gretavlak
16.12.2019
Kategorie: Společnost

Lže Greta často, tak jak ji ze lži v sobotu usvědčila Deutsche Bundesbahn?

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Po dlouhém cestování po dalekém světě a po dvou plavbách přes Atlantik se aktivistka Greta Thunbergová vrací domů. Tak nám to oznamovala v sobotu večer na twitteru.

 Greta Thunbergová sedící na podlaze vlaku, obklopená taškami, sobota 14. prosince 2019

Snímek byl působivý a vyvolával dojem nesmírně skromné ​​a těžkou prací vyčerpané mladé dívky, se kterou musí mít každý jen soucit a musí ji obdivovat za to, že dokáže vzít na sebe jakoukoliv oběť, byť cestovat na zemi v přeplněných německých vlacích.

I lidé z DB – Deutsche Bundesbahn – totiž sledují, co Grétka píše na twitteru a její lež odhalili a poslali její odpověď v neděli o 13. hodině a také Twitter:

“Milá Greto, …… ..děkujeme, že si cestovala v sobotu s našim ICE 74. Ještě hezčí by však bylo, kdyby si napsala i o tom jak kompetentně a přátelsky mile se o tebe staral náš tým na tvém pohodlném místě k sezení v první třídě … “

A od Gréty zcela jistě v ICE 74, který vůbec nebyl přeplněný a nikde se napovalovala po zemi zavazadla a kufry, určitě nebyla daleko její doprovodná družina – její rádci a poradci, kteří vše zaranžovali tak, aby na fotce s Gretou na zemi vypadalo vše působivě. A když provedli svou práci, tak se všichni vydali na svá místa v první třídě.
.

Pokud se již v takovém případě hlásá lež, tak kolik je pak dalších lží a nepravdivých faktů a argumentů ukrytých v Grétiném “vznešeném” poselství pro lidstvo?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč

Celkem za měsíc: 3 255,00 Kč
Vybráno 9.30%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 486 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (34 votes, average: 4,97 out of 5)
Loading...
politicon.cz
43 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.