12647101_1081422455242278_3583453364403073464_n
8.2.2016
Kategorie: Společnost

M. Konvička: Evropské politické elity se v pasti vlastních lží chovají se nesmyslně a hloupě

Sdílejte článek:

RED 08|02|2016

Martin Konvička, ze kterého naše masově míněnítvorná média vytvořila téměř satana rasismu, nacismu a xenofobie, pronesl na demonstraci v Praze na Hradčanském náměstí v sobotu 6. 2. 2016 projev, který si můžete níže celý přečíst. Najdete v něm cokoli náckovského či xenofobního? Pokud ne, pak se prosím zamyslete nad tím, jak hnusnou a zákeřnou propagandu zdejší mediální a politické elity proti nám – občanům – vedou.

“Milí přátelé, dámy a pánové!

Je to už třináct měsíců, co jsme se na tomto místě sešli na první pražské „antiislámské“ demonstraci. Tehdy, krátce po útoku teroristů na redakci časopisu Charlie Hebdo, jsem zde vyjmenoval důvody, proč je islámská nauka neslučitelná s tisíciletou tradicí evropské kultury, demokratickým vládnutím, lidskými právy a lidskou svobodou. Současně jsem spolu s dalšími řečníky vyzýval politické špičky této země, stejně jako akademickou sféru a média, aby islám jednoznačně odmítly a tím připravily lid naší země na zápas, kterému se naše generace nevyhne.

Od té doby uplynul rok. Rok, během kterého se situace v mnoha ohledech změnila. Především vypuklo to, čemu se říká uprchlická krize – ve skutečnosti invaze statisíců převážně mladých mužů z islámských zemí do Evropy. Mužů, kteří často skrývají svou pravou identitu. Podle bezpečnostních složek je mezi nimi nemálo osob napojených na teroristické organizace, k evropským úřadům se chovají přezíravě a arogantně. O tom, jak se míní v Evropě chovat, jak míní respektovat své hostitele, jsme se přesvědčili o černém pátku v Paříži loňského prosince, stejně jako během silvestrovských událostí v západoevropských městech. Ti lidé možná zatím nejsou organizovaní, možná se mezi nimi najdou i tací, kteří jdou prostě za lepším životem – rozhodně však představují maximální ohroženi bezpečnosti nás všech, rezervoár potenciálních džihádistů a posilu pro islámské radikály, už dávno působící v evropských mešitách a islámských centrech. Nejen prostí občané, ale i bezpečnostní složky, vojáci, policisté, zkušení diplomaté a další profesionálové jsou zděšeni. Zato mediální mainstream a četné evropské vlády, včetně té naší, se tváří, že žádný problém neexistuje, že ten nekontrolovatelný příliv představuje jakési „obohacení“ a máme prý za něj být vděčni.

Je třeba si uvědomit, že takzvaná hidžra – migrace do neislámských zemí za účelem jejich dobytí infiltrací – je dobře známou součástí islámské nauky. To, čemu eufemisticky říkáme „migrační krize“ je z islámského hlediska hidžra – dobyvačné tažení beze zbraní.

Rád bych připomenul, že masová migrace je jen část problému s islámem – že islám by byl nebezpečím pro svobodu i bez ní – ale že migrací se celý problém vyostřil a urychlil. To, co ještě před rokem vypadalo pomalý zápas trvající desetiletí, je nyní problémem akutním.

V islámském vidění světa se k pojmu hidžra váže ještě pojem ansar (ansarové) – doslova pomahači, česky by se řeklo kolaboranti. Naivní osoby z řad neislámských komunit, které pomáhaly migrujícím mohamedánům infiltrovat neislámskou Medínu v 7. století, stejně jako jim pomáhají infiltrovat Evropu dnes. A je otřesné, doslova šokující, že vedle pomýlené sluníčkové mládeže, která zde dnes demonstruje za „Evropu bez hranic“, patří k dnešním pomáhačům ty nejvyšší politické špičky našeho kontinentu. Představitelé evropské komise jako Federika Mogherini a Martin Schulz, nešťastná německá kancléřka Angela Merkel, naši domácí ministři Dienstbier a Valachová, ministerský předseda Sobotka, ombudsmanka Šabatová. Vedle nich, žel, i nesčetní komentátoři, kapitáni průmyslu, rektoři universit, špičky akademického světa.

Na otázku, co se to s evropskými špičkami vlastně stalo, existuje několik odpovědí. Ta nejjednodušší zní: Oni se zbláznili. Ta komplikovanější a asi též pravdivá: Oni nás prodali. Trochu intelektuálnější odpovědí je, že se ocitli v zajetí velké lži o tom, že islám nepředstavuje bezpečnostní a civilizační problém. Nesmyslnost té lži si dlouho odmítali přiznat kvůli politické korektnosti. Nyní v hloubi duše vědí, co nadrobili, ale hněvu vlastních občanů se bojí víc, než nechtěných přišelců, v nichž vidí své spojence proti vlastnímu lidu.

Protože jsou evropské politické elity v pasti vlastních lží, chovají se nesmyslně a hloupě. Jsem povoláním zoolog a v zoologii známe pojem „přeskokové chování“. To je, když se stresované zvíře, které nemá úniku, začne věnovat naprosto nepřístojným aktivitám – třeba čištění srsti nebo peří. Přesně takovým „přeskokovým chováním“ je současná snaha politických špiček „v zájmu bezpečí občanů“ regulovat úplně vše, od kouření v restauracích po držení zbraní, a současně přehlížet, že země je, nebo brzy může být, pod útokem, na který vůbec nejsme připraveni. Když zabrousím ze zoologie do psychologie, tam zase používají pojem „projekce“ – to je, když svému soupeři podsouváte své negativní emoce, abyste se tím učinili lepším. Přesně takovou „projekcí“ je, když nám, svobodomyslným občanům, vytýkají nenávist – přitom sami nenávidí naše odhodlání se bránit – nebo „xenofobii“ – přitom odpor k islámu není záležitostí jen Čechů nebo jen bílých Evropanů, ale svobodomyslných lidí všech národů, ras a vyznání.

Dámy a pánové, Evropským elitám se ve vší té hrůze podařilo něco, co opravdu nezamýšlely. Vytvořily SKUTEČNOU solidaritu mezi evropskými národy, mezi prostými lidmi, kteří si uvědomují ohrožení, kterému čelíme, a kteří se hlavně odmítají poddat bez boje. Výrazem té solidarity je dnešní demonstrace. Demonstrace, kdy lidé v 18 evropských zemích, od estonského Tartu po Irsko a od Finska po Itálii, dávají společně najevo odhodlání naši kulturu, náš způsob života, naše svobody a náš způsob života hájit, a to navzdory zradám svých vlád a svých samozvaných elit. Ty tam jsou dávné rozpory mezi Maďary a Slováky, Italy a Rakušany, Čechy a Němci – a to bez kohezních fondů, operačních programů a bohatě dotovaných nevládních organizací. Rodí se nová solidarita mezi Evropany, solidarita nejlépe vyjádřená našim společným heslem – JSME PEVNOST EVROPA.

Přátelé, Evropa se islamizaci může a musí ubránit. Dlužíme to našim předkům, musíme to udělat pro naše děti a vnoučata. Podmínkou k tomu však je odstavení těch, kdo nás zatáhli do současného marasmu. Cestou k tomu jsou demokratické volby, které nám dosud ještě nezakázali, ale i každodenní angažovanost všech, kdo si váží svobody a uvědomují nebezpečí, do občanského života. Proto svou řeč skončím apelem. My tady z tribuny nejsme žádní supermani či spasitelé. Bez pomoci vás všech nezmůžeme nic. Podpořte proto Blok proti islámu, vstupujte do existujících místních organizací, pomozte nám s kampaněmi do krajských, senátních a parlamentních voleb – nebo za nás přímo kandidujte – a hlavně: Neváhejte se ozývat, hlaste se veřejně ke svým názorům, pište dopisy politikům, podepisujte petice, buďte vidět a slyšet.

Stůjme při sobě, přátelé, a nikdy, nikdy se nevzdávejme.”

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč

Celkem za měsíc: 16 471,00 Kč
Vybráno 47.06%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 67 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.