vazani-kravaty-navod-02-1160x350
28.8.2016
Kategorie: Kultura a tipy

Luxusní pánské kravaty a motýlky se vracejí do módy

Sdílejte článek:

(PR)

Pánská móda se v dnešní době neomylně vrací zpět ke klasické eleganci. Každý muž, který se alespoň trochu zajímá o módu, nebo se čas od času pohybuje ve formálních kruzích či se účastní společenských událostí, má jistě ve svém šatníku alespoň jeden kvalitní, dobře padnoucí oblek. Chcete-li však svůj styl dotáhnout k sofistikované eleganci, pouhý oblek, byť od renomovaného návrháře, nepostačí. Zakopaný pes je ve smyslu pro detail.

Kravata, nebo motýlek?

modry-pansky-motylek-s-barevnymi-pruhy-oboustranne-provedeni-03Nejlepším způsobem, jak pozvednout vzhled vašeho obleku, je luxusní kravata, případně motýlek. Ačkoliv černou, šedou a námořnicky modrou ani úzkým proužkem nikdy nic nezkazíte, měli byste do svého šatníku zařadit také extravagantnější barvy a vzory. Právě doplňky jsou pro to ideální, originální design totiž nebude působit tak rušivě, jako na velké ploše košile nebo saka, naopak se stane zajímavým zpestřením. Do konzervativního prostředí bank a firem se pochopitelně přílišné experimentování nehodí, ve společnosti ovšem jednoznačně zaujmete. Ani ten nejlepší design ovšem nezachrání vaši image, pokud je kravata ušita z nekvalitního, či dokonce mačkavého materiálu. Sáhněte raději po luxusních kravatách Alfons, které se vyrábí ručně přímo v České republice. Na výběr budete mít z pravého hedvábí a 100% bavlny.

A jak si ve srovnání s kravatou stojí pánské motýlky? Dříve bývaly považovány za výsadu gentlemanů a mnoho mužů mylně věří, že by se měly oblékat pouze pro mimořádně honosné události, nejlépe jako součást smokingu. To už dávno neplatí. V posledních letech se dokonce rozmohl trend nošení motýlků i k běžným denním outfitům, přičemž ani zde rozhodně nemusíte vybírat jen z tmavých barev. Při výběru dbejte především na šířku motýlka, která bývá nejčastějším důvodem, proč výsledný look nemusí vypadat tak elegantně, jak jste zamýšleli.

Něco navíc

Jistě jste si sami všimli, že pokud vás někdo svým stylem zaujme, většinou je to proto, že si dal záležet na sladění jednotlivých prvků. I vy můžete prokázat takový smysl pro detail – stačí si pořídit ke kravatě nebo motýlku vhodný kapesníček do saka. Jednou z možností je pořídit všechny doplňky ve stejné barvě či designu, v tomto případě je však třeba dát si pozor na to, abyste nepůsobili dojmem až přílišné upravenosti. Chcete-li vsadit na nonšalantní eleganci, laďte kapesníček tak, aby kravatu či motýlek doplňoval, ale nebyl úplně stejný.

Ať se knoflíčky blýskají

Kravaty, motýlky, a kapesníčky tvoří pouze část palety možností, které se vám při oblékání naskýtají. Nezapomeňte, že k outfitu patří také manžetové knoflíčky, ozdoby do klopy, případně pěkné hodinky. Přidat můžete také elegantní náramek nebo opasek – zde vévodí dostupným materiálům kůže, která je již po generace známkou luxusu, a také vám může celé generace vydržet. Inspiraci můžete získat u spolehlivého tuzemského výrobce Alfons.cz.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 764,00 Kč
Vybráno 33.61%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 69 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.