TRUMPBIDEN2
18.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Má cenu se vracet k prezidentským volbám v USA?

Sdílejte článek:

RUDOLF MLÁDEK

MLADEKRAno i ne. Ne proto, že nikdo už nezastaví nástup Joea Bidena do úřadu prezidenta USA a tento sotva mluvící stařík s nulovým charismatem a mnoha skvrnami na své politické minulosti se tak stane „šéfem“ USA. Výhra to pro Američany rozhodně není a to i při těch všech kritikách (mnohdy objektivních) Donalda Trumpa.


Jenomže 74 miliónů hlasujících pro Trumpa nelze odmáznout účelovým názorem televize CNN nebo vypnutím příznivců Trumpa na sociální síti. Jsou zde a ani mstivá demokratická strana je nedokáže jen tak zničit. To by ve svém nenávistném tažení musela překonávat všechny masové vrahy, které svět dosud znal. Koho proto za této situace překvapí, že ředitel, cenzurou vypnuté sociální sítě Parler, John Matze, se musí se svou rodinou skrývat, protože mu „uvědomělí“ příznivci demokratů vyhrožují smrtí. (1)

A příběh nedobra a zděšení demokratů zdaleka nekončí. Vůči Trumpovi velmi kritický až nepřátelský politik z republikánské strany, Frank Luntz, připustil, že 91% Trumpových voličů by pro něj hlasovalo znovu (pravděpodobně i více ) a 78% Trumpových voličů věří, že volby byly zmanipulovány a odcizeny. Tohle přiznání muselo Luntze bolet (2) a jím odhadovaná čísla způsobují demokratům trvalé noční můry. Však už také připravují „zákony“ …..

Vrátíme-li se k položené otázce, zda má cenu se volbami zabývat, tak odpověď zní ANO a to do doby, dokud někdo nezpochybnitelně nevyvrátí řadu tabulek, které mají údajné ukradení voleb v USA potvrzovat. Námitka, že lež a nepravda se těžko vyvrací jistěže obstojí, ale už samotný vývoj hlasování v některých státech a náhlé zvraty ve výsledcích se nezdají nejen příznivcům končícího Trumpa, ale i dalším, od matematiků počínaje a politology konče.

Trump-Navarro-Report-3-Illegalities-and-Irregularities

 

Proto zatím nelze vyloučit, že volby 2020 byly asi tak „spravedlivé“ jako v roce 1960, kdy se L.B.Jonhson „postaral“ o výsledky v Texasu a o řádění chicagské mafie ve prospěch J.F.Kennedyho se také hodně napsalo. A volby v primárkách mezi Hillary Clinton a Bernie Sandersem byly zmanipulovatelné prokazatelně, ostatně počítačový odborník, který se o to postaral byl před zahájením vyšetřování nalezen mrtev kdesi v uličkách Washingtonu. Alespoň to „lživá a dezinformační“ média tvrdí. Věřte nevěřte.

Obdobně Peter Navarro (3) z volebního týmu odcházejícího prezidenta Trumpa zveřejnil svoji zprávu z voleb 2020. Podle něj prokazuje, že volby vyhrál prezident Trump. Opět tu máme informaci a jakousi zpochybňující tabulku, podobnou jiným již zveřejněným. Při podání žaloby by ji musel přezkoumat soud. Ten by se musel autora následně ptát, jak ke svým číslům došel. Kde spočítal všechny ty nepravosti a kdo nezávislý takové výpočty ověřil.

Tyto odpovědi nezískáme, protože americké soudy se dopustily chyb a těmito tvrzeními a tabulkami se vůbec nezabývaly. Pokud by zvolily opačnou cestu, mohlo se prokázat, že jde jen o podvrhy, nesmysly a falza vytvořené týmem zoufalého Trumpa. Jenomže strach soudů zabývat se námitkami či žalobami členů volebního štábu Trumpa vede k podezření, že se americké soudy bály pravdu odhalit.

A tak hlavní světová média skloňují zatím existující fakt, že Trump nic nedokázal. Je ale pro demokracii škoda, že Trumpovy výhrady (a dalších 18 amerických států) nebyly Nejvyšším soudem USA vyvráceny a volby potvrzeny jen neprojednáním. Selhání systému je zřejmé, v porovnání například s tím, jak české soudy bez problémů stížnosti na volby projednávají.

A jen pár slov na závěr: Lze volby v zemi, kde 96% všech médií podporuje pouze jednoho kandidáta a dehonestuje druhého vůbec ještě pokládat za demokratické? Doplníme to příkladnou ukázkou z médií, kdy takový renomovaný The Washington Post napíše: „Trump, zrádce ústavy a hrdina bílých rasistů, byl majákem bigotních, xenofobních, sexistických, homofobních a pokřivených okrajů americké společnosti.“(4). Pak se vtírá otázka, proč s tolika údajnými bílými rasisty shodně volilo Trumpa neuvěřitelně mnoho hispánců a černých Američanů. Každá lež má krátké nohy, ale to je médiím dnes už zcela lhostejné.

Kam vlastně nadvláda všech těch BIG TECH, BIG PHARMA, MIG MEDIA a dalších celou tu původní demokracii zavleče? Na nějaký šťastný konec to vůbec nevypadá a to i za situace, že prezidentské volby 2020 byly spočítány správně. S Bidenem přichází podivnovláda, a takových už svět pár poznal. Současná „americká demokracie“ si proto příliš uznání nezaslouží. 

 

Zdroje:
(1)https://www.thegatewaypundit.com/2021/01/parler-ceo-flees-home-goes-hiding-receiving-death-threats/
(2) https://www.thegatewaypundit.com/2021/01/huge-despite-total-media-blackout-78-trump-voters-believe-election-rigged-stolen/
(3) Pozn: Dr. Peter Navarro získal titul Ph.D. v oboru ekonomie na Harvardově univerzitě a je emeritním profesorem ekonomie a veřejné politiky na Kalifornské univerzitě v Irvine. Během prezidentské kampaně v roce 2016 byl ekonomickým a obchodním poradcem prezidenta Donalda J. Trumpa a po jeho zvolení prezidentem se stal členem jeho administrativy.
(4)https://www.washingtonpost.com/opinions/martin-luther-king-gave-his-life-fighting-the-same-forces-stirred-by-trump/2021/01/15/dd28a2ee-56ac-11eb-a817-e5e7f8a406d6_story.html

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč

Celkem za měsíc: 13 377,- Kč
Vybráno 38.22%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 238 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,59 out of 5)
Loading...
67 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)