girl-1208307_1280
30.11.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Luxusní parfémy jsou vhodné jako dárek, se kterým uděláte dojem

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Pokud přemýšlíte nad dárkem pro někoho z vašich blízkých a nevíte si rady s výběrem, máme pro vás skvělý tip. Vhodnou volbou jsou luxusní parfémy, které dotyčnému dají jasně najevo, jak moc vám na něm záleží. Vzhledem k tomu, že tzv. niché parfémy, jak se těmto vůním často říká, nejsou nejlevnější záležitostí, můžete vašemu blízkému vyrazit dech. Takový dárek se totiž nedostává jen tak pro nic za nic.

Luxusní parfémy pro muže i ženy

Luxusní parfémy jsou vhodným dárkem jak pro muže, tak i pro ženy. Ať už tedy chcete potěšit kamaráda, tatínka, přítele nebo naopak manželku, sestru nebo maminku, je luxusní vůně ideální cestou, kterou byste se měli vydat. Pokud se ptáte, podle čeho parfém vybírat, můžeme vám doporučit ohlížet se na styl daného člověka – co nosí, co se mu líbí, jaký je jeho životní styl a podobně. Tato vodítka vám pomohou vybrat správně.

Proč vsadit na přírodní vůně?

Luxusní parfémy tvoří přírodní vůně, což je daleko lepší varianta, nežli když jsou parfémy umělé a plné parfemací. Přírodní vůně vám zároveň dají jistotu, že je parfém vyrobený z čistě přírodních složek, které nejsou pro naše zdraví žádným rizikem. Velmi často se používají květinové nebo citrusové vůně, které jsou velmi líbivé a svěží. Pro muže jsou pak vhodnou volbou dřevité vůně, které jsou těžší, ale k mužům zkrátka více sedí.

Přírodní esence dodávají parfémům lehkost

Luxusní parfémy, které tvoří čistě přírodní esence, jsou známé tím, že jsou oproti těm syntetickým mnohem lehčí. Máte-li radši svěží a jemné vůně, které nepůsobí těžce, pak jsou přírodní esence pro vás jako stvořené. Možná taková vůně je ideální i pro osobu, která je vám blízká a kterou chcete luxusním parfémem potěšit. Stačí si jen vybrat, rozhodně je z čeho!

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč

Celkem za měsíc: 4 311,11 Kč
Vybráno 12.31%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.