. Navenek tak hraje Macron hru na “boj proti politickému islámu”, ve skutečnosti však jedná přesně tak, aby se Francie ještě víc islamizovala.

Jak už víte, tak výzva generálů Macronovi nepadla na úrodnou půdu, naopak, i přesto, že generály podpořila polovina Francouzů i Marine le Pen či pařížská starostka, tak část petentů, kteří jsou stále v aktivní službě, čeká vojenský soud.

Nicméně konání Macrona, který se rozhodně nechová jako vlastenec (jímž ostatně nikdy nebyl), už dlouhodobě ukazuje, že podporuje současnou invazi. K posledním krokům tohoto druhu patřilo přijetí návrhu zákona na zákaz kritiky migrace či poslední počin, kdy ve Francii nechali zrušit Generaci identitářů (Génération Identitaire – GI).

Generace identitářů je skupina francouzských patriotů, kteří hlídají hranice před vetřelci. V roce 2018 hlídali například italsko-francouzské hranice v Alpách a letos na začátku roku hranice mezi Španělskem a Franciív Pyrenejích. I přesto, že zachycené vetřelce hlásili policii (sami je nechytali), takže zákony nepřekračovali, byli identitáři soudně rozpuštěni.

Toto právní sdružení z roku 1901, jehož počet aktivistů a sympatizantů odborníci odhadují na 800, bylo známo také obsazením místa mešity, která před časem byla ve výstavbě v Poitiers. Poté v místě skupina rozvinula transparent s nápisem “732”, evokující rok, ve kterém “Charles Martel porazil Araby v Poitiers”.

V dekretu o rozpuštění vláda obviňuje sdružení z podněcování diskriminace, nenávisti a násilí a ochoty jednat jako soukromá milice. GI v reakci na to podala odvolání u Státní rady pro překročení pravomoci a zkrácené pozastavení (nouzové řízení) s cílem pozastavit rozpuštění sdružení. I po odvolání však byla GI rozpuštěna.

Odpor proti generálům, kteří upozorňují na fakt, že Francie je v občanské válce a Francouzi si mohou vzít svoji zemi zpět jedině silou, stejně jako zrušení identitářů, kteří jinými slovy, ale především svými činy, upozorňují na totéž, není jistě náhoda. Je to jen potvrzení faktu, že pokud vyhraje Macron i další volby, je Francie ztracena a do konce desetiletí – po občanské  válce, k níž logicky musí dojít – bude z této země chalífát.

Paradoxně je nyní účinným řešením pouze realizovat to, co navrhli generálové. Je třeba sesadit Macrona a začít podnikat rázné a velmi radikální kroky. To si uvědomují i petenti výzvy, která neměla – a nikdy nemohla mít – kýžený efekt.

Macron nejspíš shání hlasy muslimů, kteří budou mít ve finále na výběr mezi Macronem a Marine le Pen. Macron je na straně muslimů a pučem by tak armáda pomohla především Francouzům proti muslimům, což si jistě petenti výzvy uvědomují. Dočká se ještě letos Francie puče??

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč, Miroslav Andreska 500,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč

Celkem za měsíc: 19 349,00 Kč
Vybráno 55.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 013 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
16 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)