18.8.2013
Kategorie: Politika

Má pravicově orientovaný člověk v Česku vůbec koho volit?

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 19|08|2013

 

Já vím. Mnohý čtenář asi namítne, že dělení politické scény na pravici a levici je dávno passé. Já však mám na mysli onen zásadní postoj k životu. Zásadní postoj spočívající v míře svobodomyslnosti, nenechávání se dobrovolně zotročovat a uplácet z vlastních peněz přerozdělených nějakým socialistickým “dobroserem” u vládního kormidla.

 

 

Celá Evropská unie je naladěna na bolševickou notu sociálního otroctví a “politicky korektního” obohacování tradičního stylu života parazitickým přístupem různobarevných minorit. Ve volebních kláních tak vítězí demagogický populismus zdrojů, které jsou, dluhů, které se neplatí, slibů, kterým se musí uvěřit, prosperity, která už určitě přijde, abnormalit, které “slušný člověk a spořádaný občan” nekritizuje a Potěmkinových vesnic za cizí peníze.

 

Novodobým evropským komunistům z Bruselu se dokonale povedlo zásadní přetvoření vyspělé, hrdé a sebevědomé “západní” společnosti ve vyděšené stádo parazitů, čekající na každý drobek z panského stolu a myšlenkově je uzavřelo v okruhu závistivých povalečských bezmozků, vyhlížející slibované létající pečené holuby. Nikdo si už dnes nechce přiznat, že tento stav je absolutně iracionální a vede k zániku euroatlantické civilizace. To vše je práce nenažrané socialistické oligarchie, která zapustila kořeny ve všech členských státech EU, vládnoucí stylem “Po nás potopa!” a přemýšlející jen o dalších možnostech okrádání vlastního obyvatelstva a momentálním zisku z korupčního přerozdělování či klientelistického pasení se v erární oboře.

 

Tento marxistický mor, který prostoupil myšlení většiny Evropanů se samozřejmě nevyhýbá ani naší vlasti, navíc ještě zdecimované čtyřicetiletou primitivní masáží bolševických politruků. O to více je obyvatelstvo myšlenkám sociálního státu a jeho pevné ruky nakloněno, o to více si vlastně většina lidí ani nedokáže uvědomit jak je zmanipulována absurdní mediální realitou, jak je ideologickými vůdci rozhodujících partají tlačena do pozice srovnatelné pouze s chovným dobytkem na jatkách.

 

Ba naopak. Demokratická volební většina bude do krve, či do posledního písmenka v diskusi, tento eurosocialistický systém bránit, vyžadovat a brát jej jako něco správného, normálního, fungujícího i spravedlivého. Nevidí, neslyší, nepřemýšlí. Za všechny problémy, za krizi, za chudobu, za řádění exekutorů, za korupci, za politiky zloděje, za klientelistické mafie u státních krmelců, za malou výplatu i za nezaměstnanost může prý kapitalismus. Ano, ten kapitalismus, který tady už minimálně 75 let nemáme.

 

Socialistická propaganda na poli vymývání mozků zvítězila na celé čáře. Pokud dnes napíšete, že žijeme v sebedestruktivním období společnosti, která vychází z ekonomických “hodnot” učení marxismu – leninismu, kdy zásadní hybnou pákou je socialistické přerozdělování, rostoucí byrokracie, mocenský dirigismus i další aspekty totalitního sociálního inženýrství, málokdo pochopí. Ještě méně lidí pak pochopí, že realistická politická pravice vyznávající tradiční liberální hodnoty a cíle, tedy ten “kapitalismus”, díky kterému západní Evropa dříve tolik zbohatla, narozdíl od bolševickým terorem a ekonomickým experimentem zlikvidované východní části, v podstatě neexistuje.

 

Politické strany se tedy chovají “pragmaticky” – rozuměj vychytrale, zbaběle a bezcharakterně. Mocenským choutkám svých členů podřizují naprosto vše. Nastavený systém, kdy jsou všichni partajpudlíci životně závislí na přísunu státních financí, ať do stranických či soukromých pokladen a úspěch se počítá dle množství funkcí a korupčních peněz, na které vyšetřovatelé zatím nepřišli, logicky předpokládá masivní taktiku okrádání daňových poplatníků a následného “sociálního přerozdělování”. Dle toho také naše politická scéna vypadá.

 

Koho tedy při současné “nabídce” může volit liberatián, který požaduje malý stát, velké osobní svobody a volný, neregulovaný trh s nízkým daňovým zatížením? Jedinec, který ještě nezaměnil vlastní hrdost i čest za řitní alpinismus a poslušné panáčkování před kmotry politické Camorry?

 

 

ČSSD, KSČM, SPOZ? Rudé bratrstvo nové cesty do “socialistického ráje” určitě ne a snad ani nemá cenu rozebírat proč. Naskočit na demagogický lep Gottwaldovým pohrobkům opravdu může jen člověk, který si myslí, že hodnoty se tvoří v kancelářích ústředních výborů těchto partají a hodný soudruh je pak spravedlivě rozdělí mezi chudé proletáře.

 

ODS, TOP09? Pseudopravicové klientelistické struktury, které zdegenerovaly ve vyděšené sociálně demokratické žebráky před státními koryty? Strany, které sice deklarují pravicovou politiku, ale v reálu, pod pláštíkem koaličních ústupků, jen praktikují volební program levicových populistů? Na tuto politiku rozdělování trafik a státních zakázek rozhodně pravicový volič slyšet nemůže.

 

ANO 2011, ÚSVIT? Nová vlna české politiky sázející na všeobecnou znechucenost a frustraci, která má v čele výrazné osobnosti. Mohla by být pravicovou alternativou? Bohužel se zdá, že nikoliv. Jak by mohl pravicový volič věřit bývalému nomenklaturnímu kádru KSČ, navíc podezřelému ze spolupráce s StB, který má svoji současnou kariéru postavenou na pobírání státních dotací a evidentně jde do politického boje jen kvůli ochraně vlastního, velmi výhodného pseudobyznysu se státním rozpočtem. Snad Úsvit Tomia Okamury má několik dobrých myšlenek, ale jako reálná alternativa současné oligarchii se jeví poněkud nečitelný, bez pevných základů a jasných myšlenek. Přirovnání k dortu pejska a kočičky je zřejmě příhodné.

 

DSSS, PIRÁTI, ZELENÍ a další menší strany? Vždy vcelku jednostranně zaměřená uskupení, bodující v úzkém okruhu svých skalních příznivců, která si sice mohou občas přihřát svoji politickou polívčičku, ale nikdy to nebude vůdčí síla ve společnosti, nikdy to nebudou ti potřební tahouni, kteří svojí silou, svými činy a vizemi dokáží celý národ probudit z letargie a nastartovat k pochodu na nové, těžší cestě.

 

SVOBODNÍ? Programově snad jediná možná volba. Strana, která se nebojí pojmenovat věci pravým jménem a nenaučila se používat populistické fráze k uspokojení většinového elektorátu. Médii však převážně ignorována a obyčejným člověkem označována jako “Klausovy děti”. Proč? Neboť právě ten obyčejný volič má z myšlenek programu Svobodných panický strach. Je prý to cesta do Somálska či k zahnilému kapitalismu vykořisťovaných proletářů. Že je to jen racionální návrat k tradičním morálním hodnotám a ekonomickým zásadám volného trhu, zaručujícím reálnou tvorbu hodnot, nepochopí. Socialistickým parasitismem naočkovaná demokratická většina asi nikdy.

 

Možná jsou Svobodní ještě ne úplně osobnostně ukotvení a mají některé klasické vztahové problémy politických stran. Nic není úplně ideální. Důležité však je, že se alespoň snaží prosazovat liberální pohled na svět, realistické ekonomické teze a procesy či poukazovat na ta největší zvěrstva byrokratického evropského neosocialismu. Alespoň za to jim patří uznání a snad i volební hlas.

 

 

 

 

 

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 15 997,00 Kč
Vybráno 45.70%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 206 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...