noviny2
16.9.2018
Kategorie: Společnost

Lügenpresse ( Lžitisk)

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JOSEF HAVRÁNEK

Tenhle, alespoň tedy podle mého, nepřesný výraz bývá nyní nejčastěji skandován na protestních, povětšinou protiimigračních demonstracích v Německu…

Možná se ale zase pletu a překládám moc úzkoprse. V každém případě, zmínění demonstranti stoprocentně neobviňují ze lhaní výhradně jen tisk, ale německá média obecně.

Bohužel, nejde jen o ryze německý problém a netřeba ani chodit daleko – aktivismus, manipulování s fakty, především českých veřejnoprávních novinářů, je naprosto srovnatelné s těmi německými poměry.

Člověku, který zažil minulý režim, dá čím dál víc práce rozeznat aktivismus současných „demokratických“ novinářů, redaktorů, od těch provařených komunistických.

Propaganda brzy přestala fungovat za komunismu a bylo by absurdní, pokud by tomu bylo jinak v době internetu, sociálních sítí…

Novinářští aktivisti, propagandisti obrnění tak zvanou veřejnoprávností, se stávají čím dál směšnější a navíc – dotáhli to už tak daleko, že se jim nevěří i když někdy říkají pravdu.

Kdo snad pochybuje, nechť si porovná volební výsledky s nepřehlédnutelnými politickými prefrencemi zmiňovaných redaktorů!

Tohle nemůže skončit dobře!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Robert Kulíšek 250,- Kč, Petr Luňák 600,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Jan Olšák 500,- Kč, Karel Pelichovský 400,- Kč, Josef Loupanec 500,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, František Kašpárek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 4 850,00 Kč
Vybráno 13.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
10 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.