27.3.2015
Kategorie: Multikulturní soužití

Má Německo své 11. září? Co-pilot Andreas Lubitz byl prý konvertita k islámu

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED 27|03|2015

Policie údajně našla “položku velkého významu” v bytě druhého pilota, který havaroval airbusem Germanwings. Položka byla  na rozloučenou

Německý zpravodajský portál tvrdí, že Andreas Lubitz byl muslimský konvertita. Podle Michaela Mannheimera, dopisovatele německého PI-News, má Německo má nyní své vlastní 11. září, díky konverzi k islámu Andrease Lubitze.

Všechny důkazy naznačují, že druhý pilot Airbusu se zlomil a při svých šesti měsících výcviku jako pilot v Germanwings, konvertoval k islámu a následně jednal buď jako “radikální”, tzn. oddaní muslimové, nebo si vzal příkaz z knihy teroru Koránu a z vlastní vůle rozhodl provést tuto masovou vraždu. Jeho radikální mešita v Brémách se nachází v centru vyšetřování , neboť zde konvertita často pobýval. Lze předpokládat, že – stejně jako Mohammed Atta při útoku na New York – dostával instrukce přímo z bezprostřední blízkosti mešity.

00al

Konvertiti jsou nejdůležitější zbraní islámu, protože jejich životopis nenaznačuje, že to jsou často velmi násilní muslimové. Německo tak má nyní vlastní 9/11, byť v redukované formě. A tak je jasné, že islám je teroristická organizace, kterou je třeba zakázat a pronásledovat jeho následovníky. Ale nic se nestane. Můžeme se vsadit, že obhájci (média, politikové, “islámští učenci”) budou přiřazovat jeho čin k aktu “duševně nestabilního” člověka a můžete se i vsadit, že nyní opět mantra o tom, jak prý klidný islám je, bude pokračovat. 

Jak je zřejmé z připomínek v německém PI News – Andreas Lubitz byl muslimský konvertita, což vyplývalo i z jeho stránky na Facebooku a z další stránky, která byla na Facebooku založena: Podpora pro Andrew Lubitz, hrdinu islámského státu (byla však již odstraněna).

Ale Pamela Geller zachytila Screenshot stránky před tím, než byla odstraněna, podívejte se:

.
Lubitz facebook muslim stránku

 

Pozn. red.: Nevíme nakolik je tato dedukce německé zpravodajské agentury relevantní, ale rozhodně je jedním z možných scénářů, které se probírají v nezávislých médiích. Vybrat si z toho to podstatné a vytvořit si vlastní názor již musí udělat laskavý čtenář sám.

ZDROJ: PI-News.net, thegatewaypundit.com

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč

Celkem za měsíc: 4 273,00 Kč
Vybráno 12.21%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
12 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.